Amelia - en to fa_IR translation catalogue (3537 entries)

en: "Book now" Button Type
fa_IR: نوع دکمه &quot;رزرو کن&quot;

en: "Go back" Button Type
fa_IR: نوع دکمه &quot;بازگشت&quot;

en: "I'm not a robot" checkbox
fa_IR: کادر انتخاب «من ربات نیستم»

en: "Paying now" Button Type
fa_IR: نوع دکمه پنل

en: "Payment Method" View
fa_IR: مشاهده 'روش پرداخت'

en: # of Hours in appointment
fa_IR: # ساعت در قرار ملاقات

en: # of appointments
fa_IR: # قرار ملاقات

en: # of bookings
fa_IR: تعداد رزروها

en: 'Back' button style
fa_IR: سبک دکمه «بازگشت»

en: 'Book' button style
fa_IR: سبک دکمه «رزرو»

en: 'Book another' button style
fa_IR: سبک دکمه «رزرو یک مورد دیگر»

en: 'Book now' button style
fa_IR: سبک دکمه «رزرو کن»

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
fa_IR: «تاریخ و زمان رزرو» محدودیت را بر اساس زمان انجام رزرو تعیین می‌کند، بدون توجه به تاریخ قرار. «تاریخ و زمان قرار» محدودیت را بر اساس خود قرار برنامه‌ریزی‌شده تعیین می‌کند.

en: 'Bringing anyone with you' popup
fa_IR: پنجره «هر کسی را با خود بیاورید»

en: 'Cancel' button style
fa_IR: سبک دکمه «لغو»

en: 'Change password' button style
fa_IR: سبک دکمه «تغییر رمز عبور»

en: 'Close' button style
fa_IR: سبک دکمه «بستن»

en: 'Confirm' button style
fa_IR: سبک دکمه «تایید»

en: 'Continue' button style
fa_IR: سبک دکمه «ادامه»

en: 'Customer panel' button style
fa_IR: سبک دکمه «پنل مشتری»

en: 'Delete' button style
fa_IR: سبک دکمه «حذف»

en: 'Filter' button style
fa_IR: سبک دکمه «فیلتر»

en: 'Finish' button style
fa_IR: سبک دکمه «پایان»

en: 'Join waiting list' button style
fa_IR: سبک دکمه «به لیست انتظار بپیوندید»

en: 'Learn more' button
fa_IR: دکمه «بیشتر بدانید»

en: 'Learn more' button style
fa_IR: سبک دکمه «بیشتر بدانید»

en: 'New Event' button style
fa_IR: سبک دکمه «رویداد جدید»

en: 'New appointment' button style
fa_IR: سبک دکمه «قرار ملاقات جدید»

en: 'Read more' button style
fa_IR: سبک دکمه «ادامه مطلب»

en: 'Save changes' button style
fa_IR: سبک دکمه «ذخیره تغییرات»

en: 'Scan e-ticket' button
fa_IR: دکمه «اسکن بلیط الکترونیکی»

en: 'Send' button style
fa_IR: سبک دکمه «ارسال»

en: 'Set password' button style
fa_IR: سبک دکمه «تنظیم رمز عبور»

en: 'Sign in' button style
fa_IR: سبک دکمه «ورود»

en: 'View employee' button style
fa_IR: سبک دکمه «مشاهده کارمند»

en: 'View in package' button
fa_IR: دکمه «مشاهده در بسته»

en: +more
fa_IR: +بیشتر

en: +{count} more
fa_IR: +{count} بیشتر

en: 1/1 width
fa_IR: عرض ۱/۱

en: 1/2 width
fa_IR: عرض ۱/۲

en: 10h
fa_IR: ۱۰ ساعت

en: 10min
fa_IR: ۱۰ دقیقه

en: 11h
fa_IR: ۱۱ ساعت

en: 12h
fa_IR: ۱۲ ساعت

en: 12min
fa_IR: ۱۲ دقیقه

en: 15min
fa_IR: ۱۵ دقیقه

en: 1 day
fa_IR: ۱ روز

en: 1 week
fa_IR: ۱ هفته

en: 1 year
fa_IR: ۱ سال

en: 1h
fa_IR: ۱ ساعت

en: 1h 30min
fa_IR: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

en: 1min
fa_IR: ۱ دقیقه

en: 20min
fa_IR: ۲۰ دقیقه

en: 2 days
fa_IR: ۲ روز

en: 2 weeks
fa_IR: ۲ هفته

en: 2 years
fa_IR: سال ها

en: 2h
fa_IR: ۲ ساعت

en: 2min
fa_IR: ۲ دقیقه

en: 30min
fa_IR: ۳۰ دقیقه

en: 3 days
fa_IR: ۳ روز

en: 3 months
fa_IR: ۳ ماه

en: 3 weeks
fa_IR: ۳ هفته

en: 3 years
fa_IR: سال ها

en: 3h
fa_IR: ۳ ساعت

en: 45min
fa_IR: ۴۵ دقیقه

en: 4 days
fa_IR: ۴ روز

en: 4 weeks
fa_IR: ۴ هفته

en: 4h
fa_IR: ۴ ساعت

en: 5 days
fa_IR: ۵ روز

en: 5min
fa_IR: ۵ دقیقه

en: 6 days
fa_IR: ۶ روز

en: 6 months
fa_IR: ۶ ماه

en: 6h
fa_IR: ۶ ساعت

en: 8h
fa_IR: ۸ ساعت

en: 9h
fa_IR: ۹ ساعت

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
fa_IR: ‫<p>افزونه <strong>Amelia</strong> به PHP نسخه 5.5 یا بالاتر نیاز دارد.</p>

en: AM - Booking view
fa_IR: AM - نمای رزروها

en: AM - Catalog Booking
fa_IR: ‫AM - نمای کاتالوگ

en: AM - Catalog view
fa_IR: AM - نمای کاتالوگ

en: AM - Customer Panel
fa_IR: AM - پنل مشتریان

en: AM - Employee Panel
fa_IR: AM - پنل مشاوران

en: AM - Events Calendar Booking
fa_IR: AM - رزرو تقویم رویداد

en: AM - Events List Booking
fa_IR: فرم رزرو لیست رویدادها

en: AM - Events view
fa_IR: AM - نمای رویدادها

en: AM - Search view
fa_IR: AM - نمای جستجو

en: AM - Step Booking
fa_IR: AM - رزرو مرحله ای

en: API
fa_IR: رابط برنامه‌نویسی کاربردی

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: API Key copied to clipboard.
fa_IR: کلید API به کلیپ‌بورد کپی شد.

en: API base URL:
fa_IR: آدرس پایه API:

en: API setup
fa_IR: تنظیم API

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
fa_IR: سپرده درصدی بر اساس قیمت کل رزرو محاسبه می‌شود. یک مبلغ ثابت می‌تواند به تعداد افراد ضرب شود یا به عنوان یک مبلغ کل اعمال شود.

en: A server error occurred. Please try again later.
fa_IR: خطای سرور رخ داده است. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
fa_IR: یک رزرو ممکن است شامل چندین شرکت‌کننده (ظرفیت) باشد.

en: About
fa_IR: درباره

en: About Event
fa_IR: درباره این رویداد

en: About Package
fa_IR: درباره پکیج

en: About Service
fa_IR: درباره سرویس خدمات

en: About event
fa_IR: درباره رویداد

en: About package
fa_IR: درباره بسته

en: About service
fa_IR: درباره خدمات

en: About this Event
fa_IR: درباره این رویداد

en: About this event
fa_IR: درباره این رویداد

en: Accent
fa_IR: لهجه

en: Accent text
fa_IR: متن تاکیدی

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
fa_IR: پرداخت‌ها برای رزروها و خدمات را از طریق پی‌پال بپذیرید.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
fa_IR: پرداخت‌ها را به‌صورت یکپارچه از طریق درگاه پرداخت مالی بپذیرید.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
fa_IR: پرداخت‌ها را از طریق ریزرپی بپذیرید، ایده‌آل برای کسب‌وکارهای هندی.

en: Access link
fa_IR: لینک دسترسی

en: Access link success
fa_IR: موفقیت در دسترسی به لینک

en: Access your financial data in seconds
fa_IR: در عرض چند ثانیه به اطلاعات مالی خود دسترسی پیدا کنید

en: Account ID
fa_IR: مبلغ

en: Action
fa_IR: عمل

en: Action-based notification
fa_IR: اعلان بر اساس اقدام

en: Action Triggered
fa_IR: اقدام انجام شد

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Activate
fa_IR: فعال کنید

en: Activate with Envato
fa_IR: با Envato فعال کنید

en: Activated with Envato
fa_IR: با Envato فعال شد

en: Activation
fa_IR: فعال سازی

en: Activation settings
fa_IR: تنظیمات فعال‌سازی

en: Active
fa_IR: فعال

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add Attendee
fa_IR: اضافه کردن شرکت کننده

en: Add Break
fa_IR: ‫استراحت را اضافه کنید

en: Add Coupon
fa_IR: اضافه کردن کدتخفیف

en: Add Customer
fa_IR: اضافه کردن مشتری

en: Add Date
fa_IR: افزودن تاریخ

en: Add Date Range
fa_IR: اضافه کردن محدوده تاریخ

en: Add Day Off
fa_IR: اضافه کردن روز تعطیل

en: Add Extra
fa_IR: اضافه کردن اضافات

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
fa_IR: برای نمایش نقشهٔ ایستای Google در صفحهٔ "Locations"، Google Maps API Key را اضافه کنید.

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
fa_IR: برای ردیابی تبدیل‌های تبلیغاتی و بهینه‌سازی بازاریابی، متا پیکسل را اضافه کنید.

en: Add Period
fa_IR: اضافه کردن بازه

en: Add Pricing Category
fa_IR: اضافه کردن دسته بندی قیمت گذاری

en: Add Special Day
fa_IR: روز ویژه را اضافه کنید

en: Add Stripe address fields
fa_IR: فیلدهای آدرس Stripe را اضافه کنید

en: Add Webhook
fa_IR: افزودن وب‌هوک

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
fa_IR: یک کد ردیابی گوگل آنالیتیکس به صفحه رزرو خود اضافه کنید تا از رفتار بازدیدکنندگان آگاهی پیدا کنید.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
fa_IR: افزودن یک URL هدایت مجدد برای مواقعی که مشتری تلاش می‌کند زمانی را رزرو کند که قبلاً گرفته شده است.

en: Add another account
fa_IR: افزودن حساب کاربری دیگر

en: Add appointment
fa_IR: اضافه کردن قرار ملاقات

en: Add booking
fa_IR: اضافه کردن رزرو

en: Add calendar
fa_IR: افزودن تقویم

en: Add category
fa_IR: اضافه کردن دسته‌بندی

en: Add custom field
fa_IR: افزودن فیلد سفارشی

en: Add custom notification
fa_IR: افزودن اعلان سفارشی

en: Add customer
fa_IR: اضافه کردن مشتری

en: Add date range
fa_IR: اضافه کردن محدوده تاریخ

en: Add day(s)
fa_IR: اضافه کردن روز(ها)

en: Add day off
fa_IR: اضافه کردن روز تعطیل

en: Add duration
fa_IR: اضافه کردن مدت زمان

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
fa_IR: شناسه عنصر ID (دکمه، پیوند...) را اضافه کنید که به صورت دستی محتوای کد کوتاه amelia را بارگیری می کند

en: Add event
fa_IR: اضافه کردن رویداد

en: Add event attendees
fa_IR: اضافه کردن شرکت‌کنندگان رویداد

en: Add extra
fa_IR: اضافه کردن اضافات

en: Add more Appointments
fa_IR: اضافه کردن قرارهای ملاقات

en: Add more appointments
fa_IR: قرار ملاقات‌های بیشتری اضافه کنید

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
fa_IR: چندین کارمند را به سیستم رزرو خود اضافه کنید، برنامه‌های آنها را مدیریت کنید و آنها را به خدمات یا رویدادها اختصاص دهید، که این امر باعث می‌شود مقیاس‌بندی کسب و کار و هماهنگی تیم شما آسان شود.

en: Add option
fa_IR: افزودن گزینه

en: Add package
fa_IR: بسته را اضافه کنید

en: Add period
fa_IR: افزودن دوره

en: Add pricing category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی قیمت‌گذاری

en: Add rule
fa_IR: افزودن قانون

en: Add services
fa_IR: اضافه کردن خدمات

en: Add special day
fa_IR: افزودن روز خاص

en: Add to Calendar
fa_IR: اضافه کردن به تقویم

en: Add to calendar
fa_IR: افزودن به تقویم

en: Add tracking
fa_IR: افزودن ردیابی

en: Add work hours
fa_IR: افزودن ساعات کاری

en: Additional information
fa_IR: اطلاعات تکمیلی

en: Additional people
fa_IR: افراد اضافی

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Admin
fa_IR: ادمین

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: After
fa_IR: بعد

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
fa_IR: پس از فعال‌سازی حساب، مشترکین به‌عنوان مشتری در آملیا ایجاد خواهند شد

en: After with space
fa_IR: بعد از فضا

en: Agencies
fa_IR: آژانس‌ها

en: Alert content
fa_IR: محتوای هشدار

en: Alert message
fa_IR: پیام هشدار

en: All
fa_IR: همه

en: All Locations
fa_IR: همه موقعیت ها

en: All Services
fa_IR: همه خدمات

en: All appointments are selected
fa_IR: همه قرارهای ملاقات انتخاب شده اند

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
fa_IR: تمام قرارها با وضعیت انتخاب‌شده در اینجا برنامه‌ریزی خواهند شد.

en: All appointments will be selected later
fa_IR: همه قرار ملاقات ها بعدا انتخاب خواهند شد

en: All assigned services
fa_IR: تمام خدمات اختصاص‌یافته

en: All bookings
fa_IR: میانگین رزرو

en: All customers
fa_IR: تمام مشتریان

en: All employees
fa_IR: تمام مشاوران

en: All events
fa_IR: همه رویدادها

en: All extras
fa_IR: همه اضافات

en: All locations
fa_IR: همه مکان‌ها

en: All packages
fa_IR: همه بسته‌ها

en: All services
fa_IR: تمام خدمات

en: All services are booked separately
fa_IR: کلیه خدمات به صورت جداگانه رزرو می شود

en: All services are booked separately.
fa_IR: کلیه خدمات به صورت جداگانه رزرو می شود.

en: All slots are selected
fa_IR: همه اسلات ها انتخاب شده اند

en: All tickets have already been scanned
fa_IR: همه بلیت‌ها قبلاً اسکن شده‌اند

en: Allow additional people
fa_IR: اجازه به افراد اضافی

en: Allow admin to book appointment at any time
fa_IR: به مدیر اجازه دهید تا در هر زمانی قرار ملاقات رزرو کند

en: Allow admin to book over an existing appointment
fa_IR: به مدیر اجازه دهید تا در هر زمانی قرار ملاقات رزرو کند

en: Allow booking above maximum capacity
fa_IR: اجازه رزرو بالاتر از حداکثر ظرفیت

en: Allow booking without a prior login
fa_IR: اجازه رزرو بدون ورود به سیستم قبلی

en: Allow bringing more people
fa_IR: اجازه آوردن افراد بیشتری را بدهید

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید با پرداخت‌های جزئی رزروهای خود را نهایی کنند.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
fa_IR: اجازه دهید مشتریان و کارکنان با استفاده از حساب فیسبوک خود به سرعت وارد شوند و فرآیند ورود را سریع‌تر، ساده‌تر و امن‌تر کنند.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
fa_IR: اجازه دهید مشتریان و کارکنان با استفاده از حساب گوگل خود به سرعت وارد شوند و فرآیند ورود را سریع‌تر، ساده‌تر و امن‌تر کنند.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
fa_IR: اجازه دهید مشتریان چندین خدمت را در یک تراکنش برای تجربه‌ای ساده‌تر رزرو کنند.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
fa_IR: اجازه دهید مشتریان نوبت‌های تکراری با قابلیت تنظیم تکرار رزرو کنند.

en: Allow customers to cancel packages
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید پکیج ها را لغو کنند

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید کل مبلغ رویداد را پرداخت کنند

en: Allow customers to delete their profile
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید پروفایل خود را حذف کنند

en: Allow customers to pay full amount
fa_IR: اجازه دهید مشتریان مبلغ کامل را پرداخت کنند

en: Allow customers to pay total appointment amount
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید کل مبلغ قرار ملاقات را پرداخت کنند

en: Allow customers to pay total event amount
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید کل مبلغ رویداد را پرداخت کنند

en: Allow customers to reschedule their own appointments
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید قرارهای خود را مجدداً برنامه ریزی کنند

en: Allow customers to see other attendees
fa_IR: به مشتریان اجازه دهید سایر شرکت کنندگان را ببینند

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
fa_IR: به کارکنان اجازه دهید به راحتی قرارها و رویدادها را مدیریت کنند. رنگ‌ها را برای تطابق با برند خود سفارشی کنید و قابلیت استفاده را بهبود دهید.

en: Allow employees to manage customers
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید مشتریان را مدیریت کنند

en: Allow employees to manage their appointments
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید قرار ملاقات‌های خود را مدیریت کنند

en: Allow employees to manage their days off
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید روزهای تعطیل خود را مدیریت کنند

en: Allow employees to manage their events
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید رویدادهای خود را مدیریت کنند

en: Allow employees to manage their schedule
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید برنامه خود را مدیریت کنند

en: Allow employees to manage their services
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید خدمات خود را مدیریت کنند

en: Allow employees to manage their special days
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید روزهای خاص خود را مدیریت کنند

en: Allow employees to view all customers
fa_IR: به کارمندان اجازه دهید همه مشتریان را مشاهده کنند

en: Allow multiple bookings per customer
fa_IR: اجازه رزروهای متعدد برای هر مشتری را بدهید

en: Allow payment via Payment Link
fa_IR: اجازه پرداخت از طریق لینک پرداخت را بدهید

en: Allow the same customer to book more than once
fa_IR: به همان مشتری اجازه دهید بیش از یک بار رزرو کند

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
fa_IR: اجازه دهید توضیحات کوتاه زیر فرم رزرو، از افزونه رزرو آملیا پشتیبانی کند و آن را به دیگران معرفی کند.

en: Alpha sender ID
fa_IR: شناسه فرستنده آلفا

en: Alpha sender ID can't be empty
fa_IR: شناسه فرستنده آلفا نمی‌تواند خالی باشد

en: Already Paid
fa_IR: قبلاً پرداخت‌شده

en: Already have an account?
fa_IR: از قبل حساب کاربری دارید؟

en: Also cancel and delete future events
fa_IR: همچنین رویدادهای آینده را لغو و حذف کنید

en: Also cancel future events
fa_IR: همچنین رویدادهای آینده را لغو کنید

en: Also delete future events
fa_IR: همچنین رویدادهای آینده را حذف کنید

en: Also open future events
fa_IR: همچنین رویدادهای آینده را باز کنید

en: Amelia - Booking Button
fa_IR: Amelia - دکمه رزرو

en: Amelia - Booking view
fa_IR: آملیا - نمای رزروها

en: Amelia - Catalog Booking
fa_IR: آملیا - نمای کاتالوگ رزرو

en: Amelia - Catalog view
fa_IR: آملیا - نمای کاتالوگ

en: Amelia - Customer Panel
fa_IR: آملیا - پنل مشتریان

en: Amelia - Employee Panel
fa_IR: آملیا - پنل مشاوران

en: Amelia - Events
fa_IR: آملیا - رویدادها

en: Amelia - Events Calendar
fa_IR: آملیا - تقویم رویدادها

en: Amelia - Events List
fa_IR: آملیا - رویدادها

en: Amelia - Events List Button
fa_IR: Amelia - دکمه فهرست رویدادها

en: Amelia - Search view
fa_IR: آملیا - نمای جستجو

en: Amelia - Step-By-Step Booking
fa_IR: آملیا - رزرو مرحله ای

en: Amelia Add to calendar page
fa_IR: آملیا افزودن به صفحه تقویم

en: Amelia Events List Booking Settings
fa_IR: تنظیمات رزرو فهرست رویدادها (Amelia)

en: Amelia Events List Booking Shortcode
fa_IR: شورت‌کد رزرو فهرست رویدادها (Amelia)

en: Amelia Profile Settings
fa_IR: تنظیمات پروفایل آملیا

en: Amelia SMS
fa_IR: پیامک آملیا

en: Amelia Step Booking Settings
fa_IR: تنظیمات رزرو مرحله‌ای Amelia

en: Amelia Step Booking Shortcode
fa_IR: شورت‌کد رزرو مرحله‌ای Amelia

en: Amelia Users Settings
fa_IR: تنظیمات کاربران آملیا

en: Amount
fa_IR: مبلغ

en: An email with details of your booking has been sent to you.
fa_IR: یک ایمیل با جزئیات رزرو شما برای شما ارسال شده است.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
fa_IR: یک خطای غیرمنتظره رخ داد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Any
fa_IR: هر

en: Any Employee
fa_IR: هر مشاوری

en: Any Employee Option Visibility:
fa_IR: مشاهده ویژگی هر مشاور:

en: Any Location
fa_IR: هر موقعیت

en: Apple
fa_IR: اپل

en: Apple Calendar
fa_IR: ‫Google Calendar

en: Apple Calendar (Personal)
fa_IR: تقویم اپل (شخصی)

en: Apple Calendar setup
fa_IR: تنظیمات تقویم اپل

en: Application (client) ID
fa_IR: شناسه برنامه (مشتری).

en: Application (client) ID must be a valid GUID (UUID), as shown in the Azure portal.
fa_IR: مقدار Application (client) ID باید یک GUID (UUID) معتبر باشد، همان‌طور که در Azure portal نشان داده شده است.

en: Application fee amount (%)
fa_IR: مقدار هزینه برنامه (%)

en: Applied for all assigned services
fa_IR: برای همه خدمات اختصاص داده شده اعمال می شود

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
fa_IR: اعمال تنظیمات 'بسته بودن رزرو' به همه رویدادهای تکراری

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
fa_IR: اعمال تنظیمات 'باز بودن رزرو' به همه رویدادهای تکراری

en: Apply Changes to Events
fa_IR: اعمال تغییرات به رویدادها

en: Apply on
fa_IR: اعمال به

en: Apply this to all recurring events
fa_IR: برای همه رویدادهای تکراری اعمال کنید

en: Apply to All Days
fa_IR: برای همه روزها اعمال شود

en: Apply to all days
fa_IR: اعمال به تمام روزها

en: Apply to future recurring events
fa_IR: اعمال به رویدادهای تکراری آینده

en: Appointment
fa_IR: قرار ملاقات

en: Appointment Canceled
fa_IR: قرار ملاقات لغو شد

en: Appointment Date:
fa_IR: تاریخ قرار ملاقات:

en: Appointment ID
fa_IR: ID قرار ملاقات

en: Appointment Info
fa_IR: اطلاعات قرار ملاقات

en: Appointment Repeats
fa_IR: قرار ملاقات تکرار می شود

en: Appointment booked
fa_IR: قرارهای ملاقات برای رزرو

en: Appointment can't be rescheduled
fa_IR: قرار ملاقات قابل تغییر نیست

en: Appointment canceled
fa_IR: قرار ملاقات لغو شد

en: Appointment date
fa_IR: تاریخ قرار ملاقات

en: Appointment date & time
fa_IR: تاریخ و زمان قرار ملاقات

en: Appointment deposit
fa_IR: واریز قرار ملاقات

en: Appointment details
fa_IR: جزئیات قرار ملاقات

en: Appointment duration
fa_IR: مدت زمان قرار ملاقات

en: Appointment end time
fa_IR: زمان پایان قرار ملاقات

en: Appointment has been created.
fa_IR: قرار ملاقات ایجاد شده است.

en: Appointment has been deleted
fa_IR: قرار ملاقات حذف شده است

en: Appointment has been deleted.
fa_IR: قرار ملاقات حذف شده است.

en: Appointment has been rescheduled
fa_IR: قرار ملاقات مجدداً تعیین وقت شده است

en: Appointment has been saved
fa_IR: قرار ملاقات ذخیره شده است

en: Appointment has been updated.
fa_IR: قرار ملاقات به‌روزرسانی شده است.

en: Appointment information
fa_IR: اطلاعات قرار ملاقات

en: Appointment initial date
fa_IR: تاریخ اولیه قرار ملاقات

en: Appointment initial date & time
fa_IR: تاریخ و زمان اولیه قرار ملاقات

en: Appointment initial end time
fa_IR: زمان پایان اولیه قرار ملاقات

en: Appointment initial start time
fa_IR: زمان شروع اولیه قرار ملاقات

en: Appointment is removed from the cart.
fa_IR: قرار از سبد خرید حذف شده است.

en: Appointment management guide
fa_IR: راهنمای مدیریت قرار ملاقات

en: Appointment not found.
fa_IR: قرار ملاقات یافت نشد.

en: Appointment note
fa_IR: یادداشت قرار ملاقات

en: Appointment note has been updated.
fa_IR: یادداشت نوبت به‌روزرسانی شد.

en: Appointment notes
fa_IR: یادداشت‌های قرار ملاقات

en: Appointment price
fa_IR: هزینه قرار ملاقات

en: Appointment repeats
fa_IR: تکرار قرار ملاقات

en: Appointment space name
fa_IR: نام فضای نوبت

en: Appointment start time
fa_IR: زمان شروع قرار ملاقات

en: Appointment status
fa_IR: وضعیت قرار ملاقات

en: Appointment status has been changed to
fa_IR: وضعیت قرار ملاقات تغییر کرده است به

en: Appointment status has been updated.
fa_IR: وضعیت نوبت‌دهی به‌روزرسانی شد.

en: Appointment title
fa_IR: عنوان انتصاب

en: Appointments
fa_IR: قرار ملاقات ها

en: Appointments booked
fa_IR: قرارهای ملاقات برای رزرو

en: Appointments from the first package expire on:
fa_IR: قرار ملاقات در این پکیج

en: Appointments in this package
fa_IR: قرار ملاقات در این پکیج

en: Appointments in this service
fa_IR: قرارهای ملاقات در این خدمات

en: Appointments to book
fa_IR: قرارهای ملاقات برای رزرو

en: Appointments waiting list
fa_IR: لیست انتظار نوبت‌ها

en: Approve appointment link
fa_IR: لینک تایید قرار ملاقات

en: Approved
fa_IR: تایید شده

en: Are you sure? This action can't be undone.
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟ این اقدام قابل بازگشت نیست.

en: Are you sure you want to block this customer?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مشتری را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این رویداد را لغو و حذف کنید؟

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این قرار ملاقات را لغو کنید؟

en: Are you sure you want to cancel this event?
fa_IR: آیا اطمینان دارید که می خواهید این رویداد را لغو کنید؟

en: Are you sure you want to cancel this package?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پکیج را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید حضور خود را لغو کنید؟

en: Are you sure you want to close this event?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این رویداد را ببندید؟

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید شرکت کننده انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید شرکت کنندگان انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete these items?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این موارد را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this appointment?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این قرار ملاقات را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this block time?
fa_IR: آیا مطمئنید می‌خواهید این بازه زمانی مسدودشده را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this category?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این دسته را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this coupon?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کدتخفیف را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this customer?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مشتری را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this employee?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مشاور را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this event?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که میخواهید این رویداد را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this event booking?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این رزرو رویداد را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this location?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مکان را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this notification?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این اعلان را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this package?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پکیج را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this package booking?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این رزرو بسته را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this resource?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این منبع را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this service?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این خدمات را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this tax?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این اضافات را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید پروفایل خود را حذف کنید؟ دسترسی به تمام رزروهای خود و دسترسی به پنل مشتریان را از دست خواهید داد.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این قرار ملاقات را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this category?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این دسته‌بندی را کپی کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این کدتخفیف را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مشاور را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this event?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رویداد را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this location?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مکان را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this package?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پکیج را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این منبع را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to duplicate this service?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این خدمات را تکثیر کنید؟

en: Are you sure you want to hide this coupon?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کدتخفیف را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to hide this employee?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مشاور را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to hide this event?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این رویداد را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to hide this location?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مکان را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to hide this package?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پکیج را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to hide this resource?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این منبع را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to hide this service?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این خدمات را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to hide this tax?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پکیج را پنهان کنید؟

en: Are you sure you want to open this event?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رویداد را باز کنید؟

en: Are you sure you want to refund this payment?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این پرداخت را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to reset your form settings?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات فرم خود را بازنشانی کنید؟

en: Are you sure you want to show this coupon?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کدتخفیف را نشان دهید؟

en: Are you sure you want to show this employee?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مشاور را نشان دهید؟

en: Are you sure you want to show this event?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این رویداد را نمایش دهید؟

en: Are you sure you want to show this location?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مکان را نشان دهید؟

en: Are you sure you want to show this package?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پکیج را نشان دهید؟

en: Are you sure you want to show this resource?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این منبع را نشان دهید؟

en: Are you sure you want to show this service?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این خدمات را نشان دهید؟

en: Are you sure you want to show this tax?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پکیج را نشان دهید؟

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید از مرحله‌ی تنظیمات صرف نظر کنید؟ پس از صرف نظر کردن از این مرحله، تنظیمات هدایت‌شده دیگر در دسترس نخواهند بود. تمام تنظیمات باید بعداً پیکربندی شوند.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این مشتری را حذف کنید؟

en: Assigned
fa_IR: اختصاص داده

en: Assigned Services
fa_IR: خدمات اختصاص داده شده

en: Assigned employee full name
fa_IR: نام کامل کارمند تخصیص‌یافته

en: Attachment
fa_IR: پیوست

en: Attachment upload path
fa_IR: مسیر آپلود پیوست

en: Attendee
fa_IR: رویداد توسط شرکت کننده لغو شد

en: Attendee Asc
fa_IR: شرکت‌کننده به ترتیب صعودی

en: Attendee Desc
fa_IR: شرکت‌کننده به ترتیب نزولی

en: Attendee code
fa_IR: کد شرکت کننده

en: Attendee has been saved
fa_IR: شرکت کننده ذخیره شده است

en: Attendee have been deleted
fa_IR: شرکت کننده حذف شده است

en: Attendee have not been deleted
fa_IR: شرکت کننده حذف نشده است

en: Attendees
fa_IR: شرکت کنندگان

en: Attendees Allowed
fa_IR: کد شرکت کننده

en: Attendees Export Format
fa_IR: فرمت خروجی شرکت‌کنندگان

en: Attendees have been deleted
fa_IR: شرکت کنندگان حذف شده اند

en: Attendees have not been deleted
fa_IR: شرکت کنندگان حذف نشده اند

en: Auto-Reply Message
fa_IR: پیام پاسخ‌دهی خودکار

en: Auto-approve booking after payment
fa_IR: تایید خودکار رزرو پس از پرداخت

en: Auto-fill your details using:
fa_IR: جزئیات خود را به‌صورت خودکار پر کنید با استفاده از:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
fa_IR: خودکارسازی ارتباط با اعلان‌های ایجاد شده بر اساس وضعیت رزرو، زمان یا قوانین سفارشی

en: Automated invoices for a smoother payment experience
fa_IR: فاکتورهای خودکار برای تجربه پرداخت روان‌تر

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
fa_IR: به‌طور خودکار مالیات‌ها را محاسبه و اعمال کنید تا از تطابق آسان و صدور صورت‌حساب دقیق اطمینان حاصل شود.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
fa_IR: مالیات خدمات و رویدادهای خود را به طور خودکار محاسبه و اعمال کنید و از صدور صورتحساب دقیق و رعایت بدون دردسر هر تراکنش اطمینان حاصل کنید.

en: Automatically create Amelia Customer user
fa_IR: کاربر مشتری آملیا را به صورت خودکار ایجاد کنید

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
fa_IR: کاربر مشتری آملیا را به صورت خودکار ایجاد کنید

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
fa_IR: به‌طور خودکار جلسات زوم را برای رزروها ایجاد کرده و به مشتریان و کارمندان اطلاع دهید.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
fa_IR: به طور خودکار برای هر رزرو فاکتور تولید کنید، پرداخت‌ها را برای شما و مشتریانتان آسان‌تر، شفاف‌تر و کاملاً ساده کنید.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
fa_IR: وضعیت رزرو را به‌طور خودکار به "تأیید شده" تغییر دهید پس از اینکه پرداخت موفقیت‌آمیز از طریق لینک پرداخت انجام شد.

en: Availability
fa_IR: دسترسی

en: Available
fa_IR: در دسترس

en: Available date background
fa_IR: پس‌زمینه تاریخ موجود

en: Available date text
fa_IR: متن تاریخ موجود

en: Available from Pro license
fa_IR: عکس های در دسترس

en: Available from Standard license
fa_IR: عکس های در دسترس

en: Available from Starter license
fa_IR: عکس های در دسترس

en: Available in Elite licence
fa_IR: در پکیج در دسترس است

en: Available in package
fa_IR: در پکیج در دسترس است

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
fa_IR: با هماهنگ‌سازی خودکار اتاق‌ها، تجهیزات یا ابزارهای مشترک، از رزرو مجدد جلوگیری کنید

en: Away
fa_IR: دور (Away)

en: BETA
fa_IR: بتا

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Back button
fa_IR: دکمه برگشت

en: Back to
fa_IR: بازگشت به

en: Back to appointments
fa_IR: بازگشت به قرار ملاقات ها

en: Back to packages
fa_IR: بازگشت به پکیج ها

en: Back to recurring settings
fa_IR: نمایش رویدادهای دوره ای

en: Backend
fa_IR: بک‌اند

en: Background
fa_IR: پیشینه

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background Gradient Angle
fa_IR: زاویه گرادیانت پس زمینه

en: Background Gradient Color 1
fa_IR: رنگ گرادیانت پس زمینه ۱

en: Background Gradient Color 2
fa_IR: رنگ گرادیانت پس زمینه ۲

en: Badge
fa_IR: نشان

en: Badge color
fa_IR: رنگ نشان

en: Badge label
fa_IR: برچسب نشان

en: Badges setup
fa_IR: تنظیمات نشان‌ها

en: Balance
fa_IR: موجودی

en: Barion
fa_IR: باریون

en: Base Price:
fa_IR: قیمت پایه:

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Beauty
fa_IR: زیبایی

en: Before
fa_IR: قبل از

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
fa_IR: قبل از فعال‌سازی گزینه تکرار، اطمینان حاصل کنید که تمامی فیلدهای مورد نیاز از جمله خدمات، کارمند، تاریخ، زمان و مکان (در صورت لزوم) تنظیم شده‌اند.

en: Before with space
fa_IR: قبل از فضا

en: Begins
fa_IR: شروع می‌شود

en: Birthday
fa_IR: تولد

en: Birthday greeting
fa_IR: تبریک تولد

en: Block
fa_IR: مسدود کردن

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
fa_IR: زمان‌های رزروی که با رویدادهای شلوغ در تقویم Outlook کارمند همپوشانی دارند را مسدود کنید.

en: Block booking times that overlap with events in the employee’s Apple Calendar.
fa_IR: زمان‌های رزرو را که با رویدادهای Apple Calendar کارمند هم‌پوشانی دارند مسدود کنید.

en: Block customer
fa_IR: مسدود کردن مشتری

en: Block time
fa_IR: مسدودسازی زمان

en: Block time from calendars
fa_IR: مسدودسازی زمان بر اساس تقویم‌ها

en: Block time has been added.
fa_IR: مسدودسازی زمان اضافه شد.

en: Block time has been deleted.
fa_IR: بازه زمانی مسدود حذف شد.

en: Block time has been updated.
fa_IR: بازه زمانی مسدود به‌روزرسانی شد.

en: Blog
fa_IR: وبلاگ

en: Body text
fa_IR: متن بدنه

en: Book
fa_IR: رزرو

en: Book Appointment
fa_IR: رزرو وقت ملاقات

en: Book Now
fa_IR: همین حالا رزرو نمایید

en: Book Package
fa_IR: پکیج رزرو

en: Book This Package
fa_IR: رزرو این پکیج

en: Book This Service
fa_IR: رزرو این سرویس خدمات

en: Book another
fa_IR: همین حالا رزرو نمایید

en: Book appointment
fa_IR: رزرو نوبت

en: Book event
fa_IR: رزرو رویداد

en: Book next appointment
fa_IR: رزرو قرار ملاقات بعدی

en: Book now
fa_IR: همین حالا رزرو نمایید

en: Book option on employee dialog
fa_IR: گزینه رزرو در کادر گفتگوی کارمندان

en: Book package
fa_IR: بسته کتاب

en: Book subtab name
fa_IR: نام زیرتب رزرو

en: Book this event
fa_IR: رزرو این رویداد

en: Book this service
fa_IR: رزرو این سرویس

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
fa_IR: قرار ملاقات‌های مبتنی بر زمان را با مدت زمان، قیمت‌ها و زمان‌های قابل تنظیم رزرو کنید.

en: Booked
fa_IR: رزرو شده

en: Booked Appointments
fa_IR: قرارهای رزرو شده

en: Booked customer (full name, email, phone)
fa_IR: مشتری رزرو شده (نام کامل، ایمیل، تلفن)

en: Booking
fa_IR: رزرو

en: Booking #{count}
fa_IR: رزرو شماره {count}

en: Booking Appointment
fa_IR: رزرو قرار ملاقات

en: Booking Approved with Issues
fa_IR: رزرو با مشکلاتی تایید شد

en: Booking Canceled
fa_IR: رزرو لغو شد

en: Booking Closes
fa_IR: بسته شدن رزرو

en: Booking Closes Asc
fa_IR: بستن رزرو به ترتیب صعودی

en: Booking Closes Desc
fa_IR: بستن رزرو به ترتیب نزولی

en: Booking Confirmed
fa_IR: رزرو تایید شد

en: Booking Details
fa_IR: جزئیات رزرو

en: Booking Failed
fa_IR: رزرو ناموفق بود

en: Booking Form
fa_IR: فرم رزرو

en: Booking Forms 1.0
fa_IR: فرم های رزرو 1.0

en: Booking ID
fa_IR: رزرو

en: Booking Opens
fa_IR: باز شدن رزرو

en: Booking Opens Asc
fa_IR: باز شدن رزرو به ترتیب صعودی

en: Booking Opens Desc
fa_IR: باز شدن رزرو به ترتیب نزولی

en: Booking Overview
fa_IR: بررسی اجمالی رزرو

en: Booking Processed
fa_IR: رزرو انجام شد

en: Booking Rejected
fa_IR: رزرو رد شد

en: Booking added
fa_IR: رزرو اضافه شد

en: Booking can't be canceled
fa_IR: رزرو را نمی توان لغو کرد

en: Booking canceled
fa_IR: رزرو لغو شد

en: Booking closes
fa_IR: رزرو بسته می‌شود

en: Booking closes when event starts
fa_IR: با شروع رویداد، رزرو بسته می شود

en: Booking date
fa_IR: تاریخ رزرو

en: Booking form on customer profile enabled
fa_IR: فرم رزرو در پروفایل مشتری فعال شد

en: Booking form on employee profile enabled
fa_IR: فرم رزرو در پروفایل مشاور فعال شد

en: Booking form tab enabled
fa_IR: تب فرم رزرو فعال شد

en: Booking form type
fa_IR: نوع فرم رزرو

en: Booking form type on employee profile page
fa_IR: نوع فرم رزرو در صفحه پروفایل مشاور

en: Booking has been updated.
fa_IR: رزرو به‌روزرسانی شده است.

en: Booking invoice
fa_IR: فاکتور رزرو

en: Booking is canceled
fa_IR: رزرو لغو شد

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
fa_IR: غیرفعال کردن افزونه ممکن نیست. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Booking is unavailable
fa_IR: رزرو موجود نیست

en: Booking not found
fa_IR: نام تب رزرو

en: Booking not paid
fa_IR: قیمت رزرو

en: Booking on employee page tab name
fa_IR: نام تب رزرو در صفحه مشاور

en: Booking opens
fa_IR: رزرو باز می‌شود

en: Booking opens immediately
fa_IR: رزرو بلافاصله باز می شود

en: Booking price
fa_IR: قیمت رزرو

en: Booking rescheduled
fa_IR: رزرو مجدداً برنامه‌ریزی شد

en: Booking source
fa_IR: منبع رزرو

en: Booking start
fa_IR: شروع رزرو

en: Booking status changed
fa_IR: وضعیت رزرو تغییر کرد

en: Booking status has been changed to
fa_IR: وضعیت رزرو تغییر یافته است به

en: Booking tab name
fa_IR: نام تب رزرو

en: Booking time slots will depend on the service duration
fa_IR: زمان‌های رزرو به مدت زمان سرویس بستگی دارد

en: Booking type
fa_IR: نوع رزرو

en: Bookings
fa_IR: رزروها

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
fa_IR: با دسترسی فوری به مشتریان در پلتفرمی که هر روز از آن استفاده می‌کنند، تعامل را افزایش دهید

en: Boost revenue with bundled service packages
fa_IR: افزایش درآمد با بسته‌های خدماتی همراه

en: Boost revenue with valuable extras
fa_IR: افزایش درآمد با امکانات اضافی ارزشمند

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
fa_IR: افزایش بهره‌وری تیم با به‌روزرسانی‌های خودکار و کاهش وظایف دستی.

en: Border color
fa_IR: رنگ حاشیه

en: Break Hours
fa_IR: ساعات استراحت

en: Breaks
fa_IR: استراحت

en: Bringing Anyone With You
fa_IR: آوردن همراه

en: Bringing anyone with you
fa_IR: هر کسی را با خود آوردن

en: Bringing anyone with you?
fa_IR: آیا کسی را همراه خود می آورید؟

en: BuddyBoss
fa_IR: بادی‌باس

en: Buffer Time
fa_IR: زمان بافر

en: Buffer Time After: {value}
fa_IR: زمان بافر بعد از: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
fa_IR: زمان بافر قبل از: {value}

en: Buffer time after
fa_IR: زمان وقفه بعد از

en: Buffer time before
fa_IR: زمان وقفه قبل از

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
fa_IR: با استفاده از فیلدهای سفارشی، فرم‌های سفارشی برای خدمات، رویدادها و پروفایل‌های مشتریان بسازید. دقیقاً جزئیات مورد نیاز خود را با کادرهای انتخاب، قسمت‌های متنی و موارد دیگر ثبت کنید و هر رزرو و ثبت نام را به یک فرآیند جذب قدرتمند تبدیل کنید.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
fa_IR: چندین قرار ملاقات یا خدمات را با نرخ‌های تخفیفی بسته‌بندی کنید تا مشتریان را به رزرو بیشتر تشویق کنید.

en: Busy
fa_IR: مشغول

en: Busy slots
fa_IR: اسلات‌های شلوغ

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button Type
fa_IR: نوع دکمه

en: Button style
fa_IR: سبک دکمه

en: Buttons
fa_IR: دکمه ها

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
fa_IR: با رزرو این بازه زمانی، قرار ملاقات را بر روی قرار ملاقات گروهی موجود رزرو خواهید کرد!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
fa_IR: با ادامه دادن، شما قرار ملاقات را به زمانی تنظیم می‌کنید که قبلاً یک قرار ملاقات موجود دارد!

en: By employees
fa_IR: به تفکیک کارمندان

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
fa_IR: با وارد کردن شماره تلفن خود، شما موافقت می کنید که پیام ها را از طریق Whatsapp دریافت کنید.

en: Calculated
fa_IR: محاسبه‌شده

en: Calculated package price
fa_IR: قیمت بسته محاسبه‌شده

en: Calendar
fa_IR: تقویم

en: Camera not supported by this browser.
fa_IR: این مرورگر از دوربین پشتیبانی نمی‌کند.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
fa_IR: دسترسی به دوربین رد شد. لطفاً دسترسی به دوربین را فعال کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel Appointment
fa_IR: لغو قرار ملاقات

en: Cancel Event
fa_IR: لغو رویداد

en: Cancel Package
fa_IR: مدیریت پکیج ها

en: Cancel and Delete
fa_IR: لغو و حذف

en: Cancel appointment
fa_IR: لغو قرار ملاقات

en: Cancel appointment link
fa_IR: لینک لغو نوبت

en: Cancel event
fa_IR: لغو رویداد

en: Cancel event link
fa_IR: لغو لینک رویداد

en: Cancel following
fa_IR: لغو بعدی

en: Cancel package
fa_IR: لغو بسته

en: Canceled
fa_IR: لغو شد

en: Canceled By Admin
fa_IR: توسط ادمین لغو شد

en: Canceled By Attendee
fa_IR: توسط کاربر لغو شد

en: Canceled by admin
fa_IR: توسط مدیر لغو شد

en: Canceled by attendee
fa_IR: توسط شرکت کننده لغو شد

en: Cancellation Failed
fa_IR: لغو ناموفق بود

en: Cancelled
fa_IR: لغو شد

en: Capacity
fa_IR: ظرفیت

en: Capacity:
fa_IR: ظرفیت:

en: Card
fa_IR: کارت

en: Card color
fa_IR: رنگ کارت

en: Card content
fa_IR: محتوای کارت

en: Card field
fa_IR: فیلد کارت

en: Card number
fa_IR: شماره کارت

en: Card payment
fa_IR: پرداخت با کارت

en: Cards
fa_IR: کارت ها

en: Cards and buttons
fa_IR: کارت‌ها و دکمه‌ها

en: Carrier
fa_IR: حامل

en: Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Cart appointments details
fa_IR: جزئیات قرار ملاقات گروهی

en: Cart description
fa_IR: شرح رویداد

en: Cart purchased
fa_IR: سبد خرید خریداری شد

en: Catalog
fa_IR: کاتالوگ

en: Catalog Booking
fa_IR: کاتالوگ رزرو

en: Catalog Booking Form
fa_IR: فرم رزرو کاتالوگ

en: Catalog Package
fa_IR: کاتالوگ پکیج

en: Catalog Service
fa_IR: کاتالوگ خدمات

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Categories positions updated successfully.
fa_IR: موقعیت‌های دسته‌بندی با موفقیت به‌روزرسانی شدند.

en: Categories sidebar
fa_IR: نوار کناری دسته بندی ها

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Category:
fa_IR: دسته بندی:

en: Category ID
fa_IR: شناسه دسته‌بندی

en: Category Input Field
fa_IR: موقعیت فیلد ورودی

en: Category has been created.
fa_IR: دسته‌بندی ایجاد شده است.

en: Category has been deleted.
fa_IR: دسته‌بندی حذف شده است.

en: Category has been updated.
fa_IR: دسته‌بندی به‌روزرسانی شده است.

en: Category name
fa_IR: نام دسته بندی

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
fa_IR: برنامه‌ریزی متمرکز در تمام شعب برای مدیریت واضح‌تر و ساده‌تر

en: Change Password
fa_IR: تغییر رمز عبور

en: Change colors
fa_IR: تغییر رنگ‌ها

en: Change group status
fa_IR: تغییر وضعیت گروه

en: Change password
fa_IR: تغییر رمز عبور

en: Charge type
fa_IR: نوع پرداخت

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
fa_IR: هنگام رزرو، نام مشتری را برای ایمیل موجود بررسی کنید

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
fa_IR: این کادر را علامت بزنید تا یک لینک پرداخت ایجاد شود.<br> برای گنجاندن آن در اعلان، جای‌نگهدار لینک پرداخت را اضافه کنید.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
fa_IR: اگر می خواهید مشتری شما<br/>ایمیلی در مورد قرار ملاقات برنامه ریزی شده دریافت کند، این کادر را علامت بزنید.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
fa_IR: اگر می خواهید مشتری شما<br/>ایمیلی در مورد قرار ملاقات برنامه ریزی شده دریافت کند، این کادر را علامت بزنید.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
fa_IR: اگر می‌خواهید مبلغ واریزی<br> در تعداد<br> افرادی که مشتریان در بخش<br> "آوردن همراه" اضافه می‌کنند، اضافه گردد، این گزینه را علامت بزنید.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
fa_IR: اگر می‌خواهید قرار ملاقات‌های دوره ای ایجاد کنید، این گزینه را علامت بزنید

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
fa_IR: اگر می خواهید مشتریان<br> شما این گزینه را داشته باشند که انتخاب کنند<br> آیا مبلغ کامل پرداخت می کنند<br> یا فقط یک پیش پرداخت، این گزینه را علامت بزنید. اگر علامت را بردارید،<br> مشتریان فقط پیش پرداخت<br> را به عنوان گزینه پرداخت خواهند داشت.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
fa_IR: این گزینه را انتخاب کنید اگر می‌خواهید مشتریان شما بتوانند انتخاب کنند که آیا کل مبلغ را پرداخت کنند یا فقط یک بیعانه. اگر انتخاب نشده باشد، مشتریان تنها می‌توانند در فرآیند رزرو بیعانه را پرداخت کنند.

en: Check your email
fa_IR: ایمیل خود را وارد کنید

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checked in
fa_IR: ورود ثبت شد

en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Choose Apple Calendar
fa_IR: انتخاب تقویم اپل

en: Choose Category
fa_IR: انتخاب دسته بندی

en: Choose Date and Time
fa_IR: تاریخ و زمان را انتخاب کنید

en: Choose Package
fa_IR: انتخاب پکیج

en: Choose Service
fa_IR: انتخاب سرویس

en: Choose a Form
fa_IR: یک فرم را انتخاب کنید

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
fa_IR: ارزی را انتخاب کنید که برای همه تنظیمات مبتنی بر قیمت استفاده خواهد شد.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
fa_IR: فرمی را که می خواهید سفارشی سازی کنید انتخاب کنید. فرم مرحله ای 2.0 نسخه جدید و بهبود یافته ای است که طراحی و تجربه کاربری بهتر و همچنین سرعت بهتری را در اختیار شما قرار می دهد.

en: Choose a group service
fa_IR: یک سرویس گروهی انتخاب کنید

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
fa_IR: یک بازه زمانی انتخاب کنید که هنگام تعریف تمام تنظیمات مبتنی بر زمان استفاده خواهد شد.

en: Choose date and time
fa_IR: تاریخ و زمان را انتخاب کنید

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
fa_IR: انتخاب کنید که Amelia چگونه یک تاریخ جایگزین پیشنهاد می‌دهد وقتی تاریخ تکراری انتخاب شده هیچ زمان خالی ندارد.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
fa_IR: نحوه ارسال داده‌های فیلد سفارشی در رزروهای گروهی را انتخاب کنید.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
fa_IR: نحوه مدیریت پرداخت‌ها برای قرارهای تکراری را انتخاب کنید. اگر پرداخت فقط برای اولین قرار جمع‌آوری شود، قرارهای باقی‌مانده در محل پرداخت می‌شوند.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
fa_IR: نحوه رزرو قرارهای تکراری را انتخاب کنید. 'غیرفعال' رزرو تکراری را خاموش می‌کند، در حالی که 'همه' به مشتریان اجازه می‌دهد بین گزینه‌های تکرار موجود انتخاب کنند.

en: Choose layout version
fa_IR: متن پیشفرض

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
fa_IR: فرمت فاکتور را که در اعلان‌ها و پنل مشتری استفاده خواهد شد، انتخاب کنید.

en: Choose time you want to repeat appointment
fa_IR: زمانی را انتخاب کنید که می خواهید قرار ملاقات را تکرار کنید

en: Choose when the repeating ends
fa_IR: زمانی را انتخاب کنید که تکرار به پایان برسد

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
fa_IR: انتخاب کنید که آیا می‌خواهید سرویس‌ها، رویدادها یا هر دو را مدیریت کنید.

en: Choosing layout of first step in step by step form
fa_IR: انتخاب چیدمان مرحله اول در فرم مرحله به مرحله

en: Class
fa_IR: کلاس

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear filters
fa_IR: پاک کردن فیلترها

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
fa_IR: برای ویرایش متنی که هنگام استفاده از این جای‌نگهدار در اعلان‌ها ظاهر می‌شود، روی «پیکربندی» کلیک کنید.

en: Click + Service below to get started.
fa_IR: برای شروع، روی + سرویس در زیر کلیک کنید.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
fa_IR: روی لینک فعال‌سازی در ایمیلی که برای شما ارسال کردیم کلیک کنید

en: Click to upload
fa_IR: برای بارگذاری کلیک کنید

en: Client ID
fa_IR: شناسه مشتری

en: Client ID and secret
fa_IR: شناسه و رمز کلاینت

en: Client Time:
fa_IR: زمان مشتری:

en: Client secret
fa_IR: کلید مخفی مشتری

en: Client secret is too short or looks invalid. Copy the full value from the Azure portal.
fa_IR: راز کلاینت (Client secret) خیلی کوتاه است یا نامعتبر به نظر می‌رسد. مقدار کامل را از Azure portal کپی کنید.

en: Close
fa_IR: بسته

en: Close Event
fa_IR: بستن رویداد

en: Close Event after certain minimum is reached
fa_IR: بعد از رسیدن به حداقل معینی رویداد را ببندید

en: Close event when minimum capacity is reached
fa_IR: رویداد را زمانی که ظرفیت حداقل پر شد ببندید

en: Closed
fa_IR: بسته شد

en: Closes at
fa_IR: بسته می‌شود در

en: Closes on
fa_IR: بسته می‌شود در تاریخ

en: Closes on:
fa_IR: بسته می شود در:

en: Coaching
fa_IR: کوچینگ

en: Code
fa_IR: کد

en: Collapse all
fa_IR: بستن همه

en: Collapse menu
fa_IR: جمع کردن منو

en: Collect the information your business truly needs
fa_IR: اطلاعاتی را که کسب و کار شما واقعاً به آن نیاز دارد، جمع‌آوری کنید

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Colors
fa_IR: رنگ ها

en: Colors & Fonts
fa_IR: رنگ ها و فونت ها

en: Comma-dot
fa_IR: ویرگول-نقطه

en: Comma (,)
fa_IR: کاما (،)

en: Company
fa_IR: شرکت

en: Company Days off
fa_IR: روزهای تعطیل شرکت

en: Company Email:
fa_IR: ایمیل شرکت

en: Company Phone:
fa_IR: تلفن شرکت

en: Company VAT number
fa_IR: شماره مالیات بر ارزش افزوده شرکت

en: Company address
fa_IR: آدرس شرکت

en: Company days off
fa_IR: تعطیلات شرکت

en: Company email
fa_IR: ایمیل شرکت

en: Company name
fa_IR: نام شرکت

en: Company phone
fa_IR: تلفن شرکت

en: Company website
fa_IR: وب‌ سایت شرکت

en: Compared to previous range
fa_IR: در مقایسه با محدوده قبلی

en: Complete booking with payment
fa_IR: تکمیل رزرو با پرداخت

en: Complete booking without payment
fa_IR: تکمیل رزرو بدون پرداخت

en: Completed
fa_IR: تکمیل شد

en: Configuration
fa_IR: پیکربندی

en: Configure
fa_IR: پیکربندی

en: Configure notifications for waiting list updates
fa_IR: پیکربندی اعلان‌ها برای به‌روزرسانی‌های لیست انتظار

en: Configure placeholder
fa_IR: متن پیشفرض پیکربندی

en: Configure the cart appointments details placeholder.
fa_IR: پیکربندی جای‌نگهدار جزئیات نوبت‌های سبد خرید.

en: Configure the group appointment details placeholder.
fa_IR: پیکربندی جای‌نگهدار جزئیات نوبت گروهی.

en: Configure the group event details placeholder.
fa_IR: پیکربندی جای‌نگهدار جزئیات رویداد گروهی.

en: Configure the package appointments details placeholder.
fa_IR: پیکربندی جای‌نگهدار جزئیات نوبت‌های بسته.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
fa_IR: پیکربندی جای‌نگهدار جزئیات نوبت‌های تکراری.

en: Configure waiting list for appointments
fa_IR: پیکربندی لیست انتظار برای قرار ملاقات‌ها

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Congratulations
fa_IR: تبریک

en: Congratulations!
fa_IR: تبریک!

en: Connect
fa_IR: اتصال

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
fa_IR: APIها را به راحتی برای جریان‌های کاری یکپارچه و روان متصل کنید.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
fa_IR: تقویم‌های اپل را برای همگام‌سازی رویدادهای شخصی و حرفه‌ای خود و کارکنانتان متصل کنید.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
fa_IR: تقویم‌های گوگل را برای همگام‌سازی رویدادهای شخصی و حرفه‌ای خود و کارکنانتان متصل کنید.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
fa_IR: تقویم‌های اوت‌لوک را برای همگام‌سازی رویدادهای شخصی و حرفه‌ای خود و کارکنانتان متصل کنید.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
fa_IR: تقویم‌های کارمندان، ابزارهای جلسه و سایر ابزارهای یکپارچه‌سازی را به هم متصل کنید تا برنامه‌ها کاملاً همگام‌سازی شوند و ارتباط در کل تیم شما بدون دردسر برقرار شود.

en: Connect to Apple Calendar
fa_IR: اتصال به تقویم اپل

en: Connect to your personal Apple Calendar
fa_IR: اتصال به تقویم شخصی اپل شما

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
fa_IR: با برنامه‌های وب متصل شوید تا پیام‌رسانی را خودکار کرده و به URLهای سفارشی به‌روزرسانی ارسال کنید.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
fa_IR: «Google Calendar» خود را اینجا وصل کنید تا به‌محض زمان<br/>قرار ملاقات، به‌طور خودکار به Google Calendar شما اضافه شود.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
fa_IR: حساب شخصی زوم خود را متصل کنید تا میزبان جلسات و گفتگوهای مجازی باشید.

en: Connected
fa_IR: متصل

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
fa_IR: اتصال به تقویم اپل در دسترس نیست. لطفاً برای کمک با مدیر تماس بگیرید.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
fa_IR: اتصال به تقویم گوگل در دسترس نیست. لطفاً برای کمک با مدیر تماس بگیرید.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
fa_IR: اتصال به تقویم اوت‌لوک در دسترس نیست. لطفاً برای کمک با مدیر تماس بگیرید.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
fa_IR: اتصال به استرایپ در دسترس نیست. لطفاً برای کمک با مدیر تماس بگیرید.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
fa_IR: اتصال به زوم در دسترس نیست. لطفاً برای کمک با مدیر تماس بگیرید.

en: Consulting
fa_IR: مشاوره

en: Contact message
fa_IR: پیام تماس

en: Contact support.
fa_IR: با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Text Color
fa_IR: رنگ متن محتوا

en: Content area
fa_IR: حوزه محتوا

en: Content placeholders
fa_IR: جای‌نگهدارهای محتوا

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Continue Booking
fa_IR: ادامه رزرو

en: Continue setup
fa_IR: ادامه تنظیمات

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
fa_IR: کلید API خود را اکنون کپی کنید، زیرا دیگر قابل مشاهده نخواهد بود.

en: Cost
fa_IR: هزینه

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
fa_IR: نمی‌توان دسته‌بندی را حذف کرد. این دسته‌بندی دارای خدماتی است که در بسته خریداری شده برای رزرو موجود است.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
fa_IR: نمی‌توان دسته‌بندی را حذف کرد. این دسته‌بندی دارای خدماتی با {count} قرار ملاقات آینده است. | نمی‌توان دسته‌بندی را حذف کرد. این دسته‌بندی دارای خدماتی با {count} قرار ملاقات‌های آینده است.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
fa_IR: امکان حذف سرویس وجود ندارد. این سرویس {count} نوبت در آینده دارد. | امکان حذف سرویس وجود ندارد. این سرویس {count} نوبت‌ها در آینده دارد.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
fa_IR: امکان حذف کاربر وجود ندارد. این کاربر {count} نوبت در آینده دارد. | امکان حذف کاربر وجود ندارد. این کاربر {count} نوبت‌ها در آینده دارد.

en: Count Once
fa_IR: یک بار شمارش

en: Count per Person
fa_IR: شمارش به ازای هر نفر

en: Count time from
fa_IR: شمارش زمان از

en: Country
fa_IR: مبلغ

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
fa_IR: یک مشتری اصلی به علاوه هر فرد دیگری که اضافه شود را در نظر می‌گیرد.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
fa_IR: تعداد کل افراد وارد شده، از جمله مشتری اصلی را شمارش می‌کند.

en: Coupon
fa_IR: کد تخفیف

en: Coupon Details
fa_IR: جزئیات کوپن

en: Coupon Limit Reached
fa_IR: محدودیت استفاده از کدتخفیف

en: Coupon code
fa_IR: کد تخفیف

en: Coupon field
fa_IR: فیلد کوپن

en: Coupon has been created.
fa_IR: کوپن ایجاد شده است.

en: Coupon has been deleted.
fa_IR: کوپن حذف شده است.

en: Coupon has been hidden.
fa_IR: کوپن مخفی شده است.

en: Coupon has been updated.
fa_IR: کوپن به‌روزرسانی شده است.

en: Coupon is now visible.
fa_IR: کوپن اکنون قابل مشاهده است.

en: Coupon limit reached
fa_IR: محدودیت کوپن به پایان رسید

en: Coupon needs to have discount or deduction
fa_IR: کدتخفیف باید دارای تخفیف یا کسر باشد

en: Coupon segment
fa_IR: بخش کوپن

en: Coupons
fa_IR: کد تخفیف ها

en: Coupons overview
fa_IR: مرور کلی کوپن‌ها

en: Coupons setup
fa_IR: تنظیم کوپن‌ها

en: Create Amelia Customers
fa_IR: مشتریان آملیا را ایجاد کنید

en: Create Amelia Employees
fa_IR: مشاوران آملیا را ایجاد کنید

en: Create Appointments list
fa_IR: پکیج قرار ملاقات ها

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
fa_IR: مشتریان را از کاربران WP با نقش مشتری آملیا ایجاد کنید

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
fa_IR: مشاوران را از کاربران WP با نقش مشاور آملیا ایجاد کنید

en: Create New
fa_IR: ایجاد جدید

en: Create New Tag
fa_IR: ایجاد برچسب جدید

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
fa_IR: یک کد تخفیف ایجاد کنید که مشتریان می‌توانند هنگام رزرو وارد کنند تا تخفیف دریافت کنند.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
fa_IR: رویدادهای تکراری را با برنامه‌های قابل تنظیم برای انعطاف‌پذیری و راحتی ایجاد و مدیریت کنید.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
fa_IR: اعلان‌های سفارشی ایجاد کنید که بر اساس وضعیت رزرو یا یادآوری‌های برنامه فعال می‌شوند و مشتریان و کارمندان را دقیقاً در زمان مناسب مطلع نگه می‌دارند.

en: Create employee
fa_IR: ایجاد کارمند

en: Create event
fa_IR: ایجاد رویداد

en: Create meetings for pending appointments
fa_IR: ایجاد جلسات برای قرارهای معلق

en: Create new
fa_IR: ایجاد جدید

en: Create new badge
fa_IR: ایجاد نشان جدید

en: Create new tag
fa_IR: ایجاد برچسب جدید

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
fa_IR: ایجاد کلاس‌های آنلاین به‌صورت خودکار برای هر قرار یا رویداد رزرو شده.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
fa_IR: ایجاد منابعی مانند اتاق یا صندلی که می‌توانند بین خدمات، مکان‌ها و کارکنان به اشتراک گذاشته شوند.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
fa_IR: اتاق‌ها، تجهیزات یا منابع دیگری ایجاد کنید که بتوان آنها را بین کارمندان، خدمات یا مکان‌ها به اشتراک گذاشت و اطمینان حاصل کنید که مشتریان فقط بازه‌های زمانی را می‌بینند که همه چیز مورد نیازشان واقعاً در دسترس باشد.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
fa_IR: رویدادهای برنامه‌ریزی‌شده با تاریخ‌ها، قیمت‌ها و ظرفیت‌های ثابت ایجاد کنید.

en: Create service
fa_IR: ایجاد سرویس

en: Create spaces for pending appointments
fa_IR: فضاهایی برای قرارهای معلق ایجاد کنید

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
fa_IR: کدهای تخفیف منحصر به فردی ایجاد کنید که مشتریان بتوانند هنگام رزرو از آنها استفاده کنند - تخفیف یا حتی قرار ملاقات رایگان ارائه دهید تا تعامل، رضایت و فروش را افزایش دهید.

en: Created On
fa_IR: ایجاد شده در

en: Created on
fa_IR: ایجاد شده در

en: Credit Card
fa_IR: کارت اعتباری

en: Credit minimum to send reminder
fa_IR: حداقل اعتبار برای ارسال یادآوری

en: Credit or debit card:
fa_IR: کارت اعتباری یا کارت نقدی:

en: Currency
fa_IR: واحد پول

en: Current Password
fa_IR: رمز عبور فعلی:

en: Current password
fa_IR: رمز عبور فعلی

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
fa_IR: تنظیمات قیمت‌گذاری سفارشی/عادی برای رویدادهایی که شرکت‌کنندگان آن‌ها تأیید شده‌اند، مجاز نیست.

en: Custom Address
fa_IR: آدرس سفارشی

en: Custom Color
fa_IR: رنگ سفارشی

en: Custom Duration & Pricing
fa_IR: مدت زمان و قیمت گذاری سفارشی

en: Custom Field
fa_IR: زمینه های سفارشی

en: Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom Pricing
fa_IR: قیمت گذاری سفارشی

en: Custom address
fa_IR: آدرس سفارشی

en: Custom currency symbol
fa_IR: نماد ارز سفارشی

en: Custom field
fa_IR: فیلد سفارشی

en: Custom field has been added
fa_IR: فیلد سفارشی اضافه شده است

en: Custom field has been deleted.
fa_IR: فیلد سفارشی حذف شده است.

en: Custom field has been saved
fa_IR: فیلد سفارشی ذخیره شده است

en: Custom fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom fields delivery
fa_IR: تحویل فیلدهای سفارشی

en: Custom fields have been updated.
fa_IR: فیلدهای سفارشی به‌روزرسانی شده‌اند.

en: Custom fields setup
fa_IR: تنظیمات فیلدهای سفارشی

en: Custom font family
fa_IR: خانواده فونت سفارشی

en: Custom notification
fa_IR: اعلان سفارشی

en: Custom notifications
fa_IR: اعلان‌های سفارشی

en: Custom pricing
fa_IR: قیمت‌گذاری سفارشی

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
fa_IR: محل های قیمت‌گذاری سفارشی، حداکثر ارزش امتیاز مجاز را لغو می‌کنند.

en: Custom range
fa_IR: محدوده سفارشی

en: Custom service duration
fa_IR: مدت زمان خدمات سفارشی

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Customer(s)
fa_IR: مشتری(ها)

en: Customer Asc
fa_IR: مرتب‌سازی صعودی مشتری

en: Customer Desc
fa_IR: مرتب‌سازی نزولی مشتری

en: Customer Panel
fa_IR: پنل مشتری

en: Customer Panel Page URL
fa_IR: آدرس صفحه پنل مشتری

en: Customer Profile
fa_IR: پروفایل مشتری

en: Customer configuration
fa_IR: پیکربندی مشتری

en: Customer details
fa_IR: جزئیات مشتری

en: Customer email
fa_IR: ایمیل مشتری

en: Customer filter
fa_IR: فیلتر مشتری

en: Customer first name
fa_IR: نام مشتری

en: Customer full name
fa_IR: نام کامل مشتری

en: Customer has already booked this appointment
fa_IR: شما قبلاً این قرار ملاقات را رزرو کرده اید

en: Customer has been blocked.
fa_IR: مشتری مسدود شده است.

en: Customer has been created.
fa_IR: مشتری ایجاد شده است.

en: Customer has been deleted.
fa_IR: مشتری حذف شده است.

en: Customer has been unblocked.
fa_IR: مشتری رفع انسداد شده است.

en: Customer has been updated.
fa_IR: مشتری به‌روزرسانی شده است.

en: Customer information
fa_IR: اطلاعات مشتری

en: Customer last name
fa_IR: نام خانوادگی مشتری

en: Customer name
fa_IR: نام مشتری

en: Customer note
fa_IR: یادداشت مشتری

en: Customer note has been added.
fa_IR: یادداشت مشتری اضافه شد.

en: Customer note has been updated.
fa_IR: یادداشت مشتری به‌روزرسانی شد.

en: Customer panel
fa_IR: پنل مشتریان

en: Customer panel access link
fa_IR: لینک دسترسی به پنل مشتریان

en: Customer phone
fa_IR: تلفن مشتری

en: Customer plus additional people
fa_IR: مشتری به‌علاوه افراد اضافی

en: Customer setup
fa_IR: تنظیمات مشتری

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
fa_IR: پس از تعیین وقت، مشتری به این URL هدایت می شود.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
fa_IR: پس از تعیین وقت، مشتری به این URL هدایت می شود.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
fa_IR: پس از تعیین وقت، مشتری به این URL هدایت می شود.

en: Customers
fa_IR: مشتریان

en: Customers detected in file:
fa_IR: مشتریان شناسایی‌شده در فایل:

en: Customers imported from file:
fa_IR: مشتریان واردشده از فایل:

en: Customers in Waiting list
fa_IR: مشتریان در لیست انتظار

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
fa_IR: مشتریان پس از رزرو رویداد به این URL هدایت می‌شوند.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
fa_IR: مشتریان پس از زمان‌بندی قرار ملاقات به این آدرس اینترنتی هدایت می‌شوند.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
fa_IR: مشتریان پس از تکمیل پرداخت به این آدرس اینترنتی هدایت می‌شوند.

en: Customize
fa_IR: شخصی سازی

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
fa_IR: با جمع‌آوری اطلاعات مناسب برای خدمات، رویدادها و سوابق مشتری، هر تعامل را سفارشی کنید

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
fa_IR: سفارشی‌سازی پیشنهادات برای مطابقت با خدمات خاص و برآورده کردن نیازهای متنوع مشتریان

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Daily occupancy
fa_IR: میزان اشغال روزانه

en: Danger button background color
fa_IR: رنگ پس زمینه دکمه خطر

en: Danger button text color
fa_IR: رنگ متن دکمه خطر

en: Dark Theme
fa_IR: تم تیره

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Data that remains unchanged:
fa_IR: داده‌هایی که بدون تغییر باقی می‌مانند:

en: Data to be updated:
fa_IR: داده‌هایی که باید به‌روزرسانی شوند:

en: Date
fa_IR: روز

en: Date:
fa_IR: تاریخ:

en: Date & Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date & time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
fa_IR: تاریخ و دوره‌های زمانی رویداد به همراه لینک‌های عضویت در فضای درس

en: Date Asc
fa_IR: تاریخ صعودی

en: Date Desc
fa_IR: تاریخ نزولی

en: Date Picker
fa_IR: انتخاب تاریخ

en: Date Purchased Asc
fa_IR: تاریخ خرید به ترتیب صعودی

en: Date Purchased Desc
fa_IR: تاریخ خرید به ترتیب نزولی

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
fa_IR: محدوده‌های تاریخی که تعریف نشده‌اند، از قیمت پیش‌فرض از دسته بلیت استفاده می‌کنند.

en: Date and Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date and time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date busyness indicator
fa_IR: نشانگر میزان شلوغی تاریخ

en: Date of Birth
fa_IR: تاریخ تولد

en: Date of birth
fa_IR: تاریخ تولد

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
fa_IR: تاریخ تولد باید به همان فرمتی باشد که در تنظیمات WP شما انتخاب شده است. اگر از فرمتی با ویرگول استفاده می‌شود، تاریخ‌ها باید در نقل‌قول قرار گیرند.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
fa_IR: تاریخ برگزاری رویداد با لینک فضای درس

en: Date picker
fa_IR: انتخابگر تاریخ

en: Date purchased
fa_IR: تاریخ خرید

en: Date range
fa_IR: محدوده تاریخ

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
fa_IR: بازه‌های زمانی که تعریف نشده‌اند از قیمت پیش‌فرض دسته‌بندی بلیط استفاده خواهند کرد.

en: Dates:
fa_IR: تاریخ ها:

en: Day
fa_IR: روز

en: Day Off
fa_IR: روز تعطیل

en: Day Off name
fa_IR: نام روز تعطیل

en: Day of the Week
fa_IR: تاریخ برگزاری رویداد

en: Day of the week
fa_IR: روز هفته

en: Day off name
fa_IR: نام روز تعطیل

en: Days
fa_IR: روزها

en: Days Off
fa_IR: روزهای تعطیل

en: Days off
fa_IR: روزهای تعطیل

en: Deactivate
fa_IR: غیر فعال کردن

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
fa_IR: %customer_full_name% عزیز، از انتخاب شرکت ما متشکریم، %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
fa_IR: ‫<b>%customer_full_name%</b> عزیز، <br><br>از اینکه ما را انتخاب کردید متشکریم، <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
fa_IR: کسر

en: Deduction Asc
fa_IR: کسر صعودی

en: Deduction Desc
fa_IR: کسر نزولی

en: Default Label
fa_IR: برچسب پیش فرض

en: Default Square location
fa_IR: مکان پیش‌فرض Square

en: Default appointment status
fa_IR: وضعیت پیش‌فرض نوبت

en: Default back end page
fa_IR: صفحه پیش فرض بخش مدیریت

en: Default language
fa_IR: زبان پیش فرض

en: Default location
fa_IR: مکان پیش‌فرض

en: Default number of items per page on the back end
fa_IR: تعداد پیش‌فرض موارد در هر صفحه در پنل مدیریت

en: Default number of items per page on the front end
fa_IR: تعداد پیش‌فرض آیتم‌ها در هر صفحه در بخش کاربری

en: Default page
fa_IR: صفحه پیش‌فرض

en: Default payment method
fa_IR: روش پرداخت پیش‌فرض

en: Default phone country code
fa_IR: کد تلفن کشور پیش فرض

en: Default time slot step
fa_IR: گام پیش‌فرض بازه زمانی

en: Define how far into the future customers can book appointments.
fa_IR: تعیین کنید که مشتریان تا چه زمانی در آینده می‌توانند وقت رزرو کنند.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
fa_IR: حداکثر تعداد استفاده برای هر مشتری را تعیین کنید. پس از رسیدن به حد مجاز، کوپن برای آن مشتری دیگر معتبر نخواهد بود.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
fa_IR: زمان قبل از قرار ملاقات را تعیین کنید که در آن مشتریان نمی‌توانند رزرو کنند.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
fa_IR: زمان قبل از قرار ملاقات را تعیین کنید که در آن مشتریان نمی‌توانند لغو کنند.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
fa_IR: زمان قبل از قرار ملاقات را تعیین کنید که در آن مشتریان نمی‌توانند زمان‌بندی مجدد کنند.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
fa_IR: تعداد کل استفاده‌های مجاز برای این کوپن را تعیین کنید. پس از رسیدن به حد مجاز، کوپن غیرفعال می‌شود.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
fa_IR: تعریف کنید که هنگام ایجاد یک حساب متصل به اکسپرس، کدام قابلیت‌ها درخواست خواهند شد.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
fa_IR: زبانی که برای اعلان‌های ارسال شده به این مشتری برای رزروهایی که از پنل مدیریت یا کارمند ایجاد شده‌اند استفاده می‌شود را تعریف می‌کند. اگر در رزرو قبلی از یک زبان پشتیبانی‌شده استفاده شده باشد، به‌طور خودکار انتخاب می‌شود؛ در غیر این صورت، می‌توانید آن را به‌صورت دستی تنظیم کنید.

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Amelia content
fa_IR: محتوای آملیا را حذف کنید

en: Delete Event
fa_IR: حذف رویداد

en: Delete Notification
fa_IR: حذف اعلان

en: Delete Package Booking
fa_IR: حذف رزرو بسته

en: Delete Period
fa_IR: دوره تکرار را انتخاب کنید

en: Delete appointment
fa_IR: حذف قرار ملاقات

en: Delete block time
fa_IR: حذف زمان مسدود

en: Delete booking
fa_IR: حذف رزرو

en: Delete category
fa_IR: حذف دسته‌بندی

en: Delete coupon
fa_IR: حذف کوپن

en: Delete custom field
fa_IR: حذف فیلد سفارشی

en: Delete customer
fa_IR: حذف مشتری

en: Delete employee
fa_IR: حذف کارمند

en: Delete event booking
fa_IR: حذف رزرو رویداد

en: Delete following
fa_IR: حذف بعدی

en: Delete location
fa_IR: حذف مکان

en: Delete package
fa_IR: حذف بسته

en: Delete profile
fa_IR: حذف پروفایل

en: Delete resource
fa_IR: حذف منبع

en: Delete service
fa_IR: حذف سرویس

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
fa_IR: پس از حذف افزونه آملیا، جداول، نقش ها، فایل ها و تنظیمات را حذف کنید.

en: Delete tax
fa_IR: حذف مالیات

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
fa_IR: با نمایش فقط بازه‌های زمانی واقعی و موجود به مشتریان، تجربه رزرو روان‌تری را ارائه دهید

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
fa_IR: پیام‌های شخصی‌سازی‌شده متناسب با لحن، برند و گردش کار کسب‌وکارتان ارسال کنید

en: Delivered
fa_IR: تحویل داده شده

en: Deposit
fa_IR: پیش پرداخت

en: Deposit Payment
fa_IR: پرداخت پیش پرداخت

en: Deposit amount
fa_IR: مبلغ پیش پرداخت

en: Deposit only
fa_IR: فقط پیش پرداخت

en: Deposit payment
fa_IR: پرداخت سپرده

en: Deposit type
fa_IR: نوع پیش پرداخت

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description:
fa_IR: توضیحات:

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Details changed
fa_IR: جزئیات تغییر یافت

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
fa_IR: ایمیل را دریافت نکردید؟ فیلتر اسپم خود را بررسی کنید، یا

en: Direct charge
fa_IR: تغییر مسیر صفحه

en: Disable
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
fa_IR: این گزینه را غیرفعال کنید تا فقط مشتریان فردی بتوانند قرارهای گروهی رزرو کنند، بدون امکان آوردن افراد دیگر.

en: Disabled
fa_IR: غیر فعال

en: Discard
fa_IR: لغو تغییرات

en: Disconnect
fa_IR: قطع شدن

en: Disconnect Employee
fa_IR: قطع ارتباط کارمند

en: Disconnect account
fa_IR: قطع ارتباط حساب

en: Disconnect employee account
fa_IR: قطع ارتباط حساب کارمند

en: Disconnect from Apple
fa_IR: قطع شدن

en: Discount
fa_IR: تخفیف

en: Discount Asc
fa_IR: تخفیف به ترتیب صعودی

en: Discount Desc
fa_IR: تخفیف به ترتیب نزولی

en: Discount (%)
fa_IR: تخفیف %

en: Discount type
fa_IR: نوع تخفیف

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
fa_IR: فرم‌ها و پانل‌های رزرو آملیا را در پروفایل‌های اعضای BuddyBoss نمایش دهید.

en: Display Field:
fa_IR: فیلد نمایش:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
fa_IR: رویدادها را در نمای تقویم نمایش دهید و به مشتریان امکان مرور، جستجو و رزرو مستقیم را بدهید. یک روش عالی برای برجسته کردن رویدادهای آینده در قالبی تعاملی.

en: Do you want to cancel following events?
fa_IR: آیا می خواهید رویدادهای بعدی را لغو کنید؟

en: Do you want to cancel this purchase?
fa_IR: آیا می خواهید این خرید را لغو کنید؟

en: Do you want to delete following canceled events?
fa_IR: آیا می خواهید رویدادهای لغو شده زیر را حذف کنید؟

en: Do you want to delete this appointment?
fa_IR: آیا می خواهید این قرار ملاقات را حذف کنید؟

en: Do you want to open following events?
fa_IR: آیا می خواهید رویدادهای بعدی را باز کنید؟

en: Do you want to repeat this appointment?
fa_IR: آیا می خواهید این قرار ملاقات را تکرار کنید؟

en: Do you want to update following events?
fa_IR: آیا می خواهید رویدادهای بعدی را به روز کنید؟

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Don't Import
fa_IR: وارد نکنید

en: Don't have an account?
fa_IR: حساب کاربری ندارید؟

en: Don't send reminders within the selected time
fa_IR: یادآوری‌ها را در زمان انتخاب‌شده ارسال نکنید

en: Don't suggest alternatives
fa_IR: پیشنهاد جایگزین ندهید

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
fa_IR: اگر در توضیحات خود کد HTML دارید، از گزینه حالت متن استفاده نکنید، زیرا با فعال شدن این گزینه، ممکن است تگ‌های HTML موجود از بین بروند.

en: Dot-comma
fa_IR: نقطه‌ویرگول

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download Invoice
fa_IR: دانلود .csv

en: Download PDF
fa_IR: دانلود .csv

en: Download PDF Invoice
fa_IR: دانلود .csv

en: Download XML
fa_IR: دانلود .csv

en: Download XML Invoice
fa_IR: دانلود .csv

en: Download .csv
fa_IR: دانلود .csv

en: Download invoice
fa_IR: دانلود فاکتور

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
fa_IR: لیست مشتریان خود را فوراً برای گزارش‌دهی، بازاریابی یا استفاده از سیستم‌های خارجی دانلود کنید و مدیریت داده‌ها را سریع‌تر و راحت‌تر از همیشه انجام دهید.

en: Draft
fa_IR: پیش‌نویس

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
fa_IR: برای تغییر ترتیب ستون‌ها و/یا انتخاب نمایش آن‌ها، بکشید.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
fa_IR: رزروهای درایو با پیشنهادات کوپن مقاومت‌ناپذیر

en: Drop file here or click to upload
fa_IR: فایل را اینجا رها کنید یا برای آپلود کلیک کنید

en: Drop files here or click to upload
fa_IR: فایل‌ها را اینجا رها کنید یا برای بارگذاری کلیک کنید

en: Dropdown Color
fa_IR: رنگ دراپدان

en: Dropdown Text Color
fa_IR: رنگ متن دراپدان

en: Dropdown layout
fa_IR: رنگ دراپدان

en: Dropdowns
fa_IR: دراپدان ها

en: Due
fa_IR: قابل پرداخت

en: Duplicate
fa_IR: تکثیر کردن

en: Duplicate Event
fa_IR: تکثیر رویداد

en: Duplicate appointment
fa_IR: تکراری کردن قرار ملاقات

en: Duplicate category
fa_IR: تکراری کردن دسته‌بندی

en: Duplicate coupon
fa_IR: تکراری کردن کوپن

en: Duplicate employee
fa_IR: تکراری کردن کارمند

en: Duplicate fields are not allowed.
fa_IR: فیلدهای تکراری مجاز نیستند.

en: Duplicate location
fa_IR: تکراری کردن مکان

en: Duplicate package
fa_IR: تکراری کردن بسته

en: Duplicate resource
fa_IR: کپی کردن منبع

en: Duplicate service
fa_IR: کپی کردن خدمت

en: Duration
fa_IR: مدت زمان

en: Duration:
fa_IR: مدت زمان:

en: Duration Asc
fa_IR: مدت زمان به ترتیب صعودی

en: Duration Desc
fa_IR: مدت زمان به ترتیب نزولی

en: E-Ticket Scanner
fa_IR: نام بلیت

en: E-Tickets
fa_IR: بلیت ها

en: E-ticket
fa_IR: بلیت الکترونیکی

en: E-ticket QR code
fa_IR: کد QR بلیت الکترونیکی

en: E-ticket scanner
fa_IR: اسکنر بلیط الکترونیکی

en: Each:
fa_IR: هر کدام:

en: Each spot counts as one attendee.
fa_IR: هر جایگاه به عنوان یک شرکت‌کننده محسوب می‌شود.

en: Easily export your customer data in one click
fa_IR: به راحتی داده‌های مشتری خود را با یک کلیک صادر کنید

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
fa_IR: به راحتی چندین مکان تجاری را در یک مکان سازماندهی کنید و بدون توجه به محل ارائه خدمات، عملیات روان و یک تجربه رزرو مداوم را تضمین کنید.

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Appointment
fa_IR: ویرایش قرار ملاقات

en: Edit Attendee
fa_IR: ویرایش شرکت کننده

en: Edit Attendees
fa_IR: ویرایش شرکت کنندگان

en: Edit Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی

en: Edit Coupon
fa_IR: ویرایش کدتخفیف

en: Edit Customer
fa_IR: ویرایش مشتری

en: Edit Event
fa_IR: ویرایش رویداد

en: Edit Extra
fa_IR: ویرایش اضافه

en: Edit Package Booking
fa_IR: ویرایش رزرو پکیج

en: Edit Tax
fa_IR: ویرایش

en: Edit Tracking
fa_IR: ویرایش پیگیری

en: Edit Webhook
fa_IR: ویرایش وب‌هوک

en: Edit appointment
fa_IR: ویرایش قرار ملاقات

en: Edit block time
fa_IR: ویرایش زمان مسدودشده

en: Edit booking
fa_IR: ویرایش رزرو

en: Edit custom field
fa_IR: ویرایش فیلد سفارشی

en: Edit custom notification
fa_IR: ویرایش اعلان سفارشی

en: Edit customer
fa_IR: ویرایش مشتری

en: Edit day off
fa_IR: ویرایش روز تعطیل

en: Edit employee
fa_IR: ویرایش کارمند

en: Edit event
fa_IR: ویرایش رویداد

en: Edit event booking
fa_IR: ویرایش رزرو رویداد

en: Edit location
fa_IR: ویرایش مکان

en: Edit package
fa_IR: ویرایش بسته

en: Edit resource
fa_IR: ویرایش منبع

en: Edit service
fa_IR: ویرایش سرویس

en: Edit special day
fa_IR: ویرایش روز ویژه

en: Edit table
fa_IR: ویرایش جدول

en: Edit transaction
fa_IR: ویرایش تراکنش

en: Edit work hours
fa_IR: ویرایش ساعات کاری

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
fa_IR: با اجازه دادن به مشتریان برای پیوستن به لیست انتظار و پر کردن دستی نوبت‌های جدید، لغو قرار ملاقات‌ها را به طور موثر مدیریت کنید.

en: Effortless management for every location
fa_IR: مدیریت آسان برای هر مکان

en: Effortless tax management for every booking
fa_IR: مدیریت آسان مالیات برای هر رزرو

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
fa_IR: به راحتی رویدادهایی را که طبق برنامه دلخواه شما تکرار می‌شوند، تنظیم و مدیریت کنید - انعطاف‌پذیری، ثبات و تجربه‌ای روان را هم برای کسب‌وکار و هم برای مشتریانتان ارائه دهید.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
fa_IR: با استفاده از سامانه هوشمند و خودکار ثبت اظهارنامه مالیاتی، محاسبات دستی را حذف کنید

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email already exists with different name. Please check your name.
fa_IR: ایمیل از قبل با نام دیگری وجود دارد. لطفا نام خود را بررسی کنید.

en: Email copied to clipboard.
fa_IR: ایمیل به کلیپ‌بورد کپی شد.

en: Email field is required
fa_IR: وارد کردن فیلد ایمیل الزامی است

en: Email or Username
fa_IR: ایمیل یا نام کاربری

en: Email with access link has been sent
fa_IR: ایمیل با لینک دسترسی ارسال شده است

en: Employee
fa_IR: مشاور

en: Employee Badge
fa_IR: گفتگوی مشاوران

en: Employee Days off
fa_IR: روزهای تعطیل مشاور

en: Employee ID
fa_IR: شناسه کارمند

en: Employee Profile
fa_IR: پروفایل مشاور

en: Employee Selection
fa_IR: توضیحات مشاور

en: Employee badges
fa_IR: نشان‌های کارمندی

en: Employee badges management
fa_IR: مدیریت نشان‌های کارمندان

en: Employee calendar disconnected successfully
fa_IR: تقویم کارمند با موفقیت قطع شد

en: Employee calendar has been updated successfully.
fa_IR: تقویم کارمند با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
fa_IR: حد مجاز نوبت‌های روزانه کارمند به پایان رسیده است. لطفاً تاریخ یا کارمند دیگری را انتخاب کنید.

en: Employee days off
fa_IR: روزهای مرخصی کارمند

en: Employee description
fa_IR: توضیحات مشاور

en: Employee description popup
fa_IR: پنجره توضیحات کارمند

en: Employee details
fa_IR: جزئیات کارمند

en: Employee dialog
fa_IR: گفتگوی کارمند

en: Employee email
fa_IR: ایمیل مشاور

en: Employee filter
fa_IR: فیلتر کارمند

en: Employee first name
fa_IR: نام مشاور

en: Employee full name
fa_IR: نام کامل مشاور

en: Employee has been created.
fa_IR: کارمند ایجاد شده است.

en: Employee has been deleted.
fa_IR: کارمند حذف شده است.

en: Employee has been hidden.
fa_IR: کارمند مخفی شده است.

en: Employee has been updated.
fa_IR: کارمند به‌روزرسانی شده است.

en: Employee information
fa_IR: اطلاعات مشاوران

en: Employee is now visible.
fa_IR: کارمند اکنون قابل مشاهده است.

en: Employee last name
fa_IR: نام خانوادگی مشاور

en: Employee name
fa_IR: نام کارمند

en: Employee name, email & phone
fa_IR: نام، ایمیل و تلفن مشاور

en: Employee note
fa_IR: یادداشت مشاور

en: Employee note has been updated.
fa_IR: یادداشت کارمند به‌روزرسانی شده است.

en: Employee panel
fa_IR: پنل کارمندان

en: Employee panel access link
fa_IR: لینک دسترسی به پنل کارمندان

en: Employee panel page URL
fa_IR: آدرس صفحه پنل کارمندان

en: Employee panel password
fa_IR: رمز عبور پنل کارمند

en: Employee password
fa_IR: رمز عبور کارمند

en: Employee phone
fa_IR: تلفن مشاور

en: Employee price
fa_IR: قیمت کارمندی

en: Employee profile
fa_IR: مشخصات کارمند

en: Employee selection
fa_IR: انتخاب کارمند

en: Employee selection logic
fa_IR: توضیحات مشاور

en: Employee setup
fa_IR: تنظیمات کارمندان

en: Employees
fa_IR: مشاوران

en: Empower your team with seamless integrations
fa_IR: تیم خود را با ادغام‌های یکپارچه توانمند کنید

en: Empty state
fa_IR: حالت خالی

en: Enable
fa_IR: فعال‌سازی

en: Enable Amelia
fa_IR: فعالسازی آملیا

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
fa_IR: فعالسازی تب های آملیا در پروفایل ها

en: Enable Google Meet
fa_IR: فعال کردن Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
fa_IR: فعال کردن Google Meet

en: Enable Payment from Link
fa_IR: فعال‌سازی پرداخت از طریق لینک

en: Enable auto-reply message
fa_IR: فعال‌سازی پیام پاسخ خودکار

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
fa_IR: به مشتریان امکان مدیریت مؤثر قرارها و رویدادهایشان را بدهید. رنگ‌ها و برچسب‌ها را شخصی‌سازی کنید تا تجربه‌ای یکپارچه و برند شده ایجاد کنید.

en: Enable guest booking
fa_IR: فعال کردن رزرو مهمان

en: Enable integration with WooCommerce
fa_IR: ادغام با ووکامرس را فعال کنید

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
fa_IR: فعال‌سازی ورود سریع و بدون تماس به رویدادها با کدهای QR منحصر به فرد برای هر بلیط.

en: Enable recurring event
fa_IR: نمایش رویدادهای دوره ای

en: Enable resource usage for a group booking
fa_IR: فعال‌سازی استفاده از منابع برای رزرو گروهی

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید اگر می‌خواهید مشتریان حداقل یک گزینه اضافی را هنگام رزرو انتخاب کنند. همچنین می‌توانید تعداد گزینه‌های اضافی مورد نیاز را تعیین کنید.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
fa_IR: اگر می خواهید به مشتریان خود اجازه دهید داده های پروفایل خود را حذف کنند (رزروها حذف نمی شوند) این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
fa_IR: اگر می خواهید به مشتریان خود اجازه دهید قرارهای خود را مجدداً برنامه ریزی کنند، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید اگر می‌خواهید میزان استفاده از منابع را برای هر فرد اضافی که در زمان رزرو اضافه می‌شود، محاسبه کنید.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
fa_IR: گر می‌خواهید جداول، نقش‌ها، فایل‌ها و تنظیمات افزونه را حذف کنید، این گزینه را فعال کنید<br>هنگام حذف افزونه از صفحه افزونه‌ها

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
fa_IR: اگر می‌خواهید Google Meet را در رویداد خود قرار دهید، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
fa_IR: اگر می‌خواهید گام زمانی در فرآیند رزرو به اندازه مدت زمان خدمات باشد، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
fa_IR: اگر می خواهید فایل ics را پس از رزرو تایید شده در ایمیل ارسال کنید، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
fa_IR: اگر می خواهید فایل ics را پس از رزروهای معلق در ایمیل ارسال کنید، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
fa_IR: این گزینه را فعال کنید اگر می‌خواهید مشاورتان در هنگام رزرو گروهی فقط از قسمت‌های سفارشی، داده‌های آخرین مشتری را دریافت کند

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
fa_IR: این گزینه را برای افزودن شرکت‌کنندگان رویداد به رویدادهای تقویم اپل کارمندان فعال کنید.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا شرکت‌کنندگان رویداد به رویدادهای تقویم گوگل کارکنان اضافه کنید.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
fa_IR: این گزینه را برای افزودن شرکت‌کنندگان رویداد به رویدادهای تقویم Outlook کارمندان فعال کنید.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا جلساتی برای نوبت‌های با وضعیت در انتظار ایجاد کنید.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا فضاهایی برای نوبت‌های با وضعیت در انتظار ایجاد کنید.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا نوبت‌های با وضعیت در انتظار در تقویم کارکنان نمایش داده شوند.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا مشتریانی که از ایمیل یا شماره تلفن موجود استفاده می‌کنند، نام و نام خانوادگی یکسانی حفظ کنند.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا زمان بافر برای قرارهای زمان‌بندی شده در رویدادهای تقویم اپل لحاظ شود.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا زمان بافر برای قرارهای برنامه‌ریزی‌شده در رویدادهای تقویم گوگل لحاظ شود.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا زمان بافر برای قرارهای برنامه‌ریزی‌شده در رویدادهای تقویم Outlook لحاظ شود.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا مطمئن شوید که فاکتور پس از رزرو به مشتری ارسال می‌شود.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا زمانی که موجودی پیامک شما به حداقل تعیین شده برسد، ایمیل یادآوری دریافت کنید.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا اعلان در بازه زمانی تعریف شده تکرار شود.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
fa_IR: برای استفاده از این فیلد سفارشی به عنوان مکان در رویدادهای تقویم گوگل و اوت‌لوک، فایل‌های ICS و رویدادهای «افزودن به تقویم»، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
fa_IR: فعال‌سازی برای نمایش زمان‌های رزرو بر اساس منطقه زمانی مشتری.

en: Enable to require a deposit payment.
fa_IR: فعال‌سازی برای الزام پرداخت ودیعه.

en: Enabled
fa_IR: فعال شد

en: End Date
fa_IR: تاریخ رویداد

en: End Time
fa_IR: زمان پایان

en: End Time Visibility:
fa_IR: قابلیت مشاهده زمان پایان:

en: End date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End time
fa_IR: زمان پایان

en: Endpoint
fa_IR: نقطه پایانی

en: Ends
fa_IR: به پایان می رسد

en: Ends after
fa_IR: به پایان می رسد پس از

en: Ends on
fa_IR: به پایان می رسد در

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
fa_IR: رزروها را با نشان‌های قابل تنظیم برای تقویت هویت برند خود بهبود دهید.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
fa_IR: با ارائه جزئیات پرداخت شفاف و مستند برای هر رزرو، اعتماد مشتری را افزایش دهید

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
fa_IR: با ارائه پیشنهادات منحصر به فرد و شخصی سازی شده به مشتریان، وفاداری مشتری را افزایش دهید

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
fa_IR: افزایش انعطاف‌پذیری با اطلاعات مشتری آماده برای ابزارهای بازاریابی یا پلتفرم‌های خارجی

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
fa_IR: تجربه مشتری را با فرم‌های واضح و شهودی که پیرامون نیازهای کسب‌وکار شما طراحی شده‌اند، بهبود بخشید.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
fa_IR: تجربه مشتری را با افزونه‌های سفارشی که راحتی و ارزش را افزایش می‌دهند، بهبود بخشید.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
fa_IR: با اعمال نرخ‌های مالیاتی صحیح در هر بار، از صحت صورتحساب اطمینان حاصل کنید

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
fa_IR: با داده‌های مالی شفاف و سازمان‌یافته، حسابداری دقیق را تضمین کنید

en: Enter, and re-enter your new password to continue
fa_IR: لطفا رمز جدید را دوباره وارد کنید

en: Enter Address
fa_IR: وارد کردن آدرس

en: Enter Apple Calendar app specific password
fa_IR: رمز عبور مخصوص برنامه تقویم اپل را وارد کنید

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
fa_IR: شناسه iCloud تقویم اپل را وارد کنید

en: Enter E-Ticket details manually
fa_IR: جزئیات بلیط الکترونیکی را به‌صورت دستی وارد کنید

en: Enter Event Name
fa_IR: وارد کردن نام رویداد

en: Enter a phone number, then press Enter to add
fa_IR: شماره تلفن را وارد کنید، سپس Enter را فشار دهید تا اضافه شود

en: Enter booking ID
fa_IR: شناسه بیزینس را وارد کنید

en: Enter both the application (client) ID and client secret.
fa_IR: هم شناسهٔ برنامه (Client) و هم Client Secret را وارد کنید.

en: Enter date of birth
fa_IR: تاریخ تولد

en: Enter email
fa_IR: وارد کردن ایمیل

en: Enter email, then press Enter to add
fa_IR: ایمیل را وارد کنید، سپس Enter را فشار دهید تا اضافه شود

en: Enter first name
fa_IR: وارد کردن نام

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
fa_IR: در اینجا آدرس صفحه‌ای که شامل شورت‌کد [ameliacustomerpanel] است را وارد کنید، اگر می‌خواهید آن را در اعلان‌ها به مشتریان خود ارسال کنید. حتماً جای‌گذاری را نیز در اعلان اضافه کنید تا آدرس ارسال شود.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
fa_IR: در اینجا آدرس صفحه‌ای که شامل شورت‌کد [ameliaemployeepanel] است را وارد کنید، اگر می‌خواهید آن را در اعلان‌ها به کارکنان خود ارسال کنید. حتماً جای‌گذاری را نیز در اعلان اضافه کنید تا آدرس ارسال شود.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
fa_IR: اگر از Mailgun از کشورهای اتحادیه اروپا استفاده می کنید، در اینجا یک نقطه پایانی وارد کنید

en: Enter holiday or day off name
fa_IR: نام تعطیلات یا روز تعطیل را وارد کنید

en: Enter last name
fa_IR: وارد کردن نام خانوادگی

en: Enter phone
fa_IR: تلفن تماس خود را وارد کنید

en: Enter redirect URL
fa_IR: نشانی اینترنتی تغییر مسیر را وارد کنید

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
fa_IR: نام رویدادی را وارد کنید که برای اهداف ردیابی ارسال خواهد شد.

en: Enter ticket code
fa_IR: بلیت های رویداد

en: Enter ticket code manually
fa_IR: کد بلیط را به صورت دستی وارد کنید

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
fa_IR: آدرس ایمیل حساب خود را وارد کنید و ما یک لینک دسترسی به صندوق ورودی شما ارسال می کنیم.

en: Enter your credentials to access your account.
fa_IR: اطلاعات کاربری خود را وارد کنید تا به حساب خود دسترسی داشته باشید.

en: Enter your email
fa_IR: ایمیل خود را وارد کنید

en: Enter your password
fa_IR: رمز عبور خود را وارد کنید

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error occurred
fa_IR: خطا رخ داد

en: Error while generating CSV.
fa_IR: خطا در هنگام تولید CSV.

en: Estimated price
fa_IR: قیمت تخمینی

en: Event
fa_IR: رویداد

en: Event Asc
fa_IR: صعود رویداد

en: Event Available
fa_IR: در دسترس

en: Event Booking Details
fa_IR: جزئیات رزرو رویداد

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
fa_IR: رزرو رویداد یک شورت‌کد است که به مشتریان شما امکان می‌دهد یکی از رویدادهایی که در بخش مدیریت ایجاد کرده‌اید را در نمای ساده تقویم رویداد رزرو کنند.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
fa_IR: رزرو رویداد کد کوتاهی است که به مشتریان شما این امکان را می دهد که یکی از رویدادهایی را که در قسمت بک اند ایجاد کرده اید، در یک نمای فهرست رویداد ساده رزرو کنند.

en: Event Calendar Booking Form
fa_IR: فرم رزرو تقوم رویداد

en: Event Colors:
fa_IR: رنگ های رویداد:

en: Event Date and Time
fa_IR: تاریخ و زمان رویداد

en: Event Day
fa_IR: تاریخ رویداد

en: Event Desc
fa_IR: توضیحات رویداد

en: Event Employee
fa_IR: مشاور رویداد

en: Event Ends
fa_IR: رویدادها

en: Event Gallery:
fa_IR: گالری رویداد:

en: Event ID
fa_IR: تاریخ رویداد

en: Event Info
fa_IR: اطلاعات رویداد

en: Event List Booking Form
fa_IR: فرم رزرو لیست رویدادها

en: Event Location
fa_IR: موقعیت رویداد

en: Event Starts
fa_IR: وضعیت رویداد

en: Event Status
fa_IR: وضعیت رویداد

en: Event Subtotal
fa_IR: جمع موارد اضافی

en: Event Type
fa_IR: نوع رویداد

en: Event available
fa_IR: رویداد موجود است

en: Event booking has been created.
fa_IR: رزرو رویداد ایجاد شده است.

en: Event booking has been deleted.
fa_IR: رزرو رویداد حذف شده است.

en: Event booking has been updated.
fa_IR: رزرو رویداد به‌روزرسانی شده است.

en: Event booking is unavailable
fa_IR: رزرو رویداد در دسترس نیست

en: Event calendar booking from
fa_IR: رزرو تقویم رویداد از

en: Event card
fa_IR: کارت رویداد

en: Event date & time period
fa_IR: تاریخ و بازه زمانی رویداد

en: Event date & time periods with Google Meet join links
fa_IR: تاریخ و دوره‌های زمانی رویداد با لینک‌های عضویت در گوگل میت

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
fa_IR: تاریخ و بازه‌های زمانی رویداد با لینک‌های عضویت در مایکروسافت تیمز

en: Event date & time periods with Zoom join links
fa_IR: تاریخ و دوره‌های زمانی رویداد با لینک‌های عضویت در زوم

en: Event date & time periods with Zoom start links
fa_IR: تاریخ و دوره‌های زمانی رویداد با لینک‌های شروع زوم

en: Event date period
fa_IR: دوره تاریخ رویداد

en: Event date periods with Google Meet join links
fa_IR: دوره‌های تاریخ رویداد با لینک‌های عضویت در گوگل میت

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
fa_IR: دوره‌های تاریخ رویداد با لینک‌های عضویت مایکروسافت تیمز

en: Event date periods with Zoom join links
fa_IR: دوره‌های تاریخ رویداد با لینک‌های عضویت در زوم

en: Event date periods with Zoom start links
fa_IR: دوره‌های تاریخ رویداد با لینک‌های شروع زوم

en: Event deposit
fa_IR: واریز رویداد

en: Event description
fa_IR: شرح رویداد

en: Event details
fa_IR: جزئیات رویداد

en: Event e-ticket
fa_IR: بلیت الکترونیکی رویداد

en: Event employee
fa_IR: کارمند رویداد

en: Event employees
fa_IR: کارمندان رویداد

en: Event end date
fa_IR: تاریخ پایان رویداد

en: Event end date & time
fa_IR: تاریخ و زمان پایان رویداد

en: Event end time
fa_IR: زمان پایان رویداد

en: Event ends
fa_IR: رویداد به پایان می‌رسد

en: Event filter
fa_IR: فیلتر رویداد

en: Event gallery
fa_IR: گالری رویداد

en: Event has been canceled
fa_IR: رویداد لغو شده است

en: Event has been canceled.
fa_IR: رویداد لغو شده است.

en: Event has been created.
fa_IR: رویداد ایجاد شده است.

en: Event has been deleted
fa_IR: رویداد حذف شده است

en: Event has been deleted.
fa_IR: رویداد حذف شده است.

en: Event has been hidden.
fa_IR: رویداد مخفی شده است.

en: Event has been opened
fa_IR: رویداد باز شده است

en: Event has been opened.
fa_IR: رویداد باز شده است.

en: Event has been saved
fa_IR: رویداد ذخیره شده است

en: Event has been updated.
fa_IR: رویداد به‌روزرسانی شده است.

en: Event info
fa_IR: اطلاعات رویداد

en: Event initial start date
fa_IR: تاریخ شروع اولیه رویداد

en: Event is now visible.
fa_IR: رویداد اکنون قابل مشاهده است.

en: Event list booking from
fa_IR: رزرو از لیست رویداد

en: Event location
fa_IR: مکان رویداد

en: Event name
fa_IR: نام رویداد

en: Event price
fa_IR: قیمت رویداد

en: Event slots capacity
fa_IR: ظرفیت جایگاه‌های رویداد

en: Event space name
fa_IR: نام فضای رویداد

en: Event start date
fa_IR: تاریخ شروع رویداد

en: Event start date & time
fa_IR: تاریخ و زمان شروع رویداد

en: Event start date and time
fa_IR: تاریخ و زمان شروع رویداد

en: Event start time
fa_IR: زمان شروع رویداد

en: Event starts
fa_IR: رویداد شروع می‌شود

en: Event status
fa_IR: وضعیت رویداد

en: Event tags
fa_IR: برچسب‌های رویداد

en: Event tags allow you to label and organize events in Amelia based on criteria that matter most to your business.
fa_IR: برچسب‌های رویداد به شما امکان می‌دهند رویدادها را در Amelia بر اساس معیارهایی که برای کسب‌وکار شما بیشترین اهمیت را دارند، برچسب‌گذاری و سازمان‌دهی کنید.

en: Event tags have been saved.
fa_IR: برچسب‌های رویداد با موفقیت ذخیره شدند.

en: Event tags setup
fa_IR: تنظیمات برچسب‌های رویداد

en: Event ticketing
fa_IR: بلیط فروشی رویداد

en: Event tickets
fa_IR: بلیت های رویداد

en: Event time scope
fa_IR: بازه زمانی رویداد

en: Event title
fa_IR: عنوان رویداد

en: Event title and description
fa_IR: عنوان و توضیحات رویداد

en: Event type
fa_IR: نوع رویداد

en: Event_bookings
fa_IR: رزروهای رویداد

en: Events
fa_IR: رویدادها

en: Events Available
fa_IR: موارد اضافی موجود است

en: Events Calendar
fa_IR: تقویم رویداد

en: Events List
fa_IR: لیست رویدادها

en: Events List Booking
fa_IR: فرم رزرو لیست رویدادها

en: Events available
fa_IR: رویدادهای موجود

en: Events calendar
fa_IR: تقویم رویدادها

en: Events custom pricing
fa_IR: قیمت‌گذاری سفارشی رویدادها

en: Events list
fa_IR: فهرست رویدادها

en: Events list view
fa_IR: نمایش فهرست رویدادها

en: Events pricing
fa_IR: قیمت‌گذاری رویدادها

en: Events setup
fa_IR: تنظیمات رویدادها

en: Events waiting list
fa_IR: لیست انتظار رویدادها

en: Every
fa_IR: هر

en: Every:
fa_IR: هر:

en: Every Day until
fa_IR: هر روز تا

en: Exclude Taxes
fa_IR: حذف مالیات

en: Expand all
fa_IR: باز کردن همه

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
fa_IR: با اضافه کردن هر تعداد کارمندی که کسب و کارتان نیاز دارد، ظرفیت خود را گسترش دهید

en: Expiration date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Expired
fa_IR: منقضی شده

en: Expires after
fa_IR: بعد از آن منقضی می شود

en: Expires at
fa_IR: پایان می یابد منقضی می شود در

en: Export
fa_IR: برون بری

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
fa_IR: برای حسابداری آسان، تطبیق یا اشتراک‌گذاری با ابزارهای مالی خود، تمام سوابق تراکنش‌ها را از صفحه مالی صادر کنید.

en: Export appointment data with ease
fa_IR: داده‌های قرار ملاقات را به راحتی صادر کنید

en: Export bookings
fa_IR: خروجی گرفتن از رزروها

en: Export event booking data with ease
fa_IR: داده‌های رزرو رویداد را به‌راحتی خروجی بگیرید

en: Express Account
fa_IR: حساب اکسپرس

en: Express account capabilities
fa_IR: قابلیت‌های حساب اکسپرس

en: Extra
fa_IR: اضافی

en: Extra:
fa_IR: اضافی:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
fa_IR: محدودیت افراد اضافی نمی‌تواند از ظرفیت لیست انتظار بیشتر باشد

en: Extra people limit must be 0 or greater
fa_IR: محدودیت افراد اضافی باید ۰ یا بیشتر باشد

en: Extras
fa_IR: موارد اضافی

en: Extras Cost:
fa_IR: هزینه موارد اضافی:

en: Extras Description
fa_IR: توضیحات موارد اضافی

en: Extras Duration
fa_IR: مدت زمان موارد اضافی

en: Extras Heading
fa_IR: عنوان موارد اضافی

en: Extras Subtotal
fa_IR: جمع موارد اضافی

en: Extras are included in the deposit amount.
fa_IR: موارد اضافی در مبلغ ودیعه لحاظ شده‌اند.

en: Extras are not included in the deposit amount.
fa_IR: موارد اضافی در مبلغ ودیعه لحاظ نشده‌اند.

en: Extras available
fa_IR: موارد اضافی موجود است

en: Extras cost:
fa_IR: هزینه موارد اضافی:

en: Extras subtotal
fa_IR: جمع جزئی موارد اضافی

en: Extras total price
fa_IR: جمع موارد اضافی

en: Facebook app ID
fa_IR: شناسه اپلیکیشن فیسبوک

en: Facebook app secret
fa_IR: رمز اپلیکیشن فیسبوک

en: Facebook social login
fa_IR: ورود با فیسبوک

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed to access camera. Please try again.
fa_IR: دسترسی به دوربین با شکست مواجه شد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
fa_IR: بارگذاری جزئیات قرار ملاقات با شکست مواجه شد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Failed to load package details. Please try again later.
fa_IR: بارگذاری جزئیات بسته با شکست مواجه شد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Failed to reorder packages.
fa_IR: بازچینی بسته‌ها با شکست مواجه شد.

en: Failed to reorder services.
fa_IR: بازچینی خدمات با شکست مواجه شد.

en: Failed to send invoice.
fa_IR: ارسال فاکتور با شکست مواجه شد.

en: Failed to send test SMS.
fa_IR: ارسال پیامک آزمایشی ناموفق بود.

en: Failed to send test WhatsApp message.
fa_IR: ارسال پیام آزمایشی واتس‌اپ ناموفق بود.

en: Failed to send test email.
fa_IR: ارسال ایمیل آزمایشی ناموفق بود.

en: Failed to update category positions.
fa_IR: به‌روزرسانی موقعیت دسته‌بندی‌ها ناموفق بود.

en: Features
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Features & Integrations
fa_IR: ویژگی‌ها و یکپارچه‌سازی‌ها

en: Female
fa_IR: خانم

en: Field Order
fa_IR: فیلد سفارش

en: Field order
fa_IR: ترتیب فیلد

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
fa_IR: فیلد سفارش، فیلدهای ضروری، برچسب ها و گزینه های نمایش

en: Fifth
fa_IR: پنجم

en: Filled
fa_IR: پر شده است

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter by Employee
fa_IR: فیلتر بر اساس مشاور

en: Filter by Location
fa_IR: فیلتر بر اساس موقعیت

en: Filter by employee
fa_IR: فیلتر بر اساس کارمند

en: Filter by location
fa_IR: فیلتر بر اساس مکان

en: Filterable Field:
fa_IR: فیلد نمایش:

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Filters block
fa_IR: بلوک فیلترها

en: Finance
fa_IR: درآمد

en: Find Attendees
fa_IR: جستجوی شرکت کنندگان

en: Finish
fa_IR: پایان

en: Finish Button Type
fa_IR: نوع دکمه پایان

en: First
fa_IR: اول

en: First Name:
fa_IR: نام:

en: First and last names must be in two separate fields.
fa_IR: نام و نام خانوادگی باید در دو فیلد جداگانه باشند.

en: First booking only
fa_IR: فقط اولین رزرو

en: First name
fa_IR: نام کوچک

en: First {day}
fa_IR: اول {day}

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Fixed amount
fa_IR: مقدار ثابت

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
fa_IR: گزینه‌های تخفیف انعطاف‌پذیر به شما امکان می‌دهد مقادیر سفارشی تعیین کنید یا از تخفیف‌های کامل استفاده کنید

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
fa_IR: قیمت‌گذاری انعطاف‌پذیر به شما امکان می‌دهد قیمت ثابتی برای بسته تعیین کنید و تخفیف‌های جذاب ارائه دهید

en: Follow up
fa_IR: پیگیری

en: Font
fa_IR: فونت

en: Font URL
fa_IR: آدرس فونت

en: Font family
fa_IR: خانواده فونت

en: Fonts
fa_IR: فونت ها

en: Fonts and colors
fa_IR: فونت ها و رنگ ها

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Footer buttons
fa_IR: دکمه‌های پاورقی

en: Footer content
fa_IR: محتوای پاورقی

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
fa_IR: برای انتخاب چندگانه: کلید CTRL / Command (⌘) را نگه دارید.

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
fa_IR: برای اینکه این فیلد به درستی کار کند، لطفاً کلید API گوگل مپ خود را در تنظیمات عمومی اضافه کنید. در غیر این صورت، به عنوان یک فیلد متنی ساده عمل خواهد کرد.

en: Forgot Password?
fa_IR: رمز عبور را فراموش کرده اید؟

en: Forgot password?
fa_IR: رمز عبور را فراموش کرده‌اید؟

en: Forgot your password?
fa_IR: رمز عبور را فراموش کرده اید؟

en: Form
fa_IR: فرم

en: Form Flow
fa_IR: جریان فرم

en: Form colors
fa_IR: رنگ های فرم

en: Forms
fa_IR: فرم‌ها

en: Fourth
fa_IR: چهارمین

en: Fourth {day}
fa_IR: چهارم {day}

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Fri
fa_IR: جمعه

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From
fa_IR: از

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
fa_IR: زمانی که می‌خواهید خدمات خود را در قالب یک کاتالوگ نشان دهید، کاتالوگ رزرو در فرانت اند، یک کد کوتاه است

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
fa_IR: زمانی که می‌خواهید خدمات خود را در قالب یک کاتالوگ نشان دهید، کاتالوگ رزرو در فرانت اند، یک کد کوتاه است.

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
fa_IR: جستجوی رزرو در فرانت انت، کد کوتاهی است که به مشتریان شما این امکان را می دهد تا با انتخاب چندین فیلتر به جستجوی قرار ملاقات بپردازند تا بتوانند بهترین فرصت ها و خدمات را برای نیازهای خود پیدا کنند.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
fa_IR: پنل مشتری در فرانت اند، یک کد کوتاه است که به مشتریان شما امکان مدیریت رزروها و اطلاعات پروفایل خود را می دهد.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
fa_IR: پنل مشاور در فرانت یک کد کوتاه است که به مشاوران شما امکان مدیریت رزرو، ساعات کاری، روزهای تعطیل، خدمات اختصاص داده شده و اطلاعات پروفایل را می دهد.

en: Front-end customer panel
fa_IR: پنل مشتری فرانت‌اند

en: Front-end employee panel
fa_IR: پنل کارمندان بخش کاربری

en: Frontend
fa_IR: فرانت‌اند

en: Frontend & Backend
fa_IR: فرانت‌اند و بک‌اند

en: Full
fa_IR: پر شده

en: Full events
fa_IR: رویدادهای کامل

en: Fully booked
fa_IR: کاملاً رزرو شده

en: Future events
fa_IR: رویدادهای پیش‌رو

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
fa_IR: بخش های GSM (لاتین استاندارد) شامل 160 کاراکتر است، در حالی که UCS-2 (غیر GSM - سیریلیک، شکلک، نمادهای غیر استاندارد) حاوی 70 کاراکتر و غیره است.

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Gender
fa_IR: جنسیت

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
fa_IR: جنسیت باید به صورت «مرد» یا «زن» مشخص شود.

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate
fa_IR: عمومی

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
fa_IR: فاکتورها را به‌صورت خودکار برای رزروها ایجاد کنید تا پرداخت‌ها را ساده‌تر کرده و تجربه مشتری را بهبود بخشید.

en: Generate payment links
fa_IR: ایجاد لینک‌های پرداخت

en: Get in Touch
fa_IR: در تماس باشید

en: Get in touch
fa_IR: تماس بگیرید

en: Global Settings
fa_IR: تنظیمات سراسری

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
fa_IR: تنظیمات سراسری فقط برای فرم‌های تقویم رویداد و جستجوی رزرو اعمال می‌شود، برای سفارشی کردن سایر فرم‌های رزرو از تنظیمات سمت راست استفاده کنید.

en: Go Back
fa_IR: بازگشت به

en: Go back
fa_IR: برگرد

en: Go to Catalog form
fa_IR: به فرم کاتالوگ بروید

en: Go to Custom Fields
fa_IR: رفتن به فیلدهای سفارشی

en: Go to Notifications
fa_IR: رفتن به اعلان‌ها

en: Go to Step-by-step form
fa_IR: به فرم گام به گام بروید

en: Google
fa_IR: گوگل

en: Google/Outlook location
fa_IR: موقعیت گوگل/آوتلوک

en: Google Analytics
fa_IR: ‫Google Analytics

en: Google Analytics setup
fa_IR: تنظیمات گوگل آنالیتیکس

en: Google Calendar
fa_IR: ‫Google Calendar

en: Google Calendar & Google Meet
fa_IR: تقویم گوگل و گوگل میت

en: Google Calendar setup
fa_IR: تنظیمات تقویم گوگل

en: Google Maps API key
fa_IR: کلید API Google Maps

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
fa_IR: بارگذاری نقشه‌های گوگل ناموفق بود. کلید API و محدودیت‌های خود را بررسی کنید.

en: Google Meet
fa_IR: گوگل میت

en: Google Meet Link
fa_IR: لینک Google Meet

en: Google Meet join link
fa_IR: لینک عضویت در گوگل میت

en: Google Meet link
fa_IR: لینک گوگل میت

en: Google Meet setup
fa_IR: تنظیمات گوگل میت

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
fa_IR: کلید محرمانه Google reCAPTCHA v2

en: Google reCAPTCHA v2 site key
fa_IR: کلید سایت Google reCAPTCHA v2

en: Google social login
fa_IR: ورود با حساب کاربری گوگل

en: Green
fa_IR: سبز

en: Grid view
fa_IR: نمای شبکه‌ای

en: Group Ticket
fa_IR: بلیط گروهی

en: Group appointment details
fa_IR: جزئیات قرار ملاقات گروهی

en: Group booking
fa_IR: رزرو گروهی

en: Group booking export format
fa_IR: فرمت خروجی رزرو گروهی

en: Group event details
fa_IR: جزئیات رویداد گروهی

en: Group ticket has already been scanned
fa_IR: سرویس ذخیره شده است

en: Grow your team with unlimited employee management
fa_IR: تیم خود را با مدیریت نامحدود کارمندان توسعه دهید

en: Gyms
fa_IR: باشگاه‌ها

en: HTML
fa_IR: اچ‌تی‌ام‌ال

en: HTML Mode
fa_IR: حالت HTML

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
fa_IR: قالب‌بندی HTML ممکن است با تغییر بین حالت‌ها توسط قالب‌بندی متن ساده نادیده گرفته شود.

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Header Image URL
fa_IR: آدرس تصویر هدر

en: Heading
fa_IR: عنوان

en: Heading Text Color
fa_IR: رنگ متن سربرگ

en: Heading content
fa_IR: محتوای عنوان

en: Heading title
fa_IR: عنوان سربرگ

en: Healthcare
fa_IR: بهداشت و درمان

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
fa_IR: در اینجا می‌توانید تقویم شخصی اپل خود را متصل کنید،<br/> بنابراین به محض برنامه‌ریزی رزرو، به‌طور خودکار به تقویم انتخابی شما اضافه می‌شود.<br/>

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
fa_IR: در اینجا می توانید خود را به عنوان سازمان دهنده رویداد Google/Outlook تعیین کنید.<br> در غیر این صورت به عنوان کارکنان منصوب می شوید و به عنوان مهمان در رویداد اضافه می شوید.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
fa_IR: در اینجا می توانید محصولی را انتخاب کنید که برای ادغام ووکامرس استفاده می شود.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
fa_IR: در اینجا می‌توانید کارمند را به تقویم اپل متصل کنید،<br/> بنابراین به محض برنامه‌ریزی رزرو، به‌طور خودکار به تقویم کارمند اضافه می‌شود.<br/>

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
fa_IR: در اینجا می‌توانید کارمند را به Outlook Calendar متصل کنید،<br/>بنابراین پس از برنامه‌ریزی قرار ملاقات، به‌طور خودکار <br/>به تقویم مشاور اضافه می‌شود.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
fa_IR: در اینجا می‌توانید زبان‌هایی را که می‌خواهید برای ترجمه رشته‌های پویا (نام‌ها، توضیحات، اعلان‌ها) در افزونه داشته باشید، تعریف کنید.

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
fa_IR: در اینجا می توانید محصولی را انتخاب کنید که برای ادغام ووکامرس استفاده می شود.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
fa_IR: اینجا می‌توانید آدرس‌های ایمیل اضافی را وارد کنید که تمام اعلان‌ها به آن‌ها ارسال خواهد شد. برای افزودن آدرس، کلید Enter را فشار دهید.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
fa_IR: اینجا می‌توانید شماره‌های تلفن اضافی را وارد کنید که تمام پیامک‌ها به آن‌ها ارسال خواهد شد. برای افزودن شماره، کلید Enter را فشار دهید.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
fa_IR: در اینجا می توانید کاربر Zoom را انتخاب کنید،<br/>بنابراین پس از برنامه ریزی قرار ملاقات،<br/>جلسه Zoom به طور خودکار ایجاد می شود.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
fa_IR: سلام، پکیج های ویژه ای با این سرویس وجود دارد، آنها را بررسی کنید!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
fa_IR: سلام %employee_full_name%، متشکرم، %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
fa_IR: سلام <b>%employee_full_name%</b>، <br><br>متشکرم، <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
fa_IR: پنهان

en: Hide
fa_IR: پنهان‌سازی

en: Hide Employee Profile
fa_IR: پروفایل مشاور را مخفی کنید

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
fa_IR: وقتی قیمت 0 است، سبد ووکامرس را پنهان کنید

en: Hide coupon
fa_IR: پنهان کردن کوپن

en: Hide employee
fa_IR: پنهان کردن کارمند

en: Hide event
fa_IR: پنهان کردن رویداد

en: Hide location
fa_IR: پنهان کردن مکان

en: Hide locked features
fa_IR: پنهان کردن ویژگی‌های قفل شده

en: Hide package
fa_IR: پنهان کردن بسته

en: Hide resource
fa_IR: پنهان کردن منبع

en: Hide service
fa_IR: پنهان کردن سرویس

en: Hide tax
fa_IR: پنهان کردن مالیات

en: Hide tips & suggestions
fa_IR: پنهان کردن نکات و پیشنهادات

en: Higher price background
fa_IR: پیشینه قیمت بالاتر

en: Higher price text
fa_IR: متن قیمت بالاتر

en: Highest price
fa_IR: قیمت رویداد

en: Host link
fa_IR: لینک میزبان

en: Hosted by:
fa_IR: میزبانی شده توسط:

en: Hour
fa_IR: ساعت

en: Hours
fa_IR: ساعات

en: How many attendees do you want to book event for?
fa_IR: برای چند نفر می‌خواهید رویداد را رزرو کنید؟

en: How many people are coming?
fa_IR: چند نفر می آیند؟

en: How to
fa_IR: چگونه

en: How to get your
fa_IR: چگونه دریافت کنید

en: How will you use Amelia?
fa_IR: چگونه از آملیا استفاده خواهید کرد؟

en: ID
fa_IR: آی دی

en: ID Asc
fa_IR: شناسه به ترتیب صعودی

en: ID Desc
fa_IR: شناسه به ترتیب نزولی

en: I want to pay full amount
fa_IR: من می خواهم تمام مبلغ را پرداخت کنم

en: Id
fa_IR: آی دی

en: Identify country code by user's IP address
fa_IR: کد کشور را با آدرس IP کاربر شناسایی کنید

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
fa_IR: اگر همه روش‌های پرداخت در سرویس/رویداد غیرفعال باشند، روش پرداخت پیش‌فرض استفاده خواهد شد.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
fa_IR: در صورت غیرفعال بودن، رزرو باید حداقل ظرفیت را داشته باشد و بازه زمانی پس از اولین رزرو بسته می‌شود.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
fa_IR: اگر غیرفعال شود، قیمت بدون توجه به تعداد افراد در قرار گروهی ثابت خواهد ماند.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
fa_IR: در صورت فعال بودن، مشتریان می‌توانند حتی پس از رسیدن به حداکثر ظرفیت، با وضعیت در حال انتظار رزرو کنند.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
fa_IR: اگر فعال شود، مشتریان می‌توانند پرداخت خود را از طریق لینک در اعلان‌های ایمیل یا از طریق پنل مشتری تکمیل کنند.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
fa_IR: اگر فعال شود، اعلان پیش‌فرض برای رویدادهای انتخاب شده ارسال نخواهد شد.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
fa_IR: اگر فعال شود، اعلان پیش‌فرض برای خدمات انتخاب شده ارسال نخواهد شد.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
fa_IR: اگر نامعتبر باشد، مقادیر دیگر نادیده گرفته شده و وارد نمی‌شوند.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
fa_IR: اگر خالی بماند، پیوست‌ها به پوشه پیش‌فرض آپلودهای وردپرس بارگذاری خواهند شد.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
fa_IR: اگر چندین مشتری آدرس ایمیل یکسانی داشته باشند، تنها اولین نفر وارد خواهد شد.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
fa_IR: اگر این گزینه غیرفعال باشد، کالا فقط برای رزرو از پنل مدیریت در دسترس خواهد بود.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
fa_IR: اگر این گزینه غیرفعال باشد، مشتریان شما قادر به رزرو قرار ملاقات های دوره ای در همان زمان نخواهند بود.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
fa_IR: اگر این گزینه علامت زده نشود، افزونه زمان <br> بستن رزرو را بر اساس زمان انتخاب شده برای اولین رویداد محاسبه می کند.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
fa_IR: اگر این گزینه علامت نخورد، افزونه زمان <br> برای باز کردن رزرو را بر اساس زمان انتخاب شده برای اولین رویداد محاسبه می کند.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
fa_IR: اگر این گزینه انتخاب نشده باشد، افزونه زمان بسته شدن رزرو را بر اساس زمانی که برای اولین رویداد تنظیم شده است محاسبه می‌کند.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
fa_IR: اگر این گزینه انتخاب نشده باشد، افزونه زمان باز شدن رزرو را بر اساس زمانی که برای اولین رویداد تنظیم شده است محاسبه می‌کند.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
fa_IR: اگر در کشوری هستید که مالیات بر ارزش افزوده یا GST اعمال می‌شود، مالیات مربوطه به تراکنش شما اضافه خواهد شد.

en: If you are the admin of this page, see how to
fa_IR: اگر شما ادمین این صفحه هستید، نحوه انجام آن را ببینید

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
fa_IR: اگر این گزینه را غیرفعال کنید، مشتریان شما می توانند با پیوندی که به حساب ایمیل آنها ارسال می شود، به پنل مشتری دسترسی پیدا کنند.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، مدیر می‌تواند در هر زمانی قرار ملاقات رزرو کند (ساعات کاری، روزهای خاص و روزهای تعطیل برای همه کارمندان نادیده گرفته می‌شود).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، مدیر می‌تواند قرار ملاقات را در طول یا در طول قرار ملاقات دیگری رزرو کند.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، هر بار که مشتری جدیدی وقت ملاقات رزرو کند، نقش کاربری مشتری آملیا و یک ایمیل خودکار با جزئیات ورود دریافت خواهد کرد.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Color
fa_IR: رنگ تصویر

en: Image thumbs
fa_IR: تصاویر بندانگشتی

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import Failed
fa_IR: وارد کردن ناموفق بود

en: Import Partially Successful
fa_IR: وارد کردن به صورت جزئی موفقیت‌آمیز بود

en: Import Rules
fa_IR: قوانین وارد کردن

en: Import successful
fa_IR: درون ریزی با موفقیت انجام شد

en: Importing customers
fa_IR: وارد کردن مشتریان

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
fa_IR: با ارائه صورتحساب‌های منظم و واضح، دقت و حرفه‌ای‌گری را بهبود بخشید

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
fa_IR: با اجازه دادن به مشتریان برای رزرو کارمندی که برای آنها مناسب‌تر است، انتخاب مشتری را بهبود بخشید.

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
fa_IR: با ارائه گزینه‌های تکرارشونده قابل پیش‌بینی و آسان برای رزرو، راحتی مشتری را بهبود بخشید.

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
fa_IR: با اجازه دادن به مشتریان برای انتخاب مکانی که برای آنها مناسب‌تر است، تجربه مشتری را بهبود بخشید

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
fa_IR: با دسترسی فوری به داده‌های کامل قرار ملاقات، دقت گزارش‌دهی را بهبود بخشید

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
fa_IR: با دسترسی آنی به داده‌های جامع رزرو رویداد، دقت گزارش‌ها را بهبود دهید

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
fa_IR: با بازگشت مشتریان برای استفاده از جلسات باقیمانده در بسته خود، حفظ مشتری بهبود می‌یابد

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
fa_IR: در آملیا، «خدمات» نوعی قرار ملاقات خاص است که کسب‌وکار شما به مشتریان ارائه می‌دهد - مانند مشاوره، درمان یا کلاس - که می‌تواند با نام، مدت زمان، قیمت، ظرفیت، در دسترس بودن و موارد اضافی کاملاً سفارشی شود و به صورت آنلاین با کارمندان تعیین‌شده رزرو شود.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
fa_IR: در آملیا، کارمند عضوی از تیم است که خدماتی ارائه می‌دهد یا رویدادهایی را با برنامه، ساعات کاری و پیشنهادات اختصاصی خود میزبانی می‌کند.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
fa_IR: در آملیا، یک رویداد نوعی پیشنهاد رزرو است که برای فعالیت‌های گروهی یا مناسبت‌های چند روزه - مانند کارگاه‌ها، کنفرانس‌ها، تورها یا مجموعه‌های آموزشی - طراحی شده است و می‌تواند با برنامه، ظرفیت، ساختار قیمت‌گذاری و کارکنان اختصاصی خود پیکربندی شود.

en: In Package
fa_IR: در پکیج

en: In package
fa_IR: در بسته

en: Incl. VAT
fa_IR: شامل مالیات بر ارزش افزوده

en: Include Taxes
fa_IR: شامل می شود

en: Include buffer time in calendar events
fa_IR: زمان بافر را در رویدادهای تقویم لحاظ کنید

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
fa_IR: زمان بافر را در محاسبه‌ی اسلات لحاظ کنید. در صورت غیرفعال بودن، اسلات‌ها فقط بر اساس مدت زمان سرویس محاسبه می‌شوند.

en: Include in invoice
fa_IR: درج در فاکتور

en: Include service buffer time in time slots
fa_IR: زمان بافر سرویس را در بازه های زمانی لحاظ کنید

en: Incorrect email or password
fa_IR: ایمیل یا رمز عبور نادرست است

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
fa_IR: با ایجاد انگیزه در مشتریان با پیشنهادات جذاب و با مدت زمان محدود، نرخ تبدیل را افزایش دهید

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
fa_IR: افزایش درآمد با تشویق مشتریان به خرید خدمات یا محصولات اضافی

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
fa_IR: با تشویق مشتریان به رزرو نوبت‌های بیشتر به طور همزمان، حجم فروش را افزایش دهید

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
fa_IR: تعداد مشتریان جدید و بازگشتی<br/>برای محدوده تاریخ انتخاب شده را نشان می دهد.

en: Industries
fa_IR: صنایع

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Info text
fa_IR: متن اطلاعات

en: Initial end date & time of the event
fa_IR: تاریخ و زمان پایان اولیه رویداد

en: Initial end date of the event
fa_IR: تاریخ پایان اولیه رویداد

en: Initial end time of the event
fa_IR: زمان پایان اولیه رویداد

en: Initial start date & time of the event
fa_IR: تاریخ و زمان شروع اولیه رویداد

en: Initial start time of the event
fa_IR: زمان شروع اولیه رویداد

en: Input Color
fa_IR: رنگ ورودی

en: Input Text Color
fa_IR: رنگ متن ورودی

en: Input field
fa_IR: فیلد ورودی

en: Input fields
fa_IR: فیلدهای ورودی

en: Insert Amelia Booking Shortcode
fa_IR: کد کوتاه رزرو آملیا را درج کنید

en: Insert pending appointments
fa_IR: افزودن قرارهای معلق

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
fa_IR: با ووکامرس یکپارچه شوید تا قابلیت‌های پیشرفتهٔ تجارت الکترونیک را فعال کنید.

en: Integrations
fa_IR: ادغام ها

en: Interested in unlocking this feature?
fa_IR: آیا به فعال‌سازی این ویژگی علاقه‌مندید؟

en: Invalid Mollie API key.
fa_IR: کلید API Mollie نامعتبر است.

en: Invalid Payment Link
fa_IR: لینک پرداخت نامعتبر

en: Invalid Stripe secret key.
fa_IR: کلید مخفی Stripe نامعتبر است.

en: Invisible reCAPTCHA badge
fa_IR: نشان نامرئی reCAPTCHA

en: Invoice
fa_IR: فاکتور

en: Invoice #
fa_IR: فاکتور شماره

en: Invoice #{count}
fa_IR: فاکتور شماره{count}

en: Invoice Format
fa_IR: انتخاب موقعیت سرویس خدمات

en: Invoice Number Asc
fa_IR: شماره فاکتور به ترتیب صعودی

en: Invoice Number Desc
fa_IR: شماره فاکتور به ترتیب نزولی

en: Invoice date
fa_IR: تاریخ فاکتور

en: Invoice details
fa_IR: جزئیات فاکتور

en: Invoice has been sent.
fa_IR: فاکتور ارسال شد.

en: Invoice not found.
fa_IR: فاکتور یافت نشد.

en: Invoice total
fa_IR: مجموع فاکتور

en: Invoices
fa_IR: فاکتورها

en: Invoices setup
fa_IR: تنظیمات فاکتورها

en: Issued
fa_IR: صادر شده

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
fa_IR: به نظر می‌رسد که این اولین بار است که اینجا هستید، بنابراین بیایید چند مرحله ساده را برای کمک به شروع کار شما طی کنیم.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
fa_IR: به نظر می رسد در حال حاضر هیچ سرویس در دسترس یا قابل مشاهده ای به پیکیج ها اختصاص داده نشده است.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
fa_IR: به نظر می رسد که در حال حاضر هیچ مشاور یا خدماتی ایجاد نشده است و یا هیچ مشاور به این سرویس اختصاص داده نشده است.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
fa_IR: به نظر می رسد Envato API در حال حاضر مشغول است (لطفا دوباره امتحان کنید) یا خرید معتبری از Amelia ندارید

en: Item
fa_IR: آیتم

en: Item status
fa_IR: وضعیت کالا

en: Jane Doe
fa_IR: جین دو

en: John Doe
fa_IR: جان دو

en: Join
fa_IR: پیوستن

en: Join Google Meeting
fa_IR: به Google Meeting بپیوندید

en: Join Space
fa_IR: به این فضا بپیوندید

en: Join With Microsoft Teams
fa_IR: با Google Meet بپیوندید

en: Join Zoom
fa_IR: پیوستن به Zoom

en: Join Zoom Meeting
fa_IR: به جلسه Zoom بپیوندید

en: Join link
fa_IR: لینک عضویت

en: Join waiting list
fa_IR: پیوستن به فهرست انتظار

en: Join with Google Meet
fa_IR: با گوگل میت همراه شوید

en: Join with Microsoft Teams
fa_IR: با تیم‌های مایکروسافت همراه شوید

en: Keep Individual
fa_IR: حفظ به صورت فردی

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
fa_IR: با ارسال اعلان‌های قرار ملاقات و رویدادها مستقیماً از طریق واتس‌اپ، مشتریان و کارمندان را مطلع نگه دارید - پیام‌های از پیش تعریف‌شده را انتخاب کنید یا پیام‌های خودتان را برای شخصی‌سازی سفارشی کنید.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
fa_IR: با استفاده از یادآوری‌های زمان‌بندی‌شده که عدم حضور و سردرگمی را کاهش می‌دهد، همه را در جریان امور قرار دهید

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
fa_IR: عملیات را با تنظیمات، دسترسی‌پذیری و کنترل منابع یکپارچه همسو نگه دارید

en: Keep slot available after first booking
fa_IR: پس از اولین رزرو، جایگاه را در دسترس نگه دارید

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
fa_IR: داده‌های خود را با فیلدهای ساختاریافته‌ای که اطلاعات جمع‌آوری‌شده شما را استاندارد می‌کنند، سازماندهی‌شده و معنادار نگه دارید.

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label name
fa_IR: نام برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب ها

en: Language
fa_IR: زبان

en: Languages
fa_IR: زبان‌ها

en: Last
fa_IR: آخر

en: Last Booking Asc
fa_IR: آخرین رزرو به ترتیب صعودی

en: Last Booking Desc
fa_IR: آخرین رزرو به ترتیب نزولی

en: Last Name:
fa_IR: نام خانوادگی:

en: Last booking
fa_IR: آخرین رزرو

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last on {date}
fa_IR: آخرین بار در {date}

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Layout & Inputs
fa_IR: چیدمان و ورودی ها

en: Layout and labels options
fa_IR: گزینه های چیدمان و برچسب ها

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Left to pay
fa_IR: مانده پرداخت

en: Less options
fa_IR: گزینه‌های کمتر

en: Lesson Space
fa_IR: فضای درس

en: Lesson Space API key
fa_IR: کلید API فضای درس

en: Lesson Space Link
fa_IR: لینک فضای درس

en: Lesson Space Links
fa_IR: پیوندهای فضای درس

en: Lesson Space link
fa_IR: لینک فضای درس

en: Lesson Space link to join space
fa_IR: لینک فضای درس برای پیوستن به فضا

en: Lesson Space setup
fa_IR: چیدمان فضای درس

en: Light Theme
fa_IR: تم روشن

en: Limit
fa_IR: محدودیت

en: Limit additional people
fa_IR: محدود کردن افراد اضافی

en: Limit appointments per customer
fa_IR: قرار ملاقات ها را برای هر مشتری محدود کنید

en: Limit appointments per employee
fa_IR: قرار ملاقات ها را برای هر مشتری محدود کنید

en: Limit events per customer
fa_IR: رویدادها را برای هر مشتری محدود کنید

en: Limit package purchases per customer
fa_IR: محدود کردن خرید پکیج به ازای هر مشتری

en: Limit per customer
fa_IR: محدودیت برای هر مشتری

en: Limit the additional number of people
fa_IR: تعداد افراد اضافی را محدود کنید

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
fa_IR: تعداد افرادی را که یک مشتری می تواند در طول رزرو اضافه کند محدود کنید

en: Link copied to clipboard.
fa_IR: لینک به کلیپ‌بورد کپی شد.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
fa_IR: این مشتری را به یک کاربر وردپرس متصل کنید تا بتواند وارد شده و قرارهای خود را در بخش مدیریت آملیا مشاهده کند.

en: Linked
fa_IR: مرتبط

en: List
fa_IR: لیست

en: List (default)
fa_IR: لیست (به صورت پیش فرض )

en: List layout
fa_IR: چیدمان

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
fa_IR: لیست قرار ملاقات های شما تغییر کرده است. یک بار دیگر نگاه کنید و با کلیک بر روی دکمه ذخیره ادامه دهید.

en: List view
fa_IR: نمای فهرست

en: Live API key
fa_IR: کلید API فعال

en: Live client ID
fa_IR: شناسه مشتری فعال

en: Live key ID
fa_IR: شناسه کلید فعال

en: Live key secret
fa_IR: رمز کلید فعال

en: Live publishable key
fa_IR: کلید قابل انتشار فعال

en: Live secret
fa_IR: رمز فعال

en: Live secret key
fa_IR: کلید رمز فعال

en: Load booking form manually
fa_IR: فرم رزرو را به صورت دستی بارگیری کنید

en: Load page
fa_IR: بارگذاری صفحه

en: Loading...
fa_IR: بارگذاری . . .

en: Local Time
fa_IR: زمان محلی

en: Local Time:
fa_IR: زمان محلی:

en: Local time
fa_IR: به وقت محلی

en: Location
fa_IR: موقعیت

en: Location:
fa_IR: موقعیت:

en: Location 1
fa_IR: موقعیت ۱

en: Location ID
fa_IR: شناسه مکان

en: Location Input Field
fa_IR: موقعیت فیلد ورودی

en: Location Selection
fa_IR: توضیحات موقعیت

en: Location WP Hooks
fa_IR: هوک‌های مکان WP

en: Location address
fa_IR: آدرس موقعیت

en: Location description
fa_IR: توضیحات موقعیت

en: Location details
fa_IR: جزئیات مکان

en: Location filter
fa_IR: فیلتر مکان

en: Location has been added.
fa_IR: مکان اضافه شده است.

en: Location has been deleted.
fa_IR: مکان حذف شده است.

en: Location has been hidden.
fa_IR: مکان مخفی شده است.

en: Location has been updated.
fa_IR: مکان به‌روزرسانی شده است.

en: Location information
fa_IR: توضیحات موقعیت

en: Location is now visible.
fa_IR: مکان اکنون قابل مشاهده است.

en: Location latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی مکان

en: Location longitude
fa_IR: طول جغرافیایی محل

en: Location name
fa_IR: نام موقعیت

en: Location phone
fa_IR: تلفن موقعیت

en: Location selection
fa_IR: انتخاب مکان

en: Locations
fa_IR: موقعیت ها

en: Locations must be active and have card processing enabled
fa_IR: مکان‌ها باید فعال باشند و پردازش کارت را فعال کرده باشند

en: Locations setup
fa_IR: تنظیمات مکان‌ها

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Log out
fa_IR: خروج

en: Login
fa_IR: ورود

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Lower price background
fa_IR: پیشینه قیمت پایین

en: Lower price text
fa_IR: متن قیمت پایین

en: Lowest price
fa_IR: قیمت رویداد

en: Mail service
fa_IR: سرویس پستی

en: Mailchimp
fa_IR: میل‌چیمپ

en: Mailchimp List
fa_IR: فهرست میل‌چیمپ

en: Mailchimp setup
fa_IR: تنظیمات میل چیمپ

en: Mailgun
fa_IR: ‫Mailgun

en: Mailgun API Key
fa_IR: ‫Mailgun API Key

en: Mailgun Domain
fa_IR: دامنه ‫Mailgun

en: Main category button
fa_IR: دکمه دسته‌بندی اصلی

en: Main content
fa_IR: محتوای اصلی

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
fa_IR: برنامه‌ریزی منظم را با فرکانس‌ها و الگوهای قابل تنظیم حفظ کنید

en: Make extra mandatory
fa_IR: الزامی کردن موارد اضافی

en: Make sure you are using the correct Outlook credentials.
fa_IR: مطمئن شوید از اطلاعات صحیح ورود به Outlook استفاده می‌کنید.

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
fa_IR: مطمئن شوید که از اعتبارنامه‌های صحیح واتس‌اپ استفاده می‌کنید.

en: Make sure you are using the correct Zoom credentials.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که از اعتبارنامه‌های صحیح Zoom استفاده می‌کنید.

en: Male
fa_IR: آقا

en: Manage Event Tags
fa_IR: مدیریت برچسب‌های رویداد

en: Manage badges
fa_IR: مدیریت نشان‌ها

en: Manage bookings
fa_IR: مدیریت رزروها

en: Manage company days off
fa_IR: مدیریت روزهای تعطیل شرکت

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
fa_IR: لغو رویدادها را به‌طور مؤثر مدیریت کنید با اجازه دادن به مشتریان برای پیوستن به لیست انتظار و پر کردن دستی جای‌های خالی.

en: Manage event tags
fa_IR: مدیریت برچسب‌های رویدادها

en: Manage languages
fa_IR: مدیریت زبان ها

en: Manage personal schedule
fa_IR: مدیریت برنامه شخصی

en: Manage shared resources with ease
fa_IR: مدیریت آسان منابع مشترک

en: Managing assigned services
fa_IR: مدیریت سرویس‌های واگذار شده

en: Managing packages
fa_IR: مدیریت بسته‌ها

en: Mandatory Field:
fa_IR: فیلدهای ضروری:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
fa_IR: یک کاربر وردپرس را به این کارمند اختصاص دهید تا به او اجازه دهید قرارهای خود را در بخش پشتیبان پلاگین مشاهده کند.

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Max. Capacity
fa_IR: حداکثر ظرفیت

en: Max Capacity Asc
fa_IR: ظرفیت حداکثر به ترتیب صعودی

en: Max Capacity Desc
fa_IR: توضیحات حداکثر ظرفیت

en: Maximum Quantity:
fa_IR: حداکثر مقدار:

en: Maximum allowed spots
fa_IR: حداکثر محل های مجاز

en: Maximum bookings allowed
fa_IR: حداکثر تعداد رزروهای مجاز

en: Maximum bookings reached
fa_IR: حداکثر رزرو مورد نیاز

en: Maximum capacity
fa_IR: حداکثر ظرفیت

en: Maximum capacity is reached
fa_IR: به حداکثر ظرفیت رسیده است

en: Maximum number of events returned
fa_IR: حداکثر تعداد رویدادهای بازگردانده شده

en: Maximum number of places is
fa_IR: حداکثر تعداد مکان ها هست

en: Maximum quantity
fa_IR: حداکثر تعداد

en: Maximum spots
fa_IR: حداکثر نقاط

en: Maximum usage per customer
fa_IR: حداکثر استفاده برای هر مشتری

en: Measurement ID
fa_IR: شناسه پرداخت

en: Meeting agenda
fa_IR: دستور جلسه

en: Meeting title
fa_IR: عنوان جلسه

en: Menu
fa_IR: منو

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message content
fa_IR: محتوای پیام

en: Message template
fa_IR: قالب پیام

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
fa_IR: پیام‌های ارسالی از طریق واتس‌اپ گزینه پاسخ ندارند، بنابراین توصیه می‌کنیم پیام «پاسخ خودکار» را تنظیم کنید.

en: Meta
fa_IR: متا

en: Meta Pixel
fa_IR: متا پیکسل

en: Meta Pixel setup
fa_IR: تنظیم متا پیکسل

en: Method
fa_IR: روش

en: Microsoft
fa_IR: مایکروسافت

en: Microsoft Teams
fa_IR: مایکروسافت تیمز

en: Microsoft Teams Link
fa_IR: لینک مایکروسافت تیمز

en: Microsoft Teams join link
fa_IR: لینک عضویت در مایکروسافت تیمز

en: Microsoft Teams link
fa_IR: لینک مایکروسافت تیمز

en: Microsoft Teams setup
fa_IR: تنظیمات مایکروسافت تیمز

en: Min. Capacity
fa_IR: حداقل ظرفیت

en: Minimum bookings required
fa_IR: حداقل رزرو مورد نیاز

en: Minimum capacity
fa_IR: حداقل ظرفیت

en: Minimum number of attendees
fa_IR: حداقل تعداد شرکت‌کنندگان

en: Minimum number of bookings
fa_IR: حداقل تعداد رزروها

en: Minimum number of required extras
fa_IR: حداقل تعداد موارد اضافی مورد نیاز

en: Minimum of attendees
fa_IR: حداقل تعداد شرکت کنندگان

en: Minimum of bookings
fa_IR: حداقل رزرو

en: Minimum required extras
fa_IR: حداقل موارد اضافی ضروری

en: Minimum required extras:
fa_IR: حداقل موارد اضافی ضروری:

en: Minimum time required before booking
fa_IR: حداقل زمان لازم قبل از رزرو

en: Minimum time required before canceling
fa_IR: حداقل زمان لازم قبل از لغو

en: Minimum time required before rescheduling
fa_IR: حداقل زمان لازم قبل از برنامه ریزی مجدد

en: Minutes
fa_IR: دقایق

en: Missing required fields:
fa_IR: فیلدهای ضروری وجود ندارند:

en: Mobile menu
fa_IR: جمع کردن منو

en: Mollie
fa_IR: ‫Mollie

en: Mollie payment link
fa_IR: لینک پرداخت مولی

en: Mon
fa_IR: دوشنبه

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Month
fa_IR: ماه

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: Months
fa_IR: ماه ها

en: More Features Zero Limits
fa_IR: ویژگی‌های بیشتر، بدون محدودیت

en: More options
fa_IR: گزینه‌های بیشتر

en: Multiple
fa_IR: چندگانه

en: Multiple Emails
fa_IR: چندین ایمیل

en: Multiple Locations
fa_IR: چندین موقعیت

en: Multiple locations
fa_IR: مکان‌های متعدد

en: Multiple packages purchased.
fa_IR: پکیج خریداری شده

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
fa_IR: مبلغ درآمد را در تعداد افراد در یک رزرو ضرب کنید

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
fa_IR: مبلغ سپرده را در تعداد افراد در یک رزرو ضرب کنید.

en: Multiply deposit by number of people
fa_IR: مبلغ واریزی را ضرب در تعداد نفرات کنید

en: Multiply price by number of people
fa_IR: قیمت را در تعداد افراد ضرب کنید

en: My Profile
fa_IR: پروفایل من

en: My profile
fa_IR: پروفایل من

en: Name
fa_IR: نام

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Name Asc
fa_IR: نام به ترتیب صعودی

en: Name Ascending
fa_IR: نام صعودی

en: Name Desc
fa_IR: نام به ترتیب نزولی

en: Name Descending
fa_IR: نام نزولی

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
fa_IR: نام فضایی (اتاقی) که برای قرارها ایجاد خواهد شد. می‌توانید از جای‌نگهدارهای صفحه اعلان‌ها استفاده کنید. اگر خالی بماند، فضا به نام شناسه قرار نام‌گذاری می‌شود.

en: Need additional fields?
fa_IR: نیاز به فیلدهای اضافی دارید؟

en: Need help?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟

en: Need to update your company's days off?
fa_IR: نیاز به به‌روزرسانی روزهای تعطیل شرکت دارید؟

en: New
fa_IR: جدید

en: New Appointment
fa_IR: قرار ملاقات های جدید

en: New Attendee
fa_IR: شرکت‌کننده جدید

en: New Customer
fa_IR: مشتری جدید

en: New Event
fa_IR: رویداد جدید

en: New Location
fa_IR: موقعیت جدید

en: New Password
fa_IR: رمز عبور جدید

en: New Space
fa_IR: فضای جدید

en: New Update
fa_IR: به‌روزرسانی جدید

en: New appointment
fa_IR: قرار ملاقات جدید

en: New block time
fa_IR: زمان مسدود جدید

en: New category
fa_IR: دسته جدید

en: New coupon
fa_IR: کوپن جدید

en: New customer
fa_IR: مشتری جدید

en: New employee
fa_IR: کارمند جدید

en: New event
fa_IR: رویداد جدید

en: New event booking
fa_IR: رزرو رویداد جدید

en: New language
fa_IR: زبان جدید

en: New package
fa_IR: بسته جدید

en: New package booking
fa_IR: رزرو بسته جدید

en: New password
fa_IR: رمز عبور جدید

en: New resource
fa_IR: منبع جدید

en: New service
fa_IR: سرویس جدید

en: New tax
fa_IR: مالیات جدید

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Service
fa_IR: سرویس بعدی

en: Next day reminder
fa_IR: یادآوری روز بعد

en: No
fa_IR: نه

en: No, just this one
fa_IR: نه، فقط همین

en: No-show
fa_IR: عدم نمایش

en: No-show tag
fa_IR: برچسب عدم نمایش

en: No Employees Assigned to This Location
fa_IR: هیچ کارمندی به این مکان اختصاص داده نشده است

en: No Packages
fa_IR: بدون بسته

en: No Show
fa_IR: عدم حضور

en: No Show (1)
fa_IR: عدم حضور (۱)

en: No Show (2)
fa_IR: عدم حضور (۲)

en: No Show (3+)
fa_IR: عدم حضور (۳+)

en: No Tags. Create a new one.
fa_IR: بدون برچسب. یک مورد جدید ایجاد کنید.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
fa_IR: هیچ کاربر وردپرسی با نقش مشتری آملیا در دسترس نیست.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
fa_IR: هیچ کاربر وردپرسی با نقش کارمند آملیا در دسترس نیست.

en: No appointments found
fa_IR: نوبتی یافت نشد

en: No appointments yet
fa_IR: هنوز هیچ قرار ملاقاتی وجود ندارد

en: No attendees found
fa_IR: شرکت‌کننده‌ای یافت نشد

en: No booked appointments
fa_IR: نوبت رزرو شده‌ای وجود ندارد

en: No bookings found
fa_IR: رزروی یافت نشد

en: No camera found on this device.
fa_IR: دوربینی روی این دستگاه یافت نشد.

en: No coupons yet
fa_IR: هنوز کوپنی ثبت نشده است

en: No custom fields yet
fa_IR: هنوز فیلد سفارشی وجود ندارد

en: No customers were imported to your customer list.
fa_IR: هیچ مشتری به لیست مشتریان شما وارد نشد.

en: No customers yet
fa_IR: هنوز مشتری وجود ندارد

en: No employees yet
fa_IR: هنوز هیچ کارمندی وجود ندارد

en: No event bookings yet
fa_IR: هنوز رزرو رویدادی انجام نشده است

en: No events found
fa_IR: رویدادی یافت نشد

en: No events yet
fa_IR: هنوز رویدادی وجود ندارد

en: No extras yet
fa_IR: هنوز هیچ مورد اضافی وجود ندارد

en: No invoices yet
fa_IR: هنوز فاکتوری ثبت نشده است

en: No limit per customer
fa_IR: محدودیتی برای هر مشتری وجود ندارد

en: No locations yet
fa_IR: هنوز هیچ مکانی وجود ندارد

en: No matching data
fa_IR: داده های منطبقی وجود ندارد

en: No package bookings yet
fa_IR: هنوز هیچ بسته‌ای رزرو نشده است

en: No packages found
fa_IR: هیچ بسته‌ای یافت نشد

en: No packages yet
fa_IR: هنوز بسته‌ای ارسال نشده

en: No resources yet
fa_IR: هنوز منابعی وجود ندارد

en: No results
fa_IR: هیچ نتیجه ای وجود ندارد

en: No results found
fa_IR: نتیجه‌ای یافت نشد

en: No results found...
fa_IR: نتیجه ای پیدا نشد . . .

en: No results found for
fa_IR: نتیجه‌ای برای یافت نشد

en: No services or employees available
fa_IR: هیچ سرویس یا کارمندی در دسترس نیست

en: No services yet
fa_IR: هنوز هیچ خدماتی موجود نیست

en: No spots left
fa_IR: هیچ محلی باقی نمانده است

en: No taxes yet
fa_IR: هنوز مالیات ندارد

en: No top trends
fa_IR: بدون روندهای برتر

en: No transactions yet
fa_IR: هنوز تراکنشی انجام نشده

en: No upcoming events
fa_IR: هیچ رویدادی در پیش نیست

en: No usage limit
fa_IR: بدون محدودیت استفاده

en: Not available
fa_IR: در دسترس نیست

en: Not connected
fa_IR: متصل نیست

en: Not match to your current password
fa_IR: لطفا رمز عبور فعلی را وارد کنید

en: Note
fa_IR: یادداشت

en: Note (Internal)
fa_IR: یادداشت (داخلی)

en: Note (internal)
fa_IR: یادداشت (داخلی)

en: Notice: Please select at least one panel.
fa_IR: توجه: لطفاً حداقل یک پنل را انتخاب کنید.

en: Notice: Please select start and end date.
fa_IR: توجه: لطفاً تاریخ شروع و تاریخ پایان را انتخاب کنید.

en: Notification
fa_IR: نوتیفیکیشن

en: Notification Language
fa_IR: زبان نوتیفیکیشن

en: Notification Placeholder
fa_IR: متغیر نوتیفیکیشن

en: Notification has been deleted.
fa_IR: اعلان حذف شده است.

en: Notification has been saved.
fa_IR: اعلان ذخیره شده است.

en: Notification has not been saved.
fa_IR: اعلان ذخیره نشده است.

en: Notification interval
fa_IR: فاصله نوتیفیکیشن

en: Notification language
fa_IR: زبان اعلان

en: Notification name
fa_IR: نام نوتیفیکیشن

en: Notification settings
fa_IR: تنظیمات اعلان

en: Notification status has been updated.
fa_IR: وضعیت اعلان به‌روزرسانی شده است.

en: Notification status has not been updated.
fa_IR: وضعیت اعلان به‌روزرسانی نشده است.

en: Notification template
fa_IR: قالب اعلان

en: Notification type
fa_IR: نوع اعلان

en: Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن ها

en: Notifications in Amelia
fa_IR: اعلان‌ها در آملیا

en: Notify attendees by email when event information is updated.
fa_IR: اطلاع‌رسانی به شرکت‌کنندگان از طریق ایمیل هنگام به‌روزرسانی اطلاعات رویداد.

en: Notify selected employees about empty package purchases
fa_IR: اطلاع‌رسانی به کارمندان منتخب درباره خرید بسته‌های خالی

en: Notify the attendee(s)
fa_IR: اطلاع رسانی به مشتری (ها)

en: Notify the attendees
fa_IR: به شرکت کنندگان اطلاع دهید

en: Notify the customer(s)
fa_IR: اطلاع رسانی به مشتری (ها)

en: Number of Additional People
fa_IR: تعداد افراد اضافی

en: Number of Additional People:
fa_IR: تعداد افراد اضافی:

en: Number of Recurrences:
fa_IR: تعداد دفعات دوره ای ها:

en: Number of Tickets
fa_IR: تعداد بلیط‌ها

en: Number of adjusted time slots:
fa_IR: تعداد بازه های زمانی تنظیم شده:

en: Number of appointments
fa_IR: تعداد قرار ملاقات ها

en: Number of appointments required for booking
fa_IR: تعداد قرار ملاقات های مورد نیاز برای رزرو

en: Number of appointments with applied coupon is
fa_IR: تعداد قرار ملاقات با کدتخفیف اعمال شده است

en: Number of events
fa_IR: تعداد رویدادها

en: Number of packages
fa_IR: تعداد پکیج ها

en: Number of people
fa_IR: تعداد فراد

en: Number of people on waiting list
fa_IR: تعداد افراد در لیست انتظار

en: Number of people that are coming with you.
fa_IR: تعداد افرادی که با شما می آیند.

en: Number of recurrences:
fa_IR: تعداد دفعات تکرار:

en: Number of tickets
fa_IR: تعداد بلیت ها

en: Occupancy rate
fa_IR: نرخ اشغال

en: Occupied
fa_IR: مشغول

en: Occurrences
fa_IR: وقایع

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
fa_IR: تجربه رزرو تمیز و مبتنی بر لیست با طراحی جذاب ارائه دهید. مشتریان می‌توانند به راحتی از لیست کامل رویدادهای شما بازدید و رزرو کنند.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
fa_IR: با کوپن‌های قابل تنظیم، تخفیف‌ها یا نوبت‌های رایگان ارائه دهید.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
fa_IR: مدت زمان‌ها و قیمت‌های مختلفی برای این سرویس ارائه دهید.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
fa_IR: در طول فرآیند رزرو، موارد اضافی اختیاری یا اجباری ارائه دهید - خدمات، محصولات یا تجربیات اضافی را برای بهبود قرار ملاقات‌ها و لذت بردن مشتریان خود، ارتقا دهید.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
fa_IR: خدماتی با گزینه‌های مدت زمان مختلف برای انتخاب مشتریان ارائه دهید.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
fa_IR: فروش‌های اضافی یا مزایای اضافی را در یک سرویس با استفاده از امکانات اضافی ارائه دهید.

en: Oliver
fa_IR: الیور

en: On
fa_IR: در

en: On-Site
fa_IR: در سایت

en: On-line
fa_IR: آنلاین

en: On-site
fa_IR: در سایت

en: On-site payment
fa_IR: پرداخت در محل

en: OnBoard
fa_IR: ورود اولیه

en: On:
fa_IR: در:

en: On Break
fa_IR: در استراحت

en: On hold
fa_IR: در انتظار

en: On the same day
fa_IR: در همان روز

en: On the same day each month
fa_IR: هر ماه در همان روز

en: Once Off
fa_IR: یک بار خاموش

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
fa_IR: به محض اضافه کردن اولین کوپن، در اینجا نمایش داده خواهد شد. برای شروع، روی + کوپن در بالا کلیک کنید.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
fa_IR: پس از افزودن اولین فیلد سفارشی، اینجا ظاهر می‌شود. برای شروع، روی + فیلد سفارشی در زیر کلیک کنید.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
fa_IR: پس از اضافه کردن اولین کارمند، اینجا ظاهر می‌شود. برای شروع، روی + کارمند در زیر کلیک کنید.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
fa_IR: پس از افزودن اولین رویداد، آن در اینجا ظاهر می‌شود. برای شروع، روی + رویداد در زیر کلیک کنید.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
fa_IR: وقتی اولین مورد اضافی خود را اضافه کردید، اینجا ظاهر می‌شود. برای شروع، روی + Extra در بالا کلیک کنید.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
fa_IR: پس از افزودن اولین بسته، آن در اینجا ظاهر می‌شود. برای شروع، روی + بسته در زیر کلیک کنید.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
fa_IR: وقتی اولین منبع خود را اضافه کردید، اینجا ظاهر می‌شود. برای شروع، روی + منبع در زیر کلیک کنید.

en: Once you add your first service, it will appear here.
fa_IR: به محض اضافه کردن اولین سرویس، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
fa_IR: پس از افزودن اولین مالیات، اینجا ظاهر می‌شود. برای شروع، روی + مالیات در زیر کلیک کنید.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
fa_IR: به محض دریافت رزروها، قرارهای شما در اینجا نمایش داده خواهد شد. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه افزودن در پایین شروع کنید.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
fa_IR: به محض دریافت رزروهای رویداد، در اینجا نمایش داده خواهند شد. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه رزرو رویداد در پایین شروع کنید.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
fa_IR: به محض دریافت رزروهای بسته، در اینجا نمایش داده خواهند شد. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه رزرو بسته در پایین شروع کنید.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
fa_IR: به محض اینکه شروع به افزودن مکان‌ها کنید، آنها در اینجا ظاهر خواهند شد. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه افزودن در زیر شروع کنید.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
fa_IR: به محض اینکه شروع به دریافت رزروها کنید، فاکتورها در اینجا نمایش داده می‌شوند.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
fa_IR: به محض اینکه شروع به دریافت رزروها کنید، تراکنش‌ها در اینجا نمایش داده می‌شوند.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
fa_IR: به محض اینکه شروع به دریافت رزرو کنید، مشتریان شما در اینجا نمایش داده می‌شوند. همچنین می‌توانید با کلیک روی دکمه افزودن یا وارد کردن در زیر، شروع کنید.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
fa_IR: یک رزرو می تواند چندین شرکت کننده/محل در آن داشته باشد.

en: One of the phone numbers provided is invalid.
fa_IR: یکی از شماره‌های تلفن وارد شده نامعتبر است.

en: One spot is equal to one attendee.
fa_IR: یک محل برابر با یک شرکت کننده است.

en: Online
fa_IR: آنلاین

en: Online meetings
fa_IR: جلسات آنلاین

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
fa_IR: فقط قالب‌ها در زبان پیش‌فرض در بخش مدیریت نمایش داده خواهند شد. اگر قالبی به زبان مشتری وجود نداشته باشد، نسخه زبان پیش‌فرض ارسال خواهد شد.

en: Oops...
fa_IR: اوه . . .

en: Open
fa_IR: باز

en: Open Event
fa_IR: باز کردن رویداد

en: Open following
fa_IR: باز کردن بعدی

en: Open side menu
fa_IR: منوی کناری را باز کنید

en: Opened
fa_IR: باز شد

en: Opens at
fa_IR: باز می‌شود در

en: Opens on
fa_IR: باز می‌شود در

en: Opens on:
fa_IR: باز می شود در:

en: Option {number}
fa_IR: گزینه {number}

en: Options
fa_IR: گزینه ها

en: Options:
fa_IR: گزینه‌ها:

en: Or
fa_IR: یا

en: Or enter details below
fa_IR: جزئیات رویداد گروهی

en: Or pay with card
fa_IR: یا با کارت پرداخت کنید

en: Orange
fa_IR: نارنجی

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Order creation
fa_IR: ایجاد سفارش

en: Order update
fa_IR: به روز رسانی سفارش

en: Organizer
fa_IR: تنظیم کننده

en: Organizers
fa_IR: برگزارکنندگان

en: Other
fa_IR: سایر

en: Outline
fa_IR: طرح کلی

en: Outlook Calendar
fa_IR: ‫Outlook Calendar

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
fa_IR: تقویم اوت‌لوک و مایکروسافت تیمز

en: Outlook Calendar WP hooks
fa_IR: قلاب‌های WP تقویم Outlook

en: Outlook Calendar setup
fa_IR: تنظیمات تقویم اوت‌لوک

en: Outlook Mailer
fa_IR: ‫Outlook Calendar

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
fa_IR: ایمیل اوت‌لوک به طور کامل پیکربندی نشده است. لطفاً تنظیمات حساب را در تنظیمات یکپارچه‌سازی اوت‌لوک کامل کنید.

en: Outside of working hours
fa_IR: خارج از ساعات اداری

en: Overridden by employee
fa_IR: توسط کارمند لغو شده است

en: Overview
fa_IR: نمای کلی

en: Overwrite Records
fa_IR: بازنویسی رکوردها

en: PAYMENT METHOD
fa_IR: روش پرداخت

en: PDF
fa_IR: پی دی اف

en: PHP Mail
fa_IR: ‫PHP Mail

en: Package
fa_IR: پکیج

en: Package:
fa_IR: پکیج:

en: Package Asc
fa_IR: بسته Asc

en: Package Canceled
fa_IR: پکیج لغو شد

en: Package Desc
fa_IR: توضیحات بسته

en: Package ID
fa_IR: شناسه بسته

en: Package Info
fa_IR: اطلاعات پکیج

en: Package Selection
fa_IR: انتخاب پکیج

en: Package appointment has been updated.
fa_IR: قرار ملاقات بسته به‌روزرسانی شده است.

en: Package appointments
fa_IR: قرار ملاقات‌های پکیجی

en: Package appointments details
fa_IR: جزئیات پکیج قرارهای ملاقات

en: Package badge
fa_IR: نشان بسته

en: Package booking details
fa_IR: جزئیات رزرو بسته

en: Package booking has been created.
fa_IR: رزرو بسته ایجاد شده است.

en: Package booking has been deleted.
fa_IR: رزرو بسته حذف شده است.

en: Package booking has been updated.
fa_IR: رزرو بسته به‌روزرسانی شده است.

en: Package booking is not available for this time slot.
fa_IR: رزرو بسته برای این بازه زمانی در دسترس نیست.

en: Package canceled
fa_IR: بسته لغو شد

en: Package capacity
fa_IR: ظرفیت بسته‌بندی

en: Package category
fa_IR: دسته بندی بسته بندی

en: Package count
fa_IR: تعداد بسته‌ها

en: Package deal
fa_IR: پیشنهاد پکیج

en: Package deposit
fa_IR: قیمت پکیج

en: Package description
fa_IR: توضیحات پکیج

en: Package details
fa_IR: جزئیات بسته

en: Package duration
fa_IR: مدت زمان پکیج

en: Package filter
fa_IR: فیلتر بسته

en: Package has been created.
fa_IR: بسته ایجاد شده است.

en: Package has been deleted.
fa_IR: بسته حذف شده است.

en: Package has been hidden.
fa_IR: بسته مخفی شده است.

en: Package has been updated.
fa_IR: بسته به‌روزرسانی شده است.

en: Package includes
fa_IR: پکیج شامل

en: Package info
fa_IR: اطلاعات بسته

en: Package is now visible.
fa_IR: بسته اکنون قابل مشاهده است.

en: Package location
fa_IR: محل بسته

en: Package management
fa_IR: مدیریت بسته

en: Package name
fa_IR: نام پکیج

en: Package overview
fa_IR: نمای کلی بسته

en: Package price
fa_IR: قیمت پکیج

en: Package price:
fa_IR: قیمت بسته:

en: Package purchased
fa_IR: بسته خریداری شده

en: Package rules and description
fa_IR: قوانین و توضیحات پکیج

en: Package selection
fa_IR: انتخاب بسته

en: Package services list
fa_IR: لیست خدمات پکیج

en: Packages
fa_IR: پکیج ها

en: Packages appointments
fa_IR: قرار ملاقات‌ها

en: Packages block
fa_IR: بلوک بسته‌ها

en: Packages have been reordered.
fa_IR: بسته‌ها دوباره مرتب شده‌اند.

en: Packages overview
fa_IR: نمای کلی بسته‌ها

en: Packages popup
fa_IR: بسته‌ها، پنجره‌ی بازشو

en: Paddle
fa_IR: دست و پا زدن

en: Page
fa_IR: آدرس صفحه پنل مشتری

en: Page card
fa_IR: کارت صفحه

en: Page content
fa_IR: محتوای صفحه

en: Page header
fa_IR: سربرگ صفحه

en: Page messages
fa_IR: پیام‌های صفحه

en: Page scroll
fa_IR: اسکرول صفحه

en: Paid
fa_IR: پرداخت شده

en: Paid deposit
fa_IR: قیمت پکیج

en: Paid remaining amount
fa_IR: مقدار باقی مانده:

en: Panel & access permissions
fa_IR: پنل و مجوزهای دسترسی

en: Panel Button Type
fa_IR: نوع دکمه پنل

en: Panel access
fa_IR: دسترسی به پنل

en: Panel recovery
fa_IR: بازیابی پنل

en: Panel subtab name
fa_IR: نام زیربرگه پنل

en: Paragraph
fa_IR: پاراگراف

en: Partially Paid
fa_IR: تا حدی پرداخت شده است

en: Partially Refunded
fa_IR: تا حدی پرداخت شده است

en: Partially paid
fa_IR: بخشی پرداخت‌شده

en: Parts
fa_IR: بخش ها

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Password Updated!
fa_IR: رمز عبور

en: Password changed successfully
fa_IR: رمز عبور شما با موفقیت بازنشانی شد

en: Password has been changed
fa_IR: رمز عبور تغییر کرده است

en: Password is set
fa_IR: رمز عبور تنظیم شده است

en: Password must be longer than 3 characters
fa_IR: رمز عبور باید بیش از 3 کاراکتر باشد.

en: Password reset link has been sent to your email.
fa_IR: لینک بازنشانی رمز عبور به ایمیل شما ارسال شده است.

en: Passwords do not match
fa_IR: رمزهای ورود مطابقت ندارند

en: Passwords don't match.
fa_IR: رمزهای عبور مطابقت ندارند.

en: Past events
fa_IR: رویدادهای برگزارشده

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
fa_IR: کلید مخفی که پس از ایجاد جفت کلید API خود در Google reCAPTCHA دریافت کردید را جایگذاری کنید.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
fa_IR: کلید سایتی که پس از تولید جفت کلید API خود در Google reCAPTCHA دریافت کردید را جایگذاری کنید.

en: Pay
fa_IR: روز

en: PayPal
fa_IR: ‫PayPal

en: PayPal payment link
fa_IR: لینک پرداخت پی‌پال

en: Pay for all appointments at once
fa_IR: پرداخت برای تمام نوبت‌ها به‌صورت یکجا

en: Pay now
fa_IR: اکنون پرداخت می شود

en: Pay only for the first appointment
fa_IR: پرداخت فقط برای اولین نوبت

en: Pay with payment link
fa_IR: پرداخت با لینک پرداخت

en: Payee email
fa_IR: ایمیل مشاور

en: Paying later
fa_IR: بعدا پرداخت می شود

en: Paying now
fa_IR: اکنون پرداخت می شود

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Payment History
fa_IR: تاریخچه پرداخت

en: Payment ID
fa_IR: شناسه پرداخت

en: Payment Method
fa_IR: روش های پرداخت

en: Payment Method:
fa_IR: روش پرداخت:

en: Payment Status
fa_IR: وضعیت پرداخت

en: Payment Type:
fa_IR: نوع پرداخت:

en: Payment amount
fa_IR: مبلغ پرداخت

en: Payment created
fa_IR: تاریخ پرداخت

en: Payment currency
fa_IR: واحد پول پرداخت

en: Payment date
fa_IR: تاریخ پرداخت

en: Payment details
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment due amount
fa_IR: مبلغ پرداختی معوق

en: Payment error
fa_IR: خطای پرداخت

en: Payment history
fa_IR: سابقه پرداخت

en: Payment link for Barion
fa_IR: توضیحات برای Stripe

en: Payment method
fa_IR: روش پرداخت

en: Payment method:
fa_IR: روش پرداخت:

en: Payment methods
fa_IR: روش‌های پرداخت

en: Payment protected by policy and powered by
fa_IR: پرداخت توسط سیاست حفظ حریم خصوصی پارسیان VIP محافظت می شود و توسط

en: Payment segment
fa_IR: بخش پرداخت

en: Payment status
fa_IR: وضعیت پرداخت

en: Payment summary
fa_IR: خلاصه پرداخت

en: Payment type
fa_IR: نوع پرداخت

en: Payment type, deposit payment...
fa_IR: نوع پرداخت، پیش پرداخت . . .

en: Payment was canceled.
fa_IR: پرداخت لغو شد.

en: Payments
fa_IR: پرداخت ها

en: Pending
fa_IR: در انتظار

en: Pending appointments
fa_IR: نوبت‌های در انتظار

en: Pending payment
fa_IR: پرداخت در انتظار

en: People
fa_IR: مردم

en: People counting logic
fa_IR: منطق شمارش افراد

en: Per Location
fa_IR: به ازای هر مکان

en: Per Service
fa_IR: به ازای هر خدمت

en: Per customer
fa_IR: به ازای هر مشتری

en: Percentage
fa_IR: درصد

en: Percentage amount
fa_IR: مقدار درصد

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
fa_IR: درصد پیش پرداخت بر روی کل قیمت رزرو محاسبه می شود<br>و مبلغ ثابت را می توان در تعداد افراد ضرب کرد یا روی کل قیمت رزرو ثابت ماند.

en: Percentage of Load
fa_IR: درصد بارگیری

en: Period
fa_IR: دوره

en: Period available for booking in advance
fa_IR: دوره برای رزرو از قبل موجود است

en: Periods
fa_IR: دوره ها

en: Permanent access token
fa_IR: توکن دسترسی دائم

en: Person
fa_IR: شخص

en: Personal Information
fa_IR: اطلاعات شما

en: Personal information
fa_IR: اطلاعات شخصی

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Phone:
fa_IR: تلفن:

en: Phone Number
fa_IR: شماره تلفن

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
fa_IR: شماره تلفن از قبل با نام دیگری وجود دارد. لطفاً نام خود را بررسی کنید.

en: Phone number
fa_IR: شماره تلفن

en: Phone number ID
fa_IR: شناسه شماره تلفن

en: Phone number copied to clipboard.
fa_IR: شماره تلفن به کلیپ‌بورد کپی شد.

en: Phone number must include a country code.
fa_IR: شماره تلفن باید شامل کد کشور باشد.

en: Pick a date or range
fa_IR: تاریخ یا محدوده ای را انتخاب کنید

en: Pick a year
fa_IR: یک سال را انتخاب کنید

en: Pick date & time
fa_IR: انتخاب تاریخ و زمان

en: Pick date & time:
fa_IR: انتخاب تاریخ و زمان:

en: Pin icon
fa_IR: آیکون پین

en: Pixel ID
fa_IR: شناسه پیکسل

en: Placeholder
fa_IR: متن پیشفرض

en: Placeholder Color
fa_IR: رنگ متغیر

en: Placeholder copied to clipboard.
fa_IR: جای‌نما به کلیپ‌بورد کپی شد.

en: Placeholder text
fa_IR: متن جایگزین

en: Placeholders
fa_IR: متن های پیشفرض

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
fa_IR: API مکان‌ها (جدید) مورد نیاز است اما فعال نیست. لطفاً آن را در کنسول ابری گوگل فعال کنید.

en: Plain
fa_IR: مساحت

en: Plans
fa_IR: برنامه‌ها

en: Please Wait
fa_IR: لطفا صبر کنید

en: Please add period
fa_IR: لطفاً در پایان جمله «.» بگذارید.

en: Please cancel the event first before deleting it.
fa_IR: لطفاً قبل از حذف رویداد ابتدا آن را لغو کنید.

en: Please check your .csv file and try again.
fa_IR: لطفاً فایل .csv خود را بررسی کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Please choose appointment date
fa_IR: لطفا تاریخ قرار ملاقات را انتخاب کنید

en: Please choose appointment time
fa_IR: لطفا زمان قرار ملاقات را انتخاب کنید

en: Please confirm you are not a robot
fa_IR: لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
fa_IR: لطفاً اطمینان حاصل کنید که خدمات و کارکنان ایجاد شده‌اند و خدمات به کارکنان اختصاص داده شده‌اند.

en: Please enter Mailgun API key
fa_IR: ‫Please enter Mailgun API key

en: Please enter Mailgun Domain
fa_IR: دامنه Mailgun را وارد نمایید

en: Please enter SMTP host
fa_IR: لطفا SMTP Host را وارد کنید

en: Please enter SMTP password
fa_IR: لطفا رمز عبور SMTP را وارد کنید

en: Please enter SMTP port
fa_IR: لطفا پورت SMTP را وارد کنید

en: Please enter SMTP username
fa_IR: لطفا نام کاربری SMTP را وارد کنید

en: Please enter a code.
fa_IR: لطفاً یک کد وارد کنید.

en: Please enter a content.
fa_IR: لطفاً یک محتوا وارد کنید.

en: Please enter a first name.
fa_IR: لطفاً نام را وارد کنید.

en: Please enter a last name
fa_IR: لطفا نام خانوادگی را وارد کنید

en: Please enter a live publishable key.
fa_IR: لطفاً یک کلید قابل انتشار زنده وارد کنید.

en: Please enter a live secret key.
fa_IR: لطفاً یک کلید مخفی زنده وارد کنید.

en: Please enter a name.
fa_IR: لطفاً یک نام وارد کنید.

en: Please enter a new password.
fa_IR: لطفاً یک رمز عبور جدید وارد کنید.

en: Please enter a new password again.
fa_IR: لطفاً دوباره یک رمز عبور جدید وارد کنید.

en: Please enter a notification name.
fa_IR: لطفاً یک نام اعلان وارد کنید.

en: Please enter a password.
fa_IR: لطفاً یک رمز عبور وارد کنید.

en: Please enter a recipient email.
fa_IR: لطفاً یک ایمیل گیرنده وارد کنید.

en: Please enter a recipient phone.
fa_IR: لطفاً شماره تلفن گیرنده را وارد کنید.

en: Please enter a sender email.
fa_IR: لطفاً ایمیل فرستنده را وارد کنید.

en: Please enter a sender name.
fa_IR: لطفاً نام فرستنده را وارد کنید.

en: Please enter a subject.
fa_IR: لطفاً یک موضوع وارد کنید.

en: Please enter a tax amount.
fa_IR: لطفاً مبلغ مالیات را وارد کنید.

en: Please enter a test publishable key.
fa_IR: لطفاً کلید قابل انتشار تست را وارد کنید.

en: Please enter a test secret key.
fa_IR: لطفاً کلید مخفی تست را وارد کنید.

en: Please enter a ticket code.
fa_IR: لطفا کد بلیط را وارد کنید.

en: Please enter a ticket name.
fa_IR: لطفاً نام بلیط را وارد کنید.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
fa_IR: لطفاً یک URL معتبر با پروتکل (http:// یا https://) وارد کنید.

en: Please enter a valid email address
fa_IR: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید

en: Please enter a valid email address.
fa_IR: لطفاً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid phone number.
fa_IR: لطفاً یک شماره تلفن معتبر وارد کنید.

en: Please enter an email.
fa_IR: لطفاً یک ایمیل وارد کنید.

en: Please enter an event.
fa_IR: لطفاً یک رویداد وارد کنید.

en: Please enter appointment date...
fa_IR: لطفا تاریخ قرار ملاقات را وارد کنید . . .

en: Please enter coupon
fa_IR: لطفا کدتخفیف را وارد کنید

en: Please enter current password
fa_IR: لطفا رمز عبور فعلی را وارد کنید

en: Please enter date
fa_IR: لطفا تاریخ را وارد کنید

en: Please enter date of birth
fa_IR: لطفا تاریخ را وارد کنید

en: Please enter email
fa_IR: لطفا ایمیل را وارد کنید

en: Please enter email or username
fa_IR: لطفا نام کاربری SMTP را وارد کنید

en: Please enter end time
fa_IR: لطفاً زمان پایان را وارد کنید

en: Please enter first name
fa_IR: لطفا نام خود را وارد کنید

en: Please enter last name
fa_IR: لطفا نام خانوادگی خود را وارد کنید

en: Please enter live API Key
fa_IR: لطفا اطلاعات live API Key را وارد نمایید

en: Please enter live POSKey
fa_IR: لطفا اطلاعات live API Key را وارد نمایید

en: Please enter live client ID
fa_IR: لطفا شناسه مشتری فعال را وارد کنید

en: Please enter live key ID
fa_IR: لطفا شناسه کلید فعال را وارد کنید

en: Please enter live key secret
fa_IR: لطفا اطلاعات live key secret را وارد نمایید

en: Please enter live secret
fa_IR: لطفا رمز زنده را وارد کنید

en: Please enter name
fa_IR: لطفا نام را وارد کنید

en: Please enter new password
fa_IR: لطفا رمز عبور جدید را وارد کنید

en: Please enter new password again
fa_IR: لطفا رمز جدید را دوباره وارد کنید

en: Please enter password
fa_IR: لطفا رمز عبور را وارد کنید

en: Please enter payee email
fa_IR: لطفا ایمیل را وارد کنید

en: Please enter phone
fa_IR: لطفا شماره تلفن خود را وارد نمایید

en: Please enter phone number
fa_IR: لطفا شماره تلفن را وارد کنید

en: Please enter sandbox POSKey
fa_IR: لطفاً test API Key را وارد کنید

en: Please enter start time
fa_IR: لطفا زمان شروع را وارد کنید

en: Please enter tax rate name.
fa_IR: لطفاً نام نرخ مالیات را وارد کنید.

en: Please enter test API Key
fa_IR: لطفاً test API Key را وارد کنید

en: Please enter test client ID
fa_IR: لطفا شناسه کلاینت تست را وارد کنید

en: Please enter test key ID
fa_IR: لطفا شناسه کلید آزمون را وارد کنید

en: Please enter test key secret
fa_IR: لطفا اطلاعات test key secret را وارد نمایید

en: Please enter test secret
fa_IR: لطفا رمز آزمون را وارد کنید

en: Please enter waiting list capacity
fa_IR: لطفاً ظرفیت لیست انتظار را وارد کنید

en: Please fill in your address.
fa_IR: لطفاً آدرس خود را وارد کنید.

en: Please log in to Square
fa_IR: لطفاً به Square وارد شوید

en: Please map corresponding data to columns:
fa_IR: لطفاً داده‌های مربوطه را به ستون‌ها نگاشت کنید:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید: برای کارکرد این گزینه باید جایگزین‌های لینک پرداخت جدید را به قالب‌های پیام اضافه کنید.

en: Please refine your search criteria
fa_IR: لطفا معیار جستجوی خود را اصلاح کنید

en: Please select
fa_IR: لطفا انتخاب کنید

en: Please select a category.
fa_IR: لطفاً یک دسته‌بندی انتخاب کنید.

en: Please select a closing date.
fa_IR: لطفاً یک تاریخ پایان انتخاب کنید.

en: Please select a closing time.
fa_IR: لطفاً یک زمان پایان انتخاب کنید.

en: Please select a color.
fa_IR: لطفاً یک رنگ انتخاب کنید.

en: Please select a customer.
fa_IR: لطفاً یک مشتری انتخاب کنید.

en: Please select a date.
fa_IR: لطفاً یک تاریخ انتخاب کنید.

en: Please select a date range.
fa_IR: لطفاً یک بازه زمانی انتخاب کنید.

en: Please select a date range that is within the period range.
fa_IR: لطفاً یک بازه زمانی انتخاب کنید که در محدوده دوره باشد.

en: Please select a duration.
fa_IR: لطفاً یک مدت زمان انتخاب کنید.

en: Please select a location
fa_IR: لطفا یک مکان را انتخاب کنید

en: Please select a location.
fa_IR: لطفاً یک مکان انتخاب کنید.

en: Please select a package.
fa_IR: لطفاً یک بسته را انتخاب کنید.

en: Please select a service.
fa_IR: لطفاً یک سرویس را انتخاب کنید.

en: Please select a start time.
fa_IR: لطفاً یک زمان شروع را انتخاب کنید.

en: Please select a time.
fa_IR: لطفاً یک زمان را انتخاب کنید.

en: Please select a type.
fa_IR: لطفاً یک نوع را انتخاب کنید.

en: Please select an action.
fa_IR: لطفاً یک اقدام را انتخاب کنید.

en: Please select an attendee.
fa_IR: لطفاً یک شرکت‌کننده را انتخاب کنید.

en: Please select an email template.
fa_IR: لطفاً یک قالب ایمیل را انتخاب کنید.

en: Please select an employee.
fa_IR: لطفاً یک کارمند را انتخاب کنید.

en: Please select an end date.
fa_IR: لطفاً یک تاریخ پایان را انتخاب کنید.

en: Please select an end time.
fa_IR: لطفاً یک زمان پایان را انتخاب کنید.

en: Please select an event.
fa_IR: لطفاً یک رویداد را انتخاب کنید.

en: Please select an opening date.
fa_IR: لطفاً یک تاریخ افتتاح را انتخاب کنید.

en: Please select an opening time.
fa_IR: لطفاً یک زمان افتتاح را انتخاب کنید.

en: Please select an option.
fa_IR: لطفا یک گزینه را انتخاب کنید.

en: Please select at least one customer
fa_IR: لطفا حداقل یک مشتری را انتخاب کنید

en: Please select at least one employee.
fa_IR: لطفاً حداقل یک کارمند را انتخاب کنید.

en: Please select at least one service.
fa_IR: لطفاً حداقل یک خدمت را انتخاب کنید.

en: Please select customer
fa_IR: لطفا مشتری را انتخاب کنید

en: Please select date
fa_IR: لطفا تاریخ را انتخاب کنید

en: Please select employee
fa_IR: لطفا مشاور را انتخاب کنید

en: Please select location
fa_IR: لطفا موقعیت را انتخاب کنید

en: Please select package:
fa_IR: لطفا پکیج را انتخاب کنید:

en: Please select repeat interval
fa_IR: لطفا فاصله تکرار را انتخاب کنید

en: Please select repeat period
fa_IR: لطفا دوره تکرار را انتخاب کنید

en: Please select service
fa_IR: لطفا خدمات را انتخاب کنید

en: Please select the extra:
fa_IR: لطفا موارد اضافی را انتخاب کنید:

en: Please select time
fa_IR: لطفا زمان را انتخاب کنید

en: Please upload the file
fa_IR: لطفا فایل را آپلود کنید

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
fa_IR: لطفاً برای تکمیل فرایند رزرو، از یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن دیگر استفاده کنید.

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
fa_IR: لطفاً هنگام افزودن آملیا به پنجره بازشو به جای ویجت Amelia از ویجت کد کوتاه Elementor استفاده کنید.

en: Plugin Activation Error
fa_IR: هنگام فعال‌سازی خطایی رخ داد

en: Plugin has been activated
fa_IR: افزونه فعال شد

en: Plugin has been deactivated
fa_IR: افزونه غیرفعال شده است

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
fa_IR: Popup Blocker فعال است! برای افزودن قرار ملاقات به تقویم خود، لطفاً به پاپ آپ اجازه دهید و این سایت را به لیست استثناهای خود اضافه کنید.

en: Popup Heading
fa_IR: عنوان پاپ آپ

en: Popup buttons
fa_IR: دکمه‌های پاپ‌آپ

en: Popup title
fa_IR: عنوان پاپ‌آپ

en: Preload entities when page loads
fa_IR: بارگذاری پیش‌فرض موجودیت‌ها هنگام بارگذاری صفحه

en: Prepared
fa_IR: آماده شده

en: Preselect Booking Parameters
fa_IR: پارامترهای انتخابی رزرو

en: Preselect Current Date
fa_IR: تاریخ فعلی را انتخاب کنید

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
fa_IR: پیش‌انتخاب کادر «اشتراک»

en: Preset Colors
fa_IR: رنگ های از پیش تعیین شده

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
fa_IR: جلوگیری از رزرو در زمان‌هایی که در تقویم گوگل کارمند به عنوان مشغول علامت‌گذاری شده‌اند.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
fa_IR: با همگام‌سازی تقویم برای هر کارمند، از تداخل برنامه‌ریزی‌ها جلوگیری کنید.

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Preview Invoice
fa_IR: پیش نمایش

en: Preview invoice
fa_IR: پیش‌نمایش فاکتور

en: Previous range
fa_IR: محدوده قبلی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price:
fa_IR: قیمت:

en: Price Asc
fa_IR: قیمت صعودی

en: Price Ascending
fa_IR: قیمت صعودی

en: Price Desc
fa_IR: قیمت نزولی

en: Price Descending
fa_IR: قیمت نزولی

en: Price indicators
fa_IR: شاخص‌های قیمت

en: Price number of decimals
fa_IR: تعداد ارقام اعشار قیمت

en: Price per Spot
fa_IR: قیمت هر محل

en: Price separator
fa_IR: جداکننده قیمت

en: Price symbol position
fa_IR: موقعیت نماد قیمت

en: Price type
fa_IR: نوع قیمت

en: Pricing
fa_IR: قیمت گذاری

en: Pricing & duration
fa_IR: قیمت‌گذاری و مدت زمان

en: Pricing by Date range
fa_IR: قیمت گذاری بر اساس محدوده تاریخ

en: Pricing by date & time
fa_IR: قیمت‌گذاری بر اساس تاریخ و زمان

en: Pricing by date range
fa_IR: قیمت‌گذاری بر اساس بازه زمانی

en: Pricing by duration
fa_IR: قیمت‌گذاری بر اساس مدت زمان

en: Pricing by number of people
fa_IR: قیمت‌گذاری بر اساس تعداد افراد

en: Pricing by the number of people
fa_IR: قیمت‌گذاری بر اساس تعداد افراد

en: Primary
fa_IR: اصلی

en: Primary Button Type
fa_IR: نوع دکمه اصلی

en: Primary Gradient
fa_IR: گرادینت اصلی

en: Primary and state colors
fa_IR: رنگ های اصلی و حالتی

en: Primary button style
fa_IR: سبک دکمه اصلی

en: Primary color
fa_IR: رنگ اصلی

en: Primary text
fa_IR: متن اصلی

en: Process payments easily with Square.
fa_IR: پرداخت‌ها را به‌راحتی با Square پردازش کنید.

en: Processing
fa_IR: در حال پردازش

en: Profile
fa_IR: پروفایل من

en: Profile data updated successfully
fa_IR: اطلاعات پروفایل با موفقیت به‌روزرسانی شد

en: Profile deleted
fa_IR: پروفایل حذف شده

en: Profile has been updated
fa_IR: پروفایل به روز شده است

en: Property name
fa_IR: نام ویژگی

en: Property value
fa_IR: مقدار ویژگی

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
fa_IR: سیستم رزرو خود را با ادغام کلیدهای reCAPTCHA از ربات‌ها محافظت کنید.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
fa_IR: یک تجربه رزرو ساده و راهنمایی‌شده را در وب‌سایت خود ارائه دهید. طراحی و برچسب‌ها را سفارشی کنید تا قابلیت استفاده را بهبود بخشید و با نیازهای کسب‌وکار شما هماهنگ کنید.

en: Publish
fa_IR: منتشر کردن

en: Publish Form
fa_IR: انتشار فرم

en: Purchase code
fa_IR: کد خرید

en: Purchase is canceled
fa_IR: خرید کنسل شده است

en: Purchased
fa_IR: خریداری شده است

en: Purple
fa_IR: بنفش

en: Qty
fa_IR: تعداد

en: Qty:
fa_IR: تعداد:

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Quantity Asc
fa_IR: تعداد صعودی

en: Quantity Desc
fa_IR: تعداد نزولی

en: Quantity is shared
fa_IR: تعداد به اشتراک گذاشته شده است

en: Quantity per location
fa_IR: تعداد به ازای هر مکان

en: Quantity per service
fa_IR: تعداد به ازای هر خدمت

en: Queued
fa_IR: در صف

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
fa_IR: به سرعت تمام جزئیات قرار ملاقات را از صفحه رزرو دانلود کنید و گزارش‌گیری، تجزیه و تحلیل و ثبت سوابق را ساده و کارآمد کنید.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
fa_IR: تمام جزئیات رزرو رویدادها را به‌سرعت از صفحه «رزروهای رویداد» دانلود و خروجی بگیرید تا گزارش‌دهی، تحلیل و ثبت و نگهداری سوابق ساده و کارآمد باشد.

en: Radio button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Rate
fa_IR: نرخ

en: Razorpay
fa_IR: ‫Razorpay

en: Razorpay payment link
fa_IR: لینک پرداخت Razorpay

en: Re-type New Password
fa_IR: تایپ مجدد گذرواژه جدید

en: Re-type new password
fa_IR: رمز عبور جدید را دوباره تایپ کنید

en: Read more
fa_IR: مشاهده بیشتر

en: Recharge
fa_IR: شارژ مجدد

en: Recharge balance
fa_IR: موجودی را شارژ کنید

en: Recipient email
fa_IR: ایمیل گیرنده

en: Recipient phone
fa_IR: تلفن گیرنده

en: Recurrence
fa_IR: دوره ای

en: Recurrences
fa_IR: دوره ای ها

en: Recurring
fa_IR: دوره ای

en: Recurring Appointment
fa_IR: قرار ملاقات دوره ای

en: Recurring Appointments
fa_IR: قرار ملاقات های دوره ای

en: Recurring Appointments:
fa_IR: قرار ملاقات های دوره ای:

en: Recurring Summary
fa_IR: خلاصه دوره ای

en: Recurring appointment
fa_IR: قرار ملاقات مکرر

en: Recurring appointment payment
fa_IR: پرداخت نوبت تکرارشونده

en: Recurring appointments
fa_IR: نوبت‌های تکرارشونده

en: Recurring appointments:
fa_IR: قرارهای ملاقات مکرر:

en: Recurring appointments details
fa_IR: جزئیات قرارهای ملاقات دوره ای

en: Recurring appointments setup
fa_IR: تنظیم قرار ملاقات‌های دوره‌ای

en: Recurring events
fa_IR: رویدادهای تکرارشونده

en: Recurring notification
fa_IR: نوتیفیکیشن دوره ای

en: Recurring popup
fa_IR: پاپ آپ دوره ای

en: Recurring summary
fa_IR: خلاصه تکرارشونده

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Redirect
fa_IR: تغییر مسیر

en: Redirect URI
fa_IR: ‫URL تغییر مسیر

en: Redirect URL After Booking
fa_IR: ‫URL تغییر مسیر پس از رزرو

en: Redirect URL (denied)
fa_IR: آدرس تغییر مسیر (رد شده)

en: Redirect URL after Payment
fa_IR: ‫URL تغییر مسیر پس از رزرو

en: Redirect URL after booking
fa_IR: آدرس تغییر مسیر پس از رزرو

en: Redirect URL after payment
fa_IR: آدرس URL هدایت پس از پرداخت

en: Redirect URL for successfully approved booking
fa_IR: آدرس URL هدایت برای رزرو تأیید شده با موفقیت

en: Redirect URL for successfully rejected booking
fa_IR: آدرس URL هدایت برای رزرو رد شده با موفقیت

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
fa_IR: آدرس URL هدایت برای رزرو تأیید نشده

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
fa_IR: آدرس URL هدایت برای رزرو ناموفق ردشده

en: Redirect URLs
fa_IR: ‫URL تغییر مسیر

en: Redirect page
fa_IR: تغییر مسیر صفحه

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
fa_IR: با ارسال خودکار یادآوری‌های به‌موقع، عدم حضور در محل کار را کاهش دهید

en: Reflect On
fa_IR: بازتاب در

en: Refund
fa_IR: بازپرداخت شد

en: Refund Transaction
fa_IR: تراکنش بازپرداخت

en: Refunded
fa_IR: بازپرداخت شد

en: Registration, Telephone Number, Email
fa_IR: ثبت نام، شماره تلفن، ایمیل

en: Reject appointment link
fa_IR: لینک رد قرار ملاقات

en: Rejected
fa_IR: رد شد

en: Remaining Amount:
fa_IR: مقدار باقی مانده:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
fa_IR: مابقی مبلغ در سایت پرداخت می شود.

en: Remind me when my SMS balance is low
fa_IR: به من یادآوری کن وقتی موجودی پیامک من کم است

en: Remove Apple Calendar event slots
fa_IR: حذف بازه‌های زمانی رویدادهای Apple Calendar

en: Remove Attendee
fa_IR: حذف شرکت کننده

en: Remove Google Calendar busy slots
fa_IR: حذف زمان‌های مشغول در تقویم گوگل

en: Remove Outlook Calendar busy slots
fa_IR: حذف بازه‌های زمانی شلوغ تقویم اوت‌لوک

en: Reorder Packages
fa_IR: بازچینش بسته‌ها

en: Reorder Services
fa_IR: بازچینش خدمات

en: Reorder on website
fa_IR: بازچینش در وب‌سایت

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
fa_IR: بازچینش بسته‌ها بر نحوه نمایش آن‌ها در وب‌سایت تأثیر می‌گذارد.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
fa_IR: بازچینش خدمات بر نحوه نمایش آن‌ها در وب‌سایت تأثیر می‌گذارد.

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Repeat:
fa_IR: تکرار:

en: Repeat Appointment
fa_IR: تکرار قرار ملاقات

en: Repeat Event
fa_IR: تکرار رویداد

en: Repeat Every Year
fa_IR: هر سال تکرار کنید

en: Repeat Yearly
fa_IR: سالیانه تکرار کنید

en: Repeat appointment
fa_IR: تکرار قرار ملاقات

en: Repeat event
fa_IR: تکرار رویداد

en: Repeat every
fa_IR: هر بار تکرار کنید

en: Repeat every year
fa_IR: هر سال تکرار شود

en: Repeat new password
fa_IR: تکرار رمز عبور جدید

en: Repeat on
fa_IR: تکرار در

en: Repeat this appointment
fa_IR: این قرار را تکرار کنید

en: Repeat yearly
fa_IR: تکرار سالانه

en: Replace
fa_IR: جایگزین

en: Reply-to email
fa_IR: پاسخ به ایمیل

en: Require password for login
fa_IR: ورود با رمز عبور ضروری شود

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
fa_IR: فیلدهای ضروری: <b>نام</b> و <b>نام خانوادگی</b>.

en: Reschedule
fa_IR: زمان بندی مجدد

en: Reschedule appointment
fa_IR: تغییر زمان قرار ملاقات

en: Rescheduled
fa_IR: مجدد زمان بندی شد

en: Reset
fa_IR: تنظیم مجدد

en: Reset Form
fa_IR: تنظیم مجدد فرم

en: Reset Password
fa_IR: بازنشانی رمز عبور

en: Reset form settings
fa_IR: تنظیمات فرم را به حالت اولیه برگردانید

en: Reset password
fa_IR: بازنشانی رمز عبور

en: Resource
fa_IR: منبع

en: Resource Details
fa_IR: جزئیات منبع

en: Resource booking setup
fa_IR: تنظیمات رزرو منابع

en: Resource has been added.
fa_IR: منبع اضافه شده است.

en: Resource has been deleted.
fa_IR: منبع حذف شده است.

en: Resource has been hidden.
fa_IR: منبع مخفی شده است.

en: Resource has been updated.
fa_IR: منبع به‌روزرسانی شده است.

en: Resource is now visible.
fa_IR: منبع اکنون قابل مشاهده است.

en: Resources
fa_IR: منابع

en: Return to Home
fa_IR: بازگشت به خانه

en: Returning
fa_IR: مشتری برگشتی

en: Revenue
fa_IR: درآمد

en: Ribbon
fa_IR: روبان

en: Role
fa_IR: نقش

en: Roles & permissions
fa_IR: نقش‌ها و مجوزها

en: Roles settings
fa_IR: تنظیمات نقش‌ها

en: Round-robin
fa_IR: چرخشی

en: Rules
fa_IR: قوانین

en: SMS
fa_IR: پیامک

en: SMS History
fa_IR: تاریخچه پیامک

en: SMS Settings
fa_IR: تنظیمات پیامک

en: SMS balance
fa_IR: موجودی پیامکی

en: SMS history
fa_IR: تاریخچه پیامک

en: SMTP
fa_IR: ‫SMTP

en: SMTP Host
fa_IR: ‫SMTP Host

en: SMTP Password
fa_IR: رمز عبور SMTP

en: SMTP Port
fa_IR: ‫SMTP Port

en: SMTP Secure
fa_IR: ‫SMTP Secure

en: SMTP Username
fa_IR: نام کاربری SMTP

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
fa_IR: اعتبارسنجی اعتبارنامه‌های SMTP ناموفق بود. لطفاً تنظیمات خود را بررسی کنید.

en: SSL
fa_IR: ‫SSL

en: Same day
fa_IR: همان روز

en: Sandbox mode
fa_IR: حالت سندباکس

en: Sandbox secret key (POSKey)
fa_IR: کلید مخفی سندباکس (POSKey)

en: Sat
fa_IR: شنبه

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Special Day
fa_IR: روز ویژه را ذخیره کنید

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
fa_IR: با فاکتورهای فوری و خودکار، در زمان صرفه‌جویی کنید و کار دستی را کاهش دهید

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
fa_IR: با خودکارسازی رویدادهای تکراری به جای ایجاد دستی آنها، در زمان صرفه‌جویی کنید

en: Save time with fast, one-click appointment exports
fa_IR: با خروجی گرفتن سریع و تنها با یک کلیک از قرار ملاقات‌ها، در زمان صرفه‌جویی کنید

en: Save time with fast, one-click event booking exports
fa_IR: صرفه‌جویی در زمان با خروجی‌گیری سریعِ تک‌کلیک از داده‌های رزرو رویداد

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
fa_IR: با خروجی گرفتن سریع و بدون دردسر از داده‌های مشتری، در زمان صرفه‌جویی کنید

en: Scan
fa_IR: اسکن

en: Scan E-Ticket
fa_IR: انتخاب زمان

en: Scan e-ticket
fa_IR: اسکن بلیط الکترونیکی

en: Schedule
fa_IR: زمان‌بندی

en: Schedule:
fa_IR: برنامه زمانی:

en: Schedule setup required
fa_IR: تنظیم برنامه زمانبندی مورد نیاز است

en: Scheduled
fa_IR: برنامه‌ریزی شده

en: Scheduled Before Appointment
fa_IR: برنامه‌ریزی شده قبل از قرار ملاقات

en: Scheduled Before Event
fa_IR: برنامه‌ریزی شده قبل از رویداد

en: Scheduled notification
fa_IR: نوتیفیکیشن زمان‌بندی‌شده

en: Scope
fa_IR: دامنه

en: Scopes
fa_IR: دامنه‌ها

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search...
fa_IR: جستجو . . .

en: Search Filters
fa_IR: فیلترهای جستجو

en: Search Input Field
fa_IR: فیلد ورودی

en: Search Results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search attendees
fa_IR: جستجوی شرکت‌کنندگان

en: Search booked appointments
fa_IR: جستجوی وقت‌های رزرو شده

en: Search bookings
fa_IR: جستجوی رزروها

en: Search customers
fa_IR: جستجوی مشتریان

en: Search employees
fa_IR: جستجوی کارکنان

en: Search events
fa_IR: جستجوی رویدادها

en: Search extras
fa_IR: جستجوی موارد اضافی

en: Search features
fa_IR: جستجوی ویژگی‌ها

en: Search for Events
fa_IR: جستجو رویدادها . . .

en: Search for events
fa_IR: جستجو برای رویدادها

en: Search integrations
fa_IR: جستجوی یکپارچه‌سازی‌ها

en: Search invoices
fa_IR: جستجوی فاکتورها

en: Search locations
fa_IR: جستجوی مکان‌ها

en: Search notifications
fa_IR: جستجوی اعلان‌ها

en: Search packages
fa_IR: جستجوی بسته‌ها

en: Search services
fa_IR: جستجوی خدمات

en: Second
fa_IR: دومین

en: Second {day}
fa_IR: دوم {day}

en: Secondary
fa_IR: ثانویه

en: Secondary Button Type
fa_IR: نوع دکمه دوم

en: Secondary button style
fa_IR: سبک دکمه ثانویه

en: Secondary color
fa_IR: رنگ ثانویه

en: Secondary text
fa_IR: متن ثانویه

en: Secret key (POSKey)
fa_IR: کلید مخفی (POSKey)

en: Section
fa_IR: بخش

en: Securely process payments using Stripe.
fa_IR: پرداخت‌ها را با استفاده از Stripe به‌صورت امن پردازش کنید.

en: Segment
fa_IR: بخش

en: Segments
fa_IR: بخش‌ها

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select Address
fa_IR: انتخاب آدرس

en: Select Amelia Step-By-Step Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
fa_IR: برای ویرایش گزینه‌های شورت‌کد، بلوک «دکمه رزرو مرحله‌به‌مرحله Amelia» (یا دکمهٔ داخلی آن) را انتخاب کنید.

en: Select Apple Calendar
fa_IR: انتخاب تقویم

en: Select Box
fa_IR: کادر انتخاب

en: Select Calendar
fa_IR: انتخاب تقویم

en: Select Catalog View
fa_IR: نمای کاتالوگ را انتخاب کنید

en: Select Coupon
fa_IR: انتخاب کدتخفیف

en: Select Customer
fa_IR: انتخاب مشتری

en: Select Customer(s)
fa_IR: انتخاب مشتری (ها)

en: Select Date
fa_IR: انتخاب تاریخ

en: Select Employee
fa_IR: انتخاب مشاور

en: Select Event
fa_IR: انتخاب رویداد

en: Select Events
fa_IR: انتخاب رویداد

en: Select Events List Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
fa_IR: برای ویرایش تنظیمات شورت‌کد، بلوک Events List Booking Button (یا دکمه داخل آن) را انتخاب کنید.

en: Select Location
fa_IR: انتخاب موقعیت

en: Select Package
fa_IR: انتخاب پکیج

en: Select Repeat Interval
fa_IR: بازه تکرار را انتخاب کنید

en: Select Repeat Period
fa_IR: دوره تکرار را انتخاب کنید

en: Select Service
fa_IR: انتخاب خدمات

en: Select Service Category
fa_IR: انتخاب دسته بندی خدمات

en: Select Tag
fa_IR: انتخاب برچسب

en: Select Tags
fa_IR: انتخاب برچسب

en: Select Tickets
fa_IR: انتخاب زمان

en: Select Time
fa_IR: انتخاب زمان

en: Select View
fa_IR: انتخاب نمای مشاهده

en: Select WooCommerce product
fa_IR: محصول ووکامرس را انتخاب کنید

en: Select Zoom User
fa_IR: انتخاب کاربر Zoom

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
fa_IR: یک جای‌نگهدار انتخاب کنید تا در محلی که نشانگر شما قرار دارد، درج شود.

en: Select at least one option.
fa_IR: حداقل یک گزینه را انتخاب کنید.

en: Select box
fa_IR: کادر انتخاب

en: Select calendar
fa_IR: انتخاب تقویم

en: Select category
fa_IR: انتخاب دسته‌بندی

en: Select customer, employee and service
fa_IR: انتخاب مشتری، مشاور و خدمات

en: Select date
fa_IR: تاریخ را انتخاب کنید

en: Select date and time
fa_IR: انتخاب تاریخ و زمان

en: Select delimiter
fa_IR: انتخاب جداکننده

en: Select employee
fa_IR: انتخاب کارمند

en: Select event
fa_IR: انتخاب رویداد

en: Select location
fa_IR: انتخاب مکان

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
fa_IR: فقط خدمات خاصی را برای این دوره انتخاب کنید.<br/>اگر هیچ سرویسی انتخاب نشد، تمام خدمات اختصاص داده شده برای این مشاور<br/>برای رزرو در این دوره در دسترس خواهد بود.

en: Select or Create New
fa_IR: انتخاب یا ایجاد جدید

en: Select package
fa_IR: انتخاب بسته

en: Select placeholder
fa_IR: انتخاب محل قرارگیری

en: Select service
fa_IR: انتخاب خدمت

en: Select specific location for each period.
fa_IR: موقعیت خاصی را برای هر دوره انتخاب کنید.

en: Select specific location for this period.
fa_IR: موقعیت خاصی را برای این دوره انتخاب کنید.

en: Select specific services for each period.
fa_IR: خدمات خاصی را برای هر دوره انتخاب کنید.

en: Select the Appointment Time
fa_IR: انتخاب زمان قرار ملاقات

en: Select the Extras you'd like
fa_IR: موارد اضافی را که می خواهید انتخاب کنید

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
fa_IR: محصول ووکامرس را انتخاب کنید که برای این بسته استفاده می‌شود.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
fa_IR: عملی را انتخاب کنید که رویداد را برای ردیابی فعال می‌کند.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
fa_IR: کارمندی را که قرار است به عنوان برگزارکننده رویداد Google/Outlook/Apple Calendar اضافه شود، انتخاب کنید. کارمندانی که در قسمت Staff انتخاب می‌شوند، به عنوان مهمان اضافه خواهند شد.

en: Select the events this coupon can be used for.
fa_IR: رویدادهایی را انتخاب کنید که این کوپن می‌تواند برای آن‌ها استفاده شود.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
fa_IR: تعداد بلیت‌هایی را که می‌خواهید برای هر نوع بلیت رزرو کنید، انتخاب کنید.

en: Select the packages this coupon can be used for.
fa_IR: بسته‌هایی را انتخاب کنید که این کوپن می‌تواند برای آن‌ها استفاده شود.

en: Select the services this coupon can be used for.
fa_IR: خدماتی را انتخاب کنید که این کوپن می‌تواند برای آن‌ها استفاده شود.

en: Select this Employee
fa_IR: انتخاب این مشاور

en: Select this employee
fa_IR: انتخاب این مشاور

en: Select tickets
fa_IR: بلیط‌ها را انتخاب کنید

en: Select your Square Location
fa_IR: مکان Square خود را انتخاب کنید

en: Selected
fa_IR: انتخاب شده

en: Selected Customers
fa_IR: مشتری انتخاب شده

en: Selected date background
fa_IR: پس‌زمینه تاریخ انتخاب شده

en: Selected date text
fa_IR: متن تاریخ انتخاب شده

en: Selected extras
fa_IR: موارد اضافی انتخاب شده

en: Selected extras details
fa_IR: موارد اضافی انتخاب شده

en: Selected services
fa_IR: خدمات انتخاب شده

en: Semicolon (;)
fa_IR: نقطه ویرگول (;)

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send Access Link
fa_IR: ارسال لینک دسترسی

en: Send ICS file for approved bookings
fa_IR: ارسال فایل ICS برای رزروهای تایید شده

en: Send ICS file for pending bookings
fa_IR: ارسال فایل ICS برای رزروهای در انتظار

en: Send Reset Link
fa_IR: ارسال لینک بازنشانی

en: Send access link
fa_IR: ارسال لینک دسترسی

en: Send after appointment
fa_IR: ارسال پس از تعیین وقت قبلی

en: Send after event
fa_IR: ارسال پس از رویداد

en: Send all SMS messages to additional numbers
fa_IR: تمام پیامک ها را به شماره های اضافی ارسال کنید

en: Send all notifications to additional addresses
fa_IR: همه نوتیفیکشین ها را به آدرس های اضافی ارسال کنید

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
fa_IR: ارسال اعلان‌های قرار ملاقات به‌طور مستقیم از طریق واتساپ.

en: Send at
fa_IR: ارسال به

en: Send custom fields info for each customer separately
fa_IR: اطلاعات فیلدهای سفارشی را برای هر مشتری به طور جداگانه ارسال کنید

en: Send event invitation email
fa_IR: ارسال ایمیل دعوت‌نامه رویداد

en: Send invoice
fa_IR: ارسال فاکتور

en: Send invoice to customer by default
fa_IR: ارسال فاکتور به مشتری به صورت پیش‌فرض

en: Send only this notification
fa_IR: فقط این نوتیفیکیشن را ارسال کنید

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
fa_IR: ارسال اعلان‌های ایمیل و پیامک شخصی‌سازی شده متناسب با کسب‌وکار شما.

en: Send smart, personalized notifications your way
fa_IR: اعلان‌های هوشمند و شخصی‌سازی‌شده را به روش خودتان ارسال کنید

en: Send test
fa_IR: ارسال تست

en: Send to e-mail
fa_IR: ارسال ایمیل آزمایشی

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
fa_IR: اطلاعات مشتری خود را سریع و به‌راحتی به میل‌چیمپ ارسال کنید.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
fa_IR: شناسه فرستنده باید بین ۳ تا ۱۱ کاراکتر باشد

en: Sender email
fa_IR: ایمیل فرستنده

en: Sender name
fa_IR: نام فرستنده

en: Sent
fa_IR: ارسال شد

en: Separate-row export
fa_IR: صادرات به‌صورت ردیف جداگانه

en: Service
fa_IR: خدمت

en: Service/Event
fa_IR: سرویس/رویداد

en: Service Asc
fa_IR: سرویس صعودی

en: Service Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های سرویس

en: Service Category
fa_IR: دسته بندی سرویس خدمات

en: Service Desc
fa_IR: سرویس نزولی

en: Service ID
fa_IR: شناسه سرویس

en: Service Info
fa_IR: اطلاعات سرویس خدمات

en: Service Input Field
fa_IR: فیلد ورودی

en: Service Price
fa_IR: قیمت سرویس خدمات

en: Service Selection
fa_IR: انتخاب سرویس خدمات

en: Service Subtotal
fa_IR: مجموع سرویس خدمات

en: Service badge
fa_IR: نشان خدمات

en: Service capacity
fa_IR: ظرفیت خدمات

en: Service category
fa_IR: دسته خدمات

en: Service count
fa_IR: تعداد خدمات

en: Service description
fa_IR: شرح خدمت

en: Service details
fa_IR: جزئیات سرویس

en: Service duration
fa_IR: مدت زمان خدمت

en: Service employees list
fa_IR: لیست مشاوران خدمات

en: Service filter
fa_IR: فیلتر خدمات

en: Service has been added.
fa_IR: خدمت اضافه شده است.

en: Service has been deleted.
fa_IR: خدمت حذف شده است.

en: Service has been hidden.
fa_IR: خدمت مخفی شده است.

en: Service has been updated.
fa_IR: خدمت به‌روزرسانی شده است.

en: Service info
fa_IR: اطلاعات سرویس خدمات

en: Service information
fa_IR: انتخاب موقعیت سرویس خدمات

en: Service is now visible.
fa_IR: خدمت اکنون قابل مشاهده است.

en: Service location
fa_IR: محل خدمات

en: Service name
fa_IR: نام خدمت

en: Service or event description
fa_IR: شرح خدمات یا رویداد

en: Service or event name
fa_IR: نام سرویس یا رویداد

en: Service packages overview
fa_IR: نمای کلی بسته‌های خدماتی

en: Service price
fa_IR: قیمت خدمت

en: Service selection
fa_IR: انتخاب خدمات

en: Service subtotal
fa_IR: جمع جزئی خدمات

en: Services
fa_IR: خدمات

en: Services & categories setup
fa_IR: تنظیمات خدمات و دسته بندی ها

en: Services Asc
fa_IR: سرویس‌ها به ترتیب صعودی

en: Services Desc
fa_IR: سرویس‌ها به ترتیب نزولی

en: Services and packages overview
fa_IR: نمای کلی خدمات و بسته‌ها

en: Services have been reordered.
fa_IR: خدمات دوباره مرتب شده‌اند.

en: Services list, Appointments
fa_IR: لیست خدمات، قرار ملاقات ها

en: Services overview
fa_IR: نمای کلی خدمات

en: Services setup
fa_IR: راه‌اندازی سرویس‌ها

en: Set ICS file description
fa_IR: تنظیم توضیحات فایل ICS

en: Set Limit
fa_IR: محدودیت را تظیم کنید

en: Set Minimum
fa_IR: حداقل را تنظیم کنید

en: Set Password
fa_IR: تنظیم رمز عبور

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
fa_IR: حداکثر تعداد افرادی که مشتری می‌تواند هنگام رزرو اضافه کند، تنظیم کنید.

en: Set coupons to be case insensitive
fa_IR: تنظیم کوپن‌ها به‌صورت غیرحساس به حروف بزرگ و کوچک

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
fa_IR: تنظیم قیمت‌های متفاوت برای روزها، زمان‌ها یا تاریخ‌های خاص

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
fa_IR: تنظیم قیمت‌گذاری پویا برای خدمات بر اساس شرایط مختلف

en: Set event period first to enable pricing by date range.
fa_IR: برای فعال کردن قیمت گذاری بر اساس محدوده تاریخ، ابتدا دوره رویداد را تنظیم کنید.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
fa_IR: تنظیم قیمت‌گذاری بلیت انعطاف‌پذیر با دسته‌بندی‌ها و محدوده‌های مبتنی بر تاریخ برای حداکثر دسترسی و درآمد

en: Set general settings
fa_IR: تنظیمات عمومی را تنظیم کنید

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
fa_IR: برای کارمندان، مناطق زمانی جداگانه تعیین کنید تا در دسترس بودن و رزروها برای مشتریان در سراسر جهان به درستی نمایش داده شود.

en: Set metadata and description
fa_IR: تنظیم فراداده و توضیحات

en: Set minimum
fa_IR: تنظیم حداقل

en: Set new password
fa_IR: تنظیم رمز عبور جدید

en: Set options, colors and labels for booking form
fa_IR: تنظیم کردن رنگ ها و برچسب ها برای فرم رزرو

en: Set password
fa_IR: تنظیم رمز عبور

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
fa_IR: تنظیم قیمت‌گذاری بر اساس تعداد افراد در رزرو.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
fa_IR: توضیحاتی را تنظیم کنید که در رویداد تقویم ظاهر خواهد شد. می‌توانید از جای‌نماهای موجود در صفحه اعلان‌ها استفاده کنید.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
fa_IR: ابتدا دوره رویداد را تنظیم کنید تا قیمت‌گذاری بر اساس محدوده تاریخ فعال شود.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
fa_IR: حداکثر تعداد رویدادهای مشغول بازیابی شده از تقویم را برای مسدود کردن رزروها در آملیا تنظیم کنید.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
fa_IR: حداکثر تعداد افراد مجاز برای هر قرار این سرویس را تنظیم کنید.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
fa_IR: حداقل تعداد افراد مورد نیاز برای هر قرار ملاقات برای این سرویس را تعیین کنید.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
fa_IR: تعداد رزروهای تایید شده‌ای را تنظیم کنید که پس از آن مشتری به‌طور خودکار کوپن را در یک اعلان دریافت خواهد کرد. توجه: برای فعال‌سازی این مورد، جای‌نمای کوپن باید در قالب اعلان گنجانده شود.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
fa_IR: زمانی را قبل از قرار تعیین کنید که مشتریان<br/>نمی‌توانند قرار را لغو کنند.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
fa_IR: عنوانی را که در رویداد تقویم ظاهر می‌شود تنظیم کنید. می‌توانید از جای‌نگهدارهای موجود در صفحه اعلان‌ها استفاده کنید.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
fa_IR: این گزینه را تنظیم کنید اگر می‌خواهید تعداد قرارهایی که یک کارمند می‌تواند روزانه داشته باشد را محدود کنید، بدون توجه به اینکه چند قرار در ساعات کاری جا می‌شوند.

en: Set up
fa_IR: راه‌اندازی

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
fa_IR: طرح‌بندی تقویم و گزینه‌های پاپ آپ دوره ای را تنظیم کنید

en: Set up Content, Buttons and Labels
fa_IR: محتوا، دکمه‌ها و برچسب‌ها را تنظیم کنید

en: Set up Employees selection options
fa_IR: گزینه های انتخاب خدمات، موقعیت ها، مشاوران را تنظیم کنید

en: Set up Labels and Buttons
fa_IR: برچسب ها و دکمه ها را تنظیم کنید

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
fa_IR: گزینه‌های تنظیم مکان، تصاویر، فیلترها، ظرفیت، قیمت و نمایش وضعیت را پیکربندی کنید

en: Set up Locations selection options
fa_IR: گزینه های انتخاب خدمات، موقعیت ها، مشاوران را تنظیم کنید

en: Set up Package detailed view
fa_IR: نمای جزئیات پکیج را تنظیم کنید

en: Set up Service detailed view
fa_IR: نمای جزئیات سرویس خدمات را تنظیم کنید

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
fa_IR: گزینه های انتخاب خدمات، موقعیت ها، مشاوران را تنظیم کنید

en: Set up Services and Packages view
fa_IR: نمای پکیج ها و خدمات را تنظیم کنید

en: Set up Services selection options
fa_IR: گزینه های انتخاب خدمات، موقعیت ها، مشاوران را تنظیم کنید

en: Set up Services view
fa_IR: نمای خدمات را تنظیم کنید

en: Set up Sidebar visibility and its content
fa_IR: قابلیت مشاهده سایدبار و محتوای آن را تنظیم کنید

en: Set up button type and labels
fa_IR: انواع دکمه ها و برچسب ها را تنظیم کنید

en: Set up button types and labels
fa_IR: انواع دکمه ها و برچسب ها را تنظیم کنید

en: Set up categories cards
fa_IR: کارت های دسته بندی ها را تنظیم کنید

en: Set up display options and labels
fa_IR: قابلیت مشاهده و برچسب‌ها را تنظیم کنید

en: Set up labels
fa_IR: برچسب ها و دکمه ها را تنظیم کنید

en: Set up labels and buttons
fa_IR: برچسب ها و دکمه ها را تنظیم کنید

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
fa_IR: تنظیم نمایش اطلاعات کارکنان، مکان، گالری و سایر اطلاعات رویداد

en: Set up visibility, button type and labels
fa_IR: قابلیت مشاهده، نوع دکمه و برچسب‌ها را تنظیم کنید

en: Set up visibility and labels
fa_IR: قابلیت مشاهده و برچسب‌ها را تنظیم کنید

en: Set up visibility and labels of ticket selection
fa_IR: قابلیت مشاهده و برچسب‌ها را تنظیم کنید

en: Set your Google Map API Key in General Settings
fa_IR: برای فعال کردن نقشه های گوگل، کلید Google Map API را در تنظیمات عمومی وارد کنید

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
fa_IR: ساعات کاری شرکت خود را تنظیم کنید. این برنامه برای همه کارمندان جدید استفاده خواهد شد، با این حال می‌توانید بعداً برنامه را برای هر کارمند سفارشی کنید.

en: Setting up days off
fa_IR: تنظیم روزهای تعطیل

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings have been saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شده‌اند.

en: Shared
fa_IR: به اشتراک گذاشته شده است

en: Shared Pool
fa_IR: استخر مشترک

en: Shared capacity across services
fa_IR: ظرفیت مشترک در خدمات

en: Shared category capacity
fa_IR: ظرفیت دسته بندی مشترک

en: Shortcode options
fa_IR: تنظیمات شورت‌کد

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show Add To Calendar option to customers
fa_IR: نمایش گزینه افزودن به تقویم به مشتریان

en: Show All
fa_IR: نمایش همه

en: Show All Periods
fa_IR: نمایش تمام دوره‌ها

en: Show Less Periods
fa_IR: نمایش دوره‌های کمتر

en: Show Type
fa_IR: نمایش نوع

en: Show all categories
fa_IR: نمایش همه دسته بندی ها

en: Show all employees
fa_IR: نمایش همه مشاوران

en: Show all events
fa_IR: نمایش همه رویدادها

en: Show all locations
fa_IR: نمایش همه موقعیت ها

en: Show all packages
fa_IR: نمایش همه برچسب ها

en: Show all services
fa_IR: نمایش همه خدمات

en: Show all tags
fa_IR: نمایش همه برچسب ها

en: Show booking slots in client's time zone
fa_IR: نمایش زمان‌های رزرو در منطقه زمانی مشتری

en: Show bookings
fa_IR: نمایش رزروها

en: Show catalog of all categories
fa_IR: نمایش کاتالوگ همه دسته بندی ها

en: Show checkout form
fa_IR: نمایش فرم پرداخت

en: Show coupon
fa_IR: نمایش کوپن

en: Show customer information form
fa_IR: نمایش فرم اطلاعات مشتری

en: Show employee
fa_IR: نمایش کارمند

en: Show event
fa_IR: نمایش رویداد

en: Show event on site
fa_IR: نمایش رویداد در سایت

en: Show from date
fa_IR: نمایش از تاریخ

en: Show in Amelia Popup
fa_IR: با پشتیبانی آملیا

en: Show less
fa_IR: نمایش کمتر

en: Show location
fa_IR: نمایش مکان

en: Show more
fa_IR: نمایش بیشتر

en: Show more ({count})
fa_IR: نمایش بیشتر ({count} )

en: Show on website
fa_IR: نمایش در وب‌سایت

en: Show package
fa_IR: نمایش بسته

en: Show recurring events
fa_IR: نمایش رویدادهای دوره ای

en: Show resource
fa_IR: نمایش منبع

en: Show service
fa_IR: نمایش سرویس

en: Show single Event details on the page
fa_IR: نمایش جزئیات یک رویداد در صفحه

en: Show specific categories
fa_IR: نمایش دسته بندی خاص

en: Show specific category
fa_IR: نمایش دسته بندی خاص

en: Show specific package
fa_IR: نمایش پکیج خاص

en: Show specific packages
fa_IR: نمایش پکیج خاص

en: Show specific service
fa_IR: نمایش سرویس خدمات خاص

en: Show specific services
fa_IR: نمایش سرویس خدمات خاص

en: Show tag
fa_IR: نمایش برچسب

en: Show tax
fa_IR: نمایش مالیات

en: Show waiting list after booking is full
fa_IR: نمایش لیست انتظار پس از پر شدن رزرو

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
fa_IR: خدمات خود را در قالب‌های کارت شیک نمایش دهید. به راحتی آن‌ها را بر اساس دسته‌بندی سازماندهی کنید و ظاهر را با برند خود تطبیق دهید.

en: Showing
fa_IR: در حال نمایش

en: Sidebar
fa_IR: سایدبار

en: Sidebar area
fa_IR: ناحیه نوار کناری

en: Sidebar visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده نوار کناری

en: Sign In
fa_IR: ورود

en: Sign In to Mailchimp
fa_IR: نوع دکمه پایان

en: Sign Out of Mailchimp
fa_IR: خروج از میل‌چیمپ

en: Sign in
fa_IR: ورود

en: Sign in as
fa_IR: ورود به‌عنوان

en: Sign in with Google
fa_IR: ورود با اکانت Google

en: Sign in with Microsoft
fa_IR: با مایکروسافت وارد شوید

en: Sign in with Outlook
fa_IR: ورود با Outlook

en: Sign out from Google
fa_IR: از اکانت Google خارج شوید

en: Sign out from Outlook
fa_IR: خروج از Outlook

en: Sign up
fa_IR: ثبت نام کنید

en: Simple, secure payments powered by Barion.
fa_IR: پرداخت‌های ساده و امن با پشتیبانی Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
fa_IR: ساده‌سازی ارتباطات با پیام‌های قابل تنظیم برای مشتریان و کارمندان

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
fa_IR: مدیریت مالی را با خروجی گرفتن آسان و تنها با یک کلیک از تراکنش‌ها، ساده کنید

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
fa_IR: برنامه‌ریزی را با در دسترس بودن، ساعات کاری و تکالیف فردی ساده کنید

en: Simplify scheduling with recurring events
fa_IR: ساده‌سازی برنامه‌ریزی با رویدادهای تکرارشونده

en: Single-row export
fa_IR: خروجی تک‌ردیفی

en: Single Ticket
fa_IR: بلیط تکی

en: Single booking
fa_IR: رزرو تکی

en: Skip Categories step
fa_IR: دسته بندی ها

en: Skip Import
fa_IR: رد کردن واردات

en: Skip packages and continue with the selected service
fa_IR: پکیج ها را رد کنید و با سرویس خدمات انتخابی ادامه دهید

en: Skip setup
fa_IR: رد شدن از تنظیمات

en: Slot end time
fa_IR: زمان پایان اسلات

en: Social login
fa_IR: ورود با شبکه‌های اجتماعی

en: Social login setup
fa_IR: تنظیمات ورود با شبکه‌های اجتماعی

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
fa_IR: برخی از کارمندان اختصاص داده شده به این رویداد به زوم متصل نیستند. لطفاً به پروفایل‌های آن‌ها بروید و آن‌ها را به زوم متصل کنید تا از این یکپارچه‌سازی به درستی استفاده کنید.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
fa_IR: برخی از کارمندان اختصاص داده شده به این سرویس به زوم متصل نیستند. لطفاً به پروفایل‌های آن‌ها بروید و آن‌ها را به زوم متصل کنید تا از این یکپارچه‌سازی به درستی استفاده کنید.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
fa_IR: برخی از اسلات های مورد نظر مشغول هستند. به جای آن، نزدیک‌ترین اسلات های زمانی را به شما پیشنهاد کردیم.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
fa_IR: برخی از روش‌های پرداخت به دلیل قوانین سازگاری نمی‌توانند با هم استفاده شوند.

en: Some records have an incorrect format.
fa_IR: برخی از رکوردها دارای قالب نادرست هستند.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
fa_IR: متأسفیم، هنگام پردازش پرداخت شما خطایی رخ داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
fa_IR: متأسفیم، هنگام پردازش پرداخت شما خطایی رخ داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
fa_IR: با عرض پوزش، هنگام افزودن رزرو به سبد خرید ووکامرس خطایی روی داد.

en: Sort
fa_IR: مرتب سازی

en: Space-comma
fa_IR: فاصله، ویرگول

en: Space-dot
fa_IR: فاصله-نقطه

en: Special Days
fa_IR: روزهای خاص

en: Special characters are not allowed
fa_IR: کاراکترهای خاص مجاز نیستند

en: Special days
fa_IR: روزهای ویژه

en: Special days setup
fa_IR: تنظیمات روزهای خاص

en: Specific Date
fa_IR: تاریخ مشخص

en: Specific Date & Time
fa_IR: تاریخ مشخص

en: Specific date
fa_IR: تاریخ مشخص

en: Specific date & time
fa_IR: تاریخ و زمان مشخص

en: Spot
fa_IR: محل ها

en: Spots
fa_IR: محل ها

en: Spots capacity
fa_IR: ظرفیت

en: Square
fa_IR: مربع

en: Square account successfully disconnected
fa_IR: حساب Square با موفقیت قطع شد

en: Square payment link
fa_IR: لینک پرداخت اسکوئر

en: Staff
fa_IR: کارکنان

en: Standard Account
fa_IR: حساب استاندارد

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start Date
fa_IR: زمان شروع

en: Start Scanner
fa_IR: زمان شروع

en: Start Time
fa_IR: زمان شروع

en: Start Zoom
fa_IR: شروع زوم

en: Start Zoom Meeting
fa_IR: جلسه Zoom را شروع کنید

en: Start by clicking the add custom field button
fa_IR: با کلیک روی دکمه افزودن فیلد سفارشی شروع کنید

en: Start date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start scanner
fa_IR: اسکنر را شروع کنید

en: Start time
fa_IR: زمان شروع

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status Asc
fa_IR: وضعیت به ترتیب صعودی

en: Status Desc
fa_IR: وضعیت به ترتیب نزولی

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
fa_IR: از طریق مدیریت مالیاتی منسجم و قابل اعتماد در سراسر کسب و کار خود، به راحتی از قوانین مالیاتی پیروی کنید

en: Stay connected with WhatsApp notifications
fa_IR: با اعلان‌های واتس‌اپ در ارتباط باشید

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
fa_IR: با فایل‌های خروجی آماده برای تجزیه و تحلیل یا ابزارهای خارجی، سازماندهی شده بمانید

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
fa_IR: جادوگر رزرو مرحله ای به مشتریان شما این امکان را می دهد که همه چیز را در مورد رزرو در چند مرحله انتخاب کنند.

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
fa_IR: نمای رزرو مرحله ای، مشتریان را از طریق چندین مرحله، برای انجام رزرو، راهنمایی می کند.

en: Step-by-step
fa_IR: گام به گام

en: Step-by-step booking form guide
fa_IR: راهنمای گام به گام فرم رزرو

en: Step 1
fa_IR: مرحله ۱

en: Step 2
fa_IR: مرحله ۲

en: Step 3
fa_IR: مرحله ۳

en: Step 4
fa_IR: مرحله ۴

en: Step Booking
fa_IR: مرحله رزرو

en: Step By Step Booking Form
fa_IR: فرم رزرو مرحله ای

en: Step Popups
fa_IR: مرحله ها

en: Step content
fa_IR: محتوای مرحله

en: Step header
fa_IR: سربرگ مرحله

en: Step heading
fa_IR: عنوان مرحله

en: Step info tab
fa_IR: برگه اطلاعات مرحله

en: Step message
fa_IR: پیام مرحله

en: Step pagination
fa_IR: صفحه بندی مرحله ای

en: Step tickets tab
fa_IR: برگه بلیط‌های مرحله‌ای

en: Steps
fa_IR: مرحله ها

en: Steps order
fa_IR: ترتیب مراحل

en: Stop Scanner
fa_IR: توقف اسکنر

en: Stop scanner
fa_IR: اسکنر را متوقف کنید

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
fa_IR: ساده‌سازی عملیات با یک مکان مرکزی برای مدیریت تمام منابع در سراسر کسب و کار شما

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
fa_IR: با ادغام مستقیم پلتفرم‌های محبوب جلسات در رزروها، جلسات مجازی را ساده‌تر کنید.

en: Stripe
fa_IR: ‫Stripe

en: Stripe Account
fa_IR: ‫Stripe

en: Stripe Connect
fa_IR: مرحله محتوا

en: Stripe payment link
fa_IR: لینک پرداخت استرایپ

en: Studios
fa_IR: استودیوها

en: Sub Steps
fa_IR: مراحل فرعی

en: Sub step title
fa_IR: عنوان زیر مرحله

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Subject placeholders
fa_IR: جای‌نگهدارهای موضوع

en: Subscribe to our mailing list
fa_IR: در لیست پستی ما مشترک شوید

en: Subtotal
fa_IR: جمع فرعی

en: Subtotal:
fa_IR: جمع فرعی:

en: Success
fa_IR: موفقیت آمیز

en: Successful cancellation redirect URL
fa_IR: آدرس هدایت پس از لغو موفقیت‌آمیز

en: Successfully added booking
fa_IR: ‫URL تغییر مسیر پس از رزرو

en: Suggest closest available date
fa_IR: پیشنهاد نزدیک‌ترین تاریخ موجود

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
fa_IR: به مشتریان پیشنهاد دهید که پس از نهایی شدن رزرو، یک قرار ملاقات به تقویم خود اضافه کنند.

en: Suggest next available date
fa_IR: پیشنهاد تاریخ بعدی موجود

en: Suggest previous available date
fa_IR: پیشنهاد تاریخ قبلی موجود

en: Sum of payments
fa_IR: مجموع پرداخت ها

en: Summary
fa_IR: خلاصه

en: Summary segment
fa_IR: بخش خلاصه

en: Sun
fa_IR: یکشنبه

en: Sunday
fa_IR: یکشنبه

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Support Amelia by displaying a backlink
fa_IR: با نمایش یک لینک برگشتی از آملیا حمایت کنید

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
fa_IR: با استفاده از داده‌های خروجی برای تجزیه و تحلیل و گزارش‌دهی، بینش‌های عمیق‌تری را پشتیبانی کنید

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
fa_IR: با انتقال یکپارچه سوابق مالی به سیستم‌های دیگر، از گردش‌های کاری خارجی پشتیبانی کنید

en: Switch Camera
fa_IR: تغییر دوربین

en: Sync with
fa_IR: همگام‌سازی با

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
fa_IR: حساب Stripe Connect خود را برای پرداخت‌های آسان و تسویه‌حساب‌های بی‌دردسر همگام‌سازی کنید.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
fa_IR: رویدادهای شخصی و حرفه‌ای خود و کارمندانتان را با اتصال به تقویم‌های Outlook همگام‌سازی کنید.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
fa_IR: رویدادهای شخصی و حرفه‌ای خود و کارمندانتان را با اتصال تقویم‌های گوگل همگام‌سازی کنید.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
fa_IR: برنامه خود را با تقویم شخصی اپل همگام‌سازی کنید تا از رزروهای دوگانه جلوگیری کنید.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
fa_IR: برنامه خود را با تقویم شخصی گوگل همگام‌سازی کنید تا از رزروهای دوگانه جلوگیری کنید.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
fa_IR: برنامه خود را با تقویم شخصی اوت‌لوک همگام‌سازی کنید تا از رزروهای دوگانه جلوگیری کنید.

en: TLS
fa_IR: ‫TLS

en: Tab title
fa_IR: عنوان برگه

en: Table settings have been updated.
fa_IR: تنظیمات جدول به‌روزرسانی شده است.

en: Tabs (All / Packages / Services)
fa_IR: تب‌ها (همه / بسته‌ها / خدمات)

en: Tag
fa_IR: انتخاب یا ایجاد برچسب

en: Tag label
fa_IR: نام تگ

en: Tag label cannot be empty
fa_IR: نام تگ نمی‌تواند خالی باشد

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Tax amount
fa_IR: مبلغ مالیات

en: Tax details
fa_IR: جزئیات مالیات

en: Tax has been added.
fa_IR: مالیات اضافه شده است.

en: Tax has been deleted.
fa_IR: مالیات حذف شده است.

en: Tax has been hidden.
fa_IR: مالیات مخفی شده است.

en: Tax has been updated.
fa_IR: مالیات به‌روزرسانی شده است.

en: Tax is now visible.
fa_IR: مالیات اکنون قابل مشاهده است.

en: Tax rate
fa_IR: نرخ مالیات

en: Tax rate name
fa_IR: نام نرخ مالیات

en: Tax setup
fa_IR: تنظیم مالیات

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
fa_IR: مالیات از محاسبه قیمت مستثنی شده و به صورت جداگانه نمایش داده می‌شود.

en: Tax will be included in price calculation.
fa_IR: مالیات در محاسبه قیمت لحاظ خواهد شد.

en: Taxes
fa_IR: مالیات‌ها

en: Taxes overview
fa_IR: نمای کلی مالیات

en: Template name
fa_IR: نام قالب

en: Test API key
fa_IR: کلید API را آزمایش کنید

en: Test SMS
fa_IR: آزمایش پیامک

en: Test SMS sent successfully.
fa_IR: پیامک آزمایشی با موفقیت ارسال شد.

en: Test WhatsApp
fa_IR: واتساپ را تست کنید

en: Test WhatsApp message sent successfully
fa_IR: پیام واتس‌اپ را با موفقیت ارسال کنید

en: Test client ID
fa_IR: آزمایش شناسه مشتری

en: Test email
fa_IR: آزمایش ایمیل

en: Test email sent successfully.
fa_IR: ایمیل آزمایشی با موفقیت ارسال شد.

en: Test mode
fa_IR: حالت آزمایشی

en: Test publishable key
fa_IR: کلید قابل انتشار آزمایشی

en: Test secret
fa_IR: رمز آزمایشی

en: Test secret Key
fa_IR: کلید رمز آزمایشی

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Mode
fa_IR: حالت متن

en: Text area
fa_IR: ناحیه متن

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: Text color on background
fa_IR: رنگ متن روی پس زمینه

en: Text content
fa_IR: محتوای متن

en: Thank you! Your booking is completed.
fa_IR: با سپاس! رزرو شما تکمیل شد.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
fa_IR: با سپاس! رزرو شما تکمیل شده است و اکنون در انتظار تایید است.

en: The appointment can't be rescheduled.
fa_IR: نوبت نمی‌تواند مجدداً برنامه‌ریزی شود.

en: The coupon field is mandatory
fa_IR: فیلد کوپن اجباری است

en: The coupon you entered is not valid
fa_IR: کدتخفیف که وارد کرده اید، معتبر نیست

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
fa_IR: ارز در آملیا با ارز مکان انتخابی شما در Square مطابقت ندارد

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
fa_IR: مشتری آدرس ایمیل ارائه نکرده است، بنابراین فاکتور ارسال نشد.

en: The first row should not contain column names.
fa_IR: ردیف اول نباید شامل نام ستون‌ها باشد.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
fa_IR: متن پیام باید در تنظیمات توسعه‌دهندگان فیسبوک پیکربندی شود.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
fa_IR: سرصفحه پیام باید در تنظیمات توسعه‌دهندگان فیسبوک پیکربندی شود. محدودیت کاراکتر ۶۰ کاراکتر پس از جایگزینی نگهدارنده‌ها است.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
fa_IR: فرم‌های اصلی رزرو—گام به گام، کاتالوگ، لیست رویدادها و تقویم رویدادها—دارای سفارشی‌سازی پایه و تغییر برچسب‌ها هستند و به عنوان پایه‌ای برای نسخه‌های جدیدتر ما عمل می‌کنند.

en: The package is time-limited to
fa_IR: پکیج محدود به زمان است برای

en: The payment will be done on-site.
fa_IR: پرداخت در سایت انجام خواهد شد.

en: The price will multiply by the number of people/spots
fa_IR: قیمت در تعداد افراد ضرب خواهد شد

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
fa_IR: تاریخ و زمان پیشنهادی به دلیل عدم وجود زمان‌های خالی در تاریخ و زمان مورد انتظار با الگوی انتخابی شما متفاوت است.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
fa_IR: تاریخ پیشنهادی به دلیل عدم وجود زمان‌های خالی در تاریخ مورد انتظار با الگوی انتخابی شما متفاوت است.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
fa_IR: زمان پیشنهادی به دلیل عدم وجود زمان‌های خالی در زمان مورد انتظار با الگوی انتخابی شما متفاوت است.

en: The purchase code is invalid or it has expired
fa_IR: کد خرید نامعتبر است یا منقضی شده است

en: The refund amount will be
fa_IR: مبلغ بازپرداخت خواهد بود

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
fa_IR: مبلغ باقی‌مانده می‌تواند در محل یا از طریق لینک پرداخت شود.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
fa_IR: نام منبع فقط برای شما قابل مشاهده است و در هنگام رزرو نمایش داده نمی‌شود. این نام برای مقاصد مدیریت داخلی استفاده می‌شود.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
fa_IR: مقدار منابع به‌طور جداگانه برای هر مکان انتخاب‌شده محاسبه می‌شود.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
fa_IR: مقدار منابع به‌طور جداگانه برای هر خدمت انتخاب‌شده محاسبه می‌شود.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
fa_IR: مقدار منابع بین تمام خدمات، کارکنان و مکان‌های انتخاب‌شده به اشتراک گذاشته می‌شود.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
fa_IR: بقیه قرار ملاقات ها را می توانید بعداً در پنل مشتری رزرو کرد.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
fa_IR: گام بازه زمانی تعریف‌شده در اینجا برای تمام بازه‌های زمانی در سراسر پلاگین اعمال خواهد شد.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
fa_IR: بازه زمانی که سعی کردید به آن تغییر دهید در دسترس نیست. لطفاً یک بازه زمانی دیگر برای تاریخ انتخاب‌شده انتخاب کنید.

en: The total number of people for the booking.
fa_IR: تعداد کل افراد برای رزرو.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
fa_IR: تعداد کل افراد ({approvedPersonsCount}) از حداکثر ظرفیت {maxAppointmentCapacity} بیشتر است.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
fa_IR: تعداد کل افراد ({waitingPersonsCount} ) از حداکثر ظرفیت لیست انتظار تجاوز می‌کند{waitingListMaxCapacity} .

en: There are no attendees yet...
fa_IR: هنوز هیچ شرکت کننده ای وجود ندارد . . .

en: There are no booked appointments for this package.
fa_IR: هیچ قرار ملاقاتی برای این بسته رزرو نشده است.

en: There are no days off yet...
fa_IR: هنوز هیچ شرکت کننده ای وجود ندارد . . .

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
fa_IR: هیچ رویداد آینده‌ای برنامه‌ریزی نشده است. لطفاً یک رویداد جدید ایجاد کنید.

en: There are no packages. Please create a new package.
fa_IR: هیچ بسته‌ای وجود ندارد. لطفاً یک بسته جدید ایجاد کنید.

en: There are no results...
fa_IR: هیچ نتیجه ای وجود ندارد . . .

en: There are no special days yet...
fa_IR: هنوز هیچ شرکت کننده ای وجود ندارد . . .

en: There are no upcoming events for this period
fa_IR: هیچ رویداد آینده ای برای این بازه وجود ندارد

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
fa_IR: قرارهای آینده برای خدمات {service} وجود دارد.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
fa_IR: رویدادی در Google/Outlook Calendar وجود دارد که با این رویداد برای یک مشاور خاص همپوشانی دارد، آیا مطمئن هستید که می‌خواهید رویداد دیگری ایجاد کنید؟

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
fa_IR: این کارمندان هنگام خرید بسته بدون رزرو هیچ قراری، ایمیل اطلاع‌رسانی دریافت خواهند کرد.

en: Third
fa_IR: سومین

en: Third {day}
fa_IR: سوم {day}

en: This & Future
fa_IR: این و آینده

en: This Only
fa_IR: فقط این

en: This appointment is a part of a package.
fa_IR: این قرار ملاقات بخشی از یک بسته است.

en: This booking is part of a package deal
fa_IR: این رزرو بخشی از یک پکیج پیشنهادی است

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
fa_IR: این دسته قابل حذف نیست زیرا در یک بسته گنجانده شده است.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
fa_IR: این دسته‌بندی خدماتی با {count} قرار گذشته دارد. | این دسته‌بندی خدماتی با {count} قرارهای گذشته دارد.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
fa_IR: این تغییر منجر به افزایش قیمت برای برخی از رزروها خواهد شد. آیا می‌خواهید لینک‌های پرداخت ایجاد شوند؟

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
fa_IR: این نوع هزینه در زمان رزرو چندین قرار (ویژگی سبد خرید یا ویژگی تکراری) یا رزرو رویداد با چندین کارمند استفاده نخواهد شد.

en: This coupon has expired
fa_IR: این کدتخفیف منقضی شده است

en: This coupon is not valid anymore
fa_IR: این کدتخفیف دیگر معتبر نیست

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
fa_IR: این ایمیل قبلاً استفاده شده است. لطفاً یک آدرس ایمیل دیگر وارد کنید.

en: This email is linked to both a customer and an employee account. Please delete and rebook.
fa_IR: این آدرس ایمیل به هر دو حساب کاربریِ مشتری و کارمند مرتبط است. لطفاً این مورد را حذف کنید و دوباره رزرو کنید.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
fa_IR: این کارمند تنها فرد اختصاص داده شده به {service} است.

en: This field is required
fa_IR: این فیلد ضروری است.

en: This field is required.
fa_IR: این فیلد الزامی است.

en: This file is forbidden for upload
fa_IR: این فایل برای آپلود مجاز نمی باشد

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
fa_IR: این یک توکن موقت واتس‌اپ است و پس از ۲۴ ساعت به‌طور خودکار منقضی می‌شود. حتماً قبل از انقضا، تنظیمات را تکمیل کنید.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook. Since this token is used for logging, we recommend registering your webhook.
fa_IR: این یک توکن امنیتی یکتا است. هنگام ایجاد یک webhook، آن را کپی کرده و در فیلد «Verify token» در WhatsApp جای‌گذاری کنید. از آنجا که این توکن برای ثبت لاگ استفاده می‌شود، توصیه می‌کنیم webhook خود را رجیستر کنید.

en: This is recurring event
fa_IR: این رویداد دوره ای است.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
fa_IR: این مسیر در برنامه شما جایی است که کاربران پس از احراز هویت با اپل به آن هدایت می‌شوند. این URI را به اعتبارنامه‌های پروژه اپل خود تحت 'Redirect URIs' اضافه کنید.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
fa_IR: این مسیر در برنامه شما جایی است که کاربران پس از احراز هویت با گوگل به آن هدایت می‌شوند. این URI را به اعتبارنامه‌های پروژه گوگل خود تحت 'Authorized redirect URIs' اضافه کنید.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
fa_IR: این مسیر در برنامه شما جایی است که کاربران پس از احراز هویت با اوت‌لوک به آن هدایت می‌شوند. این URI را به بخش 'Redirect URIs' در تنظیمات برنامه اوت‌لوک خود اضافه کنید.

en: This limit is based on the customer's email address.
fa_IR: این محدودیت بر اساس آدرس ایمیل مشتری است.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
fa_IR: این مکان دارای {count} سرویس متصل به آن است. | این مکان دارای {count} سرویس‌های متصل به آن است.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
fa_IR: این پیام زمانی ارسال می‌شود که مشتری از طریق واتساپ پاسخ می‌دهد و به او اطلاع می‌دهد که پاسخ‌ها از طریق واتساپ پشتیبانی نمی‌شوند.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
fa_IR: این اعلان نیاز به یک کرون جاب دارد. خط زیر را به تنظیمات کرون خود اضافه کنید.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
fa_IR: این گزینه نیاز به افزودن جای‌نگهدار لینک پرداخت به قالب‌های پیام شما دارد.

en: This package deal will expire in
fa_IR: این پیشنهاد ویژه به زودی منقضی می‌شود

en: This package has
fa_IR: این پکیج دارای

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
fa_IR: این بسته {count} نوبت در آینده دارد. | این بسته {count} نوبت‌ها در آینده دارد.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
fa_IR: این بسته {count} نوبت در گذشته دارد. | این بسته {count} نوبت‌ها در گذشته دارد.

en: This payment link is no longer valid. Please contact admin if you need assistance.
fa_IR: این لینک پرداخت منقضی شده است. در صورت نیاز به پشتیبانی، با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
fa_IR: محتوای این جای‌نگهدار در هر جایی که استفاده شود اعمال می‌شود.

en: This range
fa_IR: این محدوده

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
fa_IR: این سرویس قابل حذف نیست زیرا در یک بسته گنجانده شده است.

en: This service does not have any extras
fa_IR: این سرویس خدمات هیچ مورد اضافی ندارد

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
fa_IR: این خدمت {count} وقت در گذشته داشته است. | این خدمت {count} وقت‌ها در گذشته داشته است.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
fa_IR: این خدمت برای رزرو در بسته خریداری‌شده موجود است. آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این خدمت را حذف کنید؟

en: This service is available in a Package
fa_IR: این سرویس خدمات در این پکیج در دسترس است

en: This service is available in a package
fa_IR: این سرویس به صورت پکیج ارائه می‌شود

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
fa_IR: این بازه زمانی دیگر در دسترس نیست. لطفاً زمان دیگری را انتخاب کنید.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
fa_IR: این کاربر در بسته خریداری شده رزرو دارد. آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این کاربر را حذف کنید؟

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
fa_IR: این کاربر {count} قرار ملاقات در گذشته دارد. | این کاربر {count} قرار ملاقات در گذشته دارد.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
fa_IR: این کاربر در رویداد آینده شرکت‌کننده است. آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این کاربر را حذف کنید؟ | این کاربر در رویدادهای آینده شرکت‌کننده است. آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این کاربر را حذف کنید؟

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
fa_IR: این ویجت به جای استفاده از محدوده تاریخ جهانی، داده‌های ماهانه را نشان می‌دهد.

en: Thu
fa_IR: پنج‌شنبه

en: Thursday
fa_IR: پنجشنبه

en: Ticket
fa_IR: بلیت ها

en: Ticket ID
fa_IR: بلیت ها

en: Ticket Name
fa_IR: نام بلیت

en: Ticket Type
fa_IR: نوع بلیت

en: Ticket Types
fa_IR: بلیت ها

en: Ticket cannot be scanned for this date
fa_IR: بلیت برای این تاریخ قابل اسکن نیست

en: Ticket code
fa_IR: کد بلیت

en: Ticket has already been scanned
fa_IR: پکیج ذخیره شده است

en: Ticket is valid
fa_IR: بلیت ها

en: Ticket name
fa_IR: نام بلیت

en: Ticket not found
fa_IR: بلیط پیدا نشد

en: Ticket not valid
fa_IR: بلیط معتبر نیست

en: Ticket types
fa_IR: انواع بلیط

en: Tickets
fa_IR: بلیت ها

en: Tickets for events with attendees will not be updated
fa_IR: بلیط‌های رویدادهایی که شرکت‌کننده دارند به‌روزرسانی نخواهند شد

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time(s):
fa_IR: زمان (ها) :

en: Time:
fa_IR: زمان:

en: Time Range:
fa_IR: محدوده زمانی:

en: Time Used Asc
fa_IR: زمان استفاده شده به ترتیب صعودی

en: Time Used Desc
fa_IR: زمان استفاده شده به ترتیب نزولی

en: Time frame
fa_IR: دوره زمانی

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
fa_IR: زمان مورد نیاز بعد از قرار برای استراحت، تمیزکاری یا انتقال. در این دوره، کارمند نمی‌تواند برای هیچ خدمتی رزرو شود.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
fa_IR: زمان مورد نیاز قبل از قرار برای آماده‌سازی. در این دوره، کارمند نمی‌تواند برای هیچ خدمتی رزرو شود.

en: Time slot is unavailable
fa_IR: اسلات زمانی در دسترس نیست

en: Time slot price
fa_IR: قیمت بازه زمانی

en: Time slots are unavailable
fa_IR: اسلات های زمانی در دسترس نیست

en: Time zone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Time zones
fa_IR: مناطق زمانی

en: Times
fa_IR: زمان‌ها

en: Times bought
fa_IR: زمان های خریداری شده

en: Times used
fa_IR: تعداد دفعات استفاده

en: Timetable
fa_IR: خط زمانی

en: Timezone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Tips & suggestions
fa_IR: نکات و پیشنهادات

en: Title section
fa_IR: بخش عنوان

en: Title text
fa_IR: متن عنوان

en: To
fa_IR: به

en: To customer
fa_IR: به مشتری

en: To employee
fa_IR: به کارمند

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
fa_IR: برای فعال‌سازی نقشه‌های گوگل، کلید API نقشه‌های گوگل خود را در تنظیمات عمومی گوگل وارد کنید.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
fa_IR: برای دریافت به‌روزرسانی‌های خودکار، فعال‌سازی مجوز لازم است. لطفاً برای فعال کردن آملیا به %s مراجعه کنید.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
fa_IR: برای برنامه ریزی مجدد قرار ملاقات خود، یک تاریخ در دسترس را از تقویم انتخاب کنید، سپس روی تأیید کلیک کنید.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
fa_IR: برای ارسال یک پیامک آزمایشی، لطفاً موجودی خود را شارژ کنید.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
fa_IR: برای ارسال یک ایمیل آزمایشی، لطفاً 'ایمیل فرستنده' را در تنظیمات اعلان پیکربندی کنید.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
fa_IR: برای استفاده از اعلان‌های واتساپ، حساب واتساپ خود را در تنظیمات متصل کنید.

en: Today
fa_IR: امروز

en: Toggle Sidebar
fa_IR: سایدبار

en: Tomorrow
fa_IR: فردا

en: Top trends
fa_IR: روندهای برتر

en: Torch off
fa_IR: چراغ قوه خاموش

en: Torch on
fa_IR: چراغ قوه روشن

en: Total
fa_IR: جمع کل

en: Total Amount
fa_IR: مقدار کل

en: Total Amount:
fa_IR: مقدار کل:

en: Total Cost:
fa_IR: هزینه کل:

en: Total Number of People:
fa_IR: تعداد کل افراد:

en: Total Price
fa_IR: قیمت کل

en: Total Services Booked
fa_IR: مرتب سازی خدمات:

en: Total amount
fa_IR: مبلغ کل

en: Total appointments
fa_IR: کل نوبت‌ها

en: Total bookings
fa_IR: مجموع رزروها

en: Total capacity
fa_IR: مجموع ظرفیت

en: Total custom fields
fa_IR: مجموع فیلدهای سفارشی

en: Total events
fa_IR: مجموع رویدادها

en: Total extras
fa_IR: مجموع اضافات

en: Total number of appointments
fa_IR: مجموع تعداد قرارها

en: Total number of people:
fa_IR: تعداد کل افراد:

en: Total payments
fa_IR: مجموع پرداخت‌ها

en: Total people
fa_IR: تعداد کل افراد

en: Total price
fa_IR: قیمت کل

en: Total services booked
fa_IR: کل خدمات رزرو شده

en: Total tickets
fa_IR: تعداد کل بلیط‌ها

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
fa_IR: پیگیری مشتریانی که نوبت‌ها یا رویدادها را از دست می‌دهند بدون ارسال اعلان.

en: Trainers
fa_IR: مربیان

en: Transaction
fa_IR: تراکنش

en: Transaction #{count}
fa_IR: تراکنش شماره {count}

en: Transaction details
fa_IR: جزئیات تراکنش

en: Transactions
fa_IR: تراکنش‌ها

en: Transfer
fa_IR: ترجمه کردن

en: Transfer amount (%)
fa_IR: مقدار انتقال (%)

en: Translate
fa_IR: ترجمه کردن

en: Trigger by attribute
fa_IR: محرک بر اساس ویژگی

en: Trigger type
fa_IR: نوع محرک

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
fa_IR: سعی کنید فیلترها یا معیارهای جستجوی خود را تنظیم کنید تا خدماتی که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

en: Try adjusting your search or filters.
fa_IR: سعی کنید جستجو یا فیلترهای خود را تنظیم کنید.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
fa_IR: سعی کنید جستجوی خود را تنظیم کنید تا آنچه را که به دنبالش هستید پیدا کنید.

en: Tue
fa_IR: سه‌شنبه

en: Tuesday
fa_IR: سه شنبه

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
fa_IR: خدمات خود را به بسته‌های ارزشمندی تبدیل کنید که مشتریان دوست دارند. چندین قرار ملاقات را در یک پیشنهاد تخفیف‌دار ترکیب کنید که منجر به خریدهای بزرگتر و مطمئن‌تر می‌شود.

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type Asc
fa_IR: نوع صعودی

en: Type Desc
fa_IR: نوع نزولی

en: URL
fa_IR: ‫URL

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
fa_IR: آدرس اینترنتی که در صورت عدم امکان لغو قرار ملاقات به دلیل مقدار «حداقل زمان لازم قبل از لغو»، کاربر به آن هدایت می‌شود

en: Unable to complete plugin activation. Please try again.
fa_IR: تکمیل فعال‌سازی پلاگین ممکن نیست. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
fa_IR: غیرفعال کردن افزونه ممکن نیست. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Unable to retrieve payments results
fa_IR: بازیابی نتایج پرداخت ها ممکن نیست

en: Unable to save custom fields positions
fa_IR: امکان ذخیره موقعیت های فیلدهای سفارشی وجود ندارد

en: Unavailable Time Slots
fa_IR: اسلات های زمانی در دسترس نیست

en: Unavailable date background
fa_IR: پس‌زمینه تاریخ در دسترس نیست

en: Unavailable date text
fa_IR: متن تاریخ در دسترس نیست

en: Unavailable time slots
fa_IR: بازه‌های زمانی غیرقابل دسترس

en: Unblock
fa_IR: رفع انسداد

en: Unblock customer
fa_IR: رفع مسدودی مشتری

en: Undelivered
fa_IR: تحویل نشده

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
fa_IR: متأسفانه یک خطای سرور رخ داد و ایمیل شما ارسال نشد.

en: Unique (Location)
fa_IR: منحصربه‌فرد (مکان)

en: Unique (Service)
fa_IR: منحصربه‌فرد (خدمت)

en: Unit price
fa_IR: قیمت واحد

en: Unlimited
fa_IR: نامحدود

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
fa_IR: آدرس URL تغییر مسیر لغو ناموفق

en: Until
fa_IR: تا

en: Until:
fa_IR: تا زمانی که:

en: Until when?
fa_IR: تا چه زمانی؟

en: Upcoming
fa_IR: آینده

en: Upcoming appointments
fa_IR: قرار ملاقات های آینده

en: Upcoming events
fa_IR: رویدادهای آینده

en: Upcoming events section
fa_IR: بخش رویدادهای پیش رو

en: Update
fa_IR: به روزرسانی

en: Update Service Settings
fa_IR: به‌روزرسانی تنظیمات سرویس

en: Update booking status automatically
fa_IR: به‌روزرسانی خودکار وضعیت رزرو

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
fa_IR: به‌روزرسانی وضعیت رزرو به تأیید شده پس از پرداخت موفق از لینک

en: Update following
fa_IR: به روز رسانی بعدی

en: Update for All
fa_IR: به‌روزرسانی برای همه

en: Update for all
fa_IR: به روز رسانی برای همه

en: Updates
fa_IR: به‌روزرسانی‌ها

en: Upgrade
fa_IR: ارتقاء

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Upload file here
fa_IR: فایل را اینجا آپلود کنید

en: Upload image
fa_IR: بارگذاری تصویر

en: Usage
fa_IR: استفاده

en: Usage limit
fa_IR: محدودیت استفاده

en: Use Global Colors
fa_IR: از رنگ های سراسری استفاده کنید

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
fa_IR: از فیلدهای سفارشی به عنوان فرم‌های ورودی برای جمع‌آوری اطلاعات مشتری در زمان رزرو استفاده کنید.

en: Use service duration for booking a time slot
fa_IR: از مدت زمان خدمات برای رزرو یک بازه زمانی استفاده کنید

en: Use this placeholder:
fa_IR: از این جای‌نگهدار استفاده کنید:

en: Used
fa_IR: استفاده شده

en: Used coupon
fa_IR: کدتخفیف استفاده شده

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Profile
fa_IR: پروفایل کاربر

en: User profile
fa_IR: مشخصات کاربر

en: VAT
fa_IR: مالیات بر ارزش افزوده

en: VAT info
fa_IR: اطلاعات مالیات بر ارزش افزوده

en: VAT number
fa_IR: شماره مالیات بر ارزش افزوده

en: Valid Until:
fa_IR: معتبر است تا:

en: Valid first and last names are required fields.
fa_IR: نام و نام خانوادگی معتبر، فیلدهای الزامی هستند.

en: Valid until
fa_IR: معتبر تا

en: Validate required custom fields in the backend
fa_IR: اعتبارسنجی فیلدهای سفارشی مورد نیاز در بخش مدیریت

en: Validate ticket
fa_IR: انتخابگر تاریخ

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Verification expired. Please try again.
fa_IR: تأیید اعتبار منقضی شده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Version
fa_IR: فرمی را که می خواهید سفارشی سازی کنید انتخاب کنید. فرم مرحله ای 2.0 نسخه جدید و بهبود یافته ای است که طراحی و تجربه کاربری بهتر و همچنین سرعت بهتری را در اختیار شما قرار می دهد.

en: Video tutorials
fa_IR: آموزش‌های ویدیویی

en: Videos
fa_IR: ویدیوها

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View All
fa_IR: مشاهده همه

en: View Cart
fa_IR: مشاهده بیشتر

en: View Employees
fa_IR: مشاهده مشاوران

en: View Less Packages
fa_IR: مشاهده پکیج های کمتر

en: View More
fa_IR: مشاهده بیشتر

en: View More Packages
fa_IR: مشاهده پکیج های بیشتر

en: View all
fa_IR: مشاهده همه

en: View all photos
fa_IR: مشاهده همه عکس ها

en: View appointments
fa_IR: مشاهده قرارها

en: View booking
fa_IR: مشاهده رزرو

en: View employees
fa_IR: مشاهده کارمندان

en: View events
fa_IR: مشاهده رویدادها

en: View in Calendar
fa_IR: مشاهده در تقویم

en: View in Package
fa_IR: مشاهده پکیج های بیشتر

en: View invoice
fa_IR: مشاهده فاکتور

en: View less packages
fa_IR: مشاهده بسته‌های کمتر

en: View message
fa_IR: مشاهده پیام

en: View more
fa_IR: مشاهده بیشتر

en: View more packages
fa_IR: مشاهده بسته‌های بیشتر

en: View packages
fa_IR: مشاهده بسته‌ها

en: View pricing for
fa_IR: مشاهده قیمت برای

en: Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده

en: Visible
fa_IR: قابل مشاهده

en: Visible at
fa_IR: قابل مشاهده

en: WP Mail
fa_IR: ایمیل ‫WP

en: Waiting
fa_IR: در انتظار

en: Waiting button background color
fa_IR: رنگ پس زمینه دکمه انتظار

en: Waiting button text color
fa_IR: رنگ متن دکمه انتظار

en: Waiting for payment
fa_IR: در انتظار پرداخت

en: Waiting list
fa_IR: لیست انتظار

en: Waiting list availability
fa_IR: در دسترس بودن لیست انتظار

en: Waiting list background
fa_IR: پیشینه لیست انتظار

en: Waiting list capacity
fa_IR: ظرفیت لیست انتظار

en: Waiting list capacity must be at least 1
fa_IR: ظرفیت لیست انتظار باید حداقل ۱ باشد

en: Waiting list confirmation
fa_IR: تأیید لیست انتظار

en: Waiting list is empty
fa_IR: لیست انتظار خالی است

en: Waiting list text
fa_IR: متن لیست انتظار

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Watch on YouTube
fa_IR: تماشا در یوتیوب

en: We'll notify you if a spot opens up.
fa_IR: اگر جای خالی شد، به شما اطلاع خواهیم داد.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
fa_IR: اگر جای خالی شد و رزرو شما تأیید شد، به شما اطلاع خواهیم داد.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
fa_IR: ما یک فایل .csv با مشتریانی که وارد نشده‌اند آماده کرده‌ایم. پس از رفع مشکلات، می‌توانید دوباره امتحان کنید.

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
fa_IR: ما نتوانستیم رزرو شما را لغو کنیم. لطفاً برای کمک در لغو این رزرو با مدیر تماس بگیرید.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
fa_IR: ما نتوانستیم رزرو شما را پردازش کنیم و رد شد. در صورت نیاز به کمک یا تمایل به رزرو مجدد، لطفاً با مدیر تماس بگیرید.

en: Web
fa_IR: وب

en: Webhook
fa_IR: وب‌هوک

en: Webhooks
fa_IR: وب‌هوک‌ها

en: Webhooks setup
fa_IR: تنظیمات وب هوک‌ها

en: Website
fa_IR: وب‌ سایت

en: Wed
fa_IR: چهارشنبه

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Week
fa_IR: هفته

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: Weeks
fa_IR: هفته ها

en: Welcome Back
fa_IR: بازگشت به

en: Welcome back
fa_IR: خوش برگشتی

en: Welcome to Amelia!
fa_IR: به آملیا خوش آمدید!

en: Wellness
fa_IR: سلامتی

en: What's New
fa_IR: ایجاد جدید

en: WhatsApp
fa_IR: واتساپ

en: WhatsApp Not Connected
fa_IR: واتساپ متصل نیست

en: WhatsApp auto-reply message
fa_IR: پیام پاسخ خودکار واتساپ

en: WhatsApp business account ID
fa_IR: شناسه حساب تجاری واتساپ

en: WhatsApp history
fa_IR: تاریخچه واتساپ

en: WhatsApp settings
fa_IR: تنظیمات واتساپ

en: WhatsApp setup
fa_IR: تنظیمات واتس‌اپ

en: WhatsApp webhook callback URL
fa_IR: آدرس بازگشتی وب‌هوک واتساپ

en: WhatsApp webhook verify token
fa_IR: توکن تأیید وب‌هوک واتساپ

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
fa_IR: در صورت غیرفعال بودن، کارمندی که در اولین رزرو انتخاب شده است، برای این خدمت در کل بسته استفاده خواهد شد.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
fa_IR: وقتی فعال باشد، همه موجودیت‌ها (سرویس‌ها، کارمندان، مکان‌ها، بسته‌ها و برچسب‌ها) به محض باز شدن صفحه بارگذاری می‌شوند، به جای اینکه به صورت پویا از طریق AJAX بارگذاری شوند.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
fa_IR: در صورت فعال بودن، مشتریان دعوت‌نامه‌ای از تقویم گوگل برای رویداد دریافت خواهند کرد.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
fa_IR: در صورت فعال بودن، مشتریان تمامی شرکت‌کنندگان را در رویداد تقویم گوگل خود مشاهده خواهند کرد.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
fa_IR: در صورت فعال بودن، یادآوری‌ها ارسال نخواهند شد اگر رزرو در زمان انتخاب‌شده قبل از نوبت یا رویداد انجام شود.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
fa_IR: در صورت فعال بودن، تعداد کل نوبت‌ها در کل بسته به اشتراک گذاشته می‌شود و به‌جای تنظیم برای هر خدمت، به‌صورت کلی محاسبه می‌شود.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
fa_IR: در صورت فعال بودن، چک‌باکس «اشتراک» به‌طور پیش‌فرض انتخاب خواهد شد. مشتریان می‌توانند به‌صورت دستی آن را لغو انتخاب کنند اگر نمی‌خواهند به لیست Mailchimp شما بپیوندند.

en: When recurring dates are unavailable
fa_IR: زمانی که تاریخ‌های تکراری در دسترس نیستند

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
fa_IR: وقتی این گزینه غیرفعال است، رزرو بر اساس <br/>گام زمانی پیش‌فرض تعیین می‌شود

en: Whole amount
fa_IR: مقدار کل

en: Without expiration
fa_IR: بدون انقضا

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: WooCommerce Order Id
fa_IR: شناسه سفارش ووکامرس

en: WooCommerce Product
fa_IR: محصول ووکامرس

en: WooCommerce Service
fa_IR: سرویس ووکامرس

en: WooCommerce Thank you page
fa_IR: صفحه تشکر ووکامرس

en: WooCommerce payment link
fa_IR: لینک پرداخت ووکامرس

en: Woo Order Id
fa_IR: شماره سفارش وو

en: WordPress User
fa_IR: کاربر وردپرس

en: WordPress user
fa_IR: کاربر وردپرس

en: Work Hours
fa_IR: ساعات کاری

en: Work hours
fa_IR: ساعات کاری

en: Work hours setup
fa_IR: تنظیم ساعات کاری

en: Working Hours
fa_IR: ساعات کار

en: Working hours
fa_IR: ساعات کار

en: Wrong address?
fa_IR: آدرس اشتباه است؟

en: Year
fa_IR: سال

en: Yearly
fa_IR: سالانه

en: Years
fa_IR: سال ها

en: Yes
fa_IR: بلی

en: Yoga
fa_IR: یوگا

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
fa_IR: شما در حال تغییر تنظیماتی هستید که به‌صورت فردی برای کارمندان پیکربندی شده‌اند. آیا می‌خواهید این تغییرات را به همه کارمندان اعمال کنید؟

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
fa_IR: شما در حال ویرایش یک رویداد تکراری هستید. تغییرات را فقط به این رویداد اعمال کنید یا به این و همه رویدادهای آینده؟ توجه: بلیت‌های رویدادهایی که شرکت‌کننده دارند به‌روزرسانی نخواهند شد.

en: YouTube
fa_IR: یوتیوب

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
fa_IR: شما در حال حاضر توسط مدیر به تقویم گوگل متصل هستید. لغو اتصال به تقویم گوگل امکان‌پذیر نیست.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
fa_IR: شما در حال حاضر از طریق ادمین به تقویم اوت‌لوک متصل هستید. لغو اتصال تقویم اوت‌لوک امکان‌پذیر نیست.

en: You are on the waiting list with position
fa_IR: شما در لیست انتظار با موقعیت

en: You are the only provider for this service
fa_IR: شما تنها ارائه‌دهنده این خدمت هستید

en: You are the only provider on
fa_IR: شما تنها ارائه‌دهنده در

en: You are using a form that will be outdated soon!
fa_IR: شما از فرمی استفاده می‌کنید که به زودی منسوخ خواهد شد!

en: You can also cancel and delete its future events.
fa_IR: شما همچنین می‌توانید رویدادهای آینده آن را لغو و حذف کنید.

en: You can also cancel its future events.
fa_IR: شما همچنین می‌توانید رویدادهای آینده آن را لغو کنید.

en: You can also clear all filters to view all services.
fa_IR: شما همچنین می‌توانید تمام فیلترها را پاک کنید تا همه خدمات را مشاهده کنید.

en: You can also delete its future events.
fa_IR: شما همچنین می‌توانید رویدادهای آینده آن را حذف کنید.

en: You can also open its future events.
fa_IR: شما همچنین می‌توانید رویدادهای آینده آن را باز کنید.

en: You can edit or delete each appointment
fa_IR: می توانید هر قرار ملاقات را ویرایش یا حذف کنید

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
fa_IR: در زیر قرار ملاقات‌هایی که برای رزرو انتخاب کرده‌اید را می‌توانید پیدا کنید. اگر می‌خواهید بیشتر رزرو کنید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
fa_IR: شما می‌توانید ستون‌های زیر را وارد کنید: نام، نام خانوادگی، ایمیل، تلفن، جنسیت، تاریخ تولد، یادداشت.

en: You can use this coupon for next booking:
fa_IR: شما می توانید از این کدتخفیف برای رزرو بعدی استفاده کنید:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
fa_IR: می‌توانید از این گزینه برای برون بری شرکت‌کنندگان در فایل CSV<br/>برای رویداد انتخاب‌شده استفاده کنید.

en: You don't have any appointments
fa_IR: شما هیچ وقت ملاقاتی ندارید

en: You don't have any custom fields here yet...
fa_IR: شما هنوز هیچ فیلد سفارشی در اینجا ندارید . . .

en: You don't have any events
fa_IR: شما هیچ رویدادی ندارید

en: You don't have any packages
fa_IR: شما هیچ بسته‌ای ندارید

en: You have already booked this appointment
fa_IR: شما قبلاً این قرار ملاقات را رزرو کرده اید

en: You have already booked this event
fa_IR: شما قبلاً این رویداد را رزرو کرده اید

en: You have appointments for
fa_IR: قرار ملاقات دارید برای

en: You have appointments for this service
fa_IR: شما برای این سرویس قرار ملاقات دارید

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
fa_IR: شما همه روش‌های پرداخت موجود را غیرفعال کرده‌اید. در عوض، روش پرداخت پیش‌فرض از تنظیمات عمومی استفاده خواهد شد.

en: You have entered an incorrect email.
fa_IR: شما یک ایمیل نادرست وارد کرده‌اید.

en: You have entered an incorrect password.
fa_IR: شما یک رمز عبور نادرست وارد کرده‌اید.

en: You have reached maximum number of registered domains
fa_IR: شما به حداکثر تعداد دامنه های ثبت شده رسیده اید

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
fa_IR: شما با موفقیت این درخواست رزرو را رد کردید. وضعیت در سیستم به‌روزرسانی شد.

en: You will be redirected to the payment checkout.
fa_IR: شما به تسویه حساب هدایت می شوید.

en: Your API key
fa_IR: کلید API شما

en: Your ID must include at least one letter
fa_IR: شناسه شما باید حداقل یک حرف داشته باشد

en: Your Information
fa_IR: اطلاعات شما

en: Your Name
fa_IR: نام شما

en: Your balance has been recharged.
fa_IR: موجودی شما دوباره شارژ شده است.

en: Your booking has been canceled.
fa_IR: رزرو شما لغو شد.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
fa_IR: رزرو شما با موفقیت لغو شد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا تمایل به تغییر تاریخ، لطفا با مدیریت تماس بگیرید.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
fa_IR: رزرو شما با موفقیت انجام و تأیید شده است. همه چیز آماده است و می‌توانید انتظار داشته باشید که همه چیز به خوبی پیش برود.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
fa_IR: رزرو شما تأیید شد، اما در تکمیل فرآیند مشکلی پیش آمد. لطفاً برای اطمینان از ثبت صحیح همه چیز با مدیریت تماس بگیرید.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
fa_IR: رزرو شما با موفقیت انجام شد، اما تأیید نشد. در صورت نیاز به راهنمایی، لطفاً با مدیریت تماس بگیرید.

en: Your card's expiration date is incomplete
fa_IR: تاریخ انقضای کارت شما ناقص است

en: Your card's expiration year is in the past
fa_IR: سال انقضای کارت شما گذشته است

en: Your card's security code is incomplete
fa_IR: کد امنیتی کارت شما ناقص است

en: Your card number is incomplete
fa_IR: شماره کارت شما ناقص است

en: Your card number is invalid
fa_IR: شماره کارت شما نامعتبر است

en: Your current changes will be lost.
fa_IR: تغییرات فعلی شما از بین خواهد رفت.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
fa_IR: اطلاعات شما قبل از انتقال به فرم دیگر ذخیره خواهد شد.

en: Your information
fa_IR: اطلاعات شما

en: Your name
fa_IR: نام شما

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
fa_IR: رمز عبور شما با موفقیت بازنشانی شد

en: Your password has been reset successfully.
fa_IR: رمز عبور شما با موفقیت بازنشانی شده است.

en: Your postal code is incomplete
fa_IR: کد پستی شما ناقص است

en: Zoom
fa_IR: ‫Zoom

en: Zoom Join Link (Participants)
fa_IR: لینک عضویت Zoom (کاربران)

en: Zoom Link
fa_IR: لینک Zoom

en: Zoom Links
fa_IR: لینک های Zoom

en: Zoom Start Link (Host)
fa_IR: لینک شروع Zoom (میزبان)

en: Zoom User
fa_IR: کاربر Zoom

en: Zoom WP hooks
fa_IR: قلاب‌های زوم وردپرس

en: Zoom join meeting (participants) link
fa_IR: لینک ورود به جلسه زوم (شرکت‌کنندگان)

en: Zoom link
fa_IR: لینک بزرگنمایی

en: Zoom setup
fa_IR: تنظیم بزرگنمایی

en: Zoom start meeting (hosts) link
fa_IR: لینک شروع جلسه در زوم (میزبان)

en: Zoom user
fa_IR: کاربر زوم

en: (+ Woo Tax)
fa_IR: (+ مالیات وو)

en: (Paying now)
fa_IR: (هم اکنون پرداخت کنید)

en:  (Incl. Tax)
fa_IR: (شامل مالیات)

en: and
fa_IR: و

en: application ID, client ID and client secret
fa_IR: شناسه برنامه، شناسه کلاینت و رمز کلاینت

en: application (client) ID and secret
fa_IR: شناسه و رمز برنامه (کلاینت)

en: appointment is required to be booked now.
fa_IR: برای رزرو وقت قبلی لازم است

en: appointment slots left to be booked
fa_IR: اسلات قرار ملاقات باقی مانده برای رزرو

en: appointments are required to be booked now.
fa_IR: اکنون باید قرار ملاقات رزرو شود.

en: at
fa_IR: در

en: at {time}
fa_IR: در {time}

en: book appointments before the deal expires!
fa_IR: شما برای این سرویس قرار ملاقات دارید

en: day
fa_IR: روز

en: days
fa_IR: روزها

en: employee
fa_IR: مشاور

en: employees
fa_IR: مشاوران

en: employees.
fa_IR: مشاوران

en: example@mail.com
fa_IR: ‫example@mail.com

en: filled
fa_IR: پر شده است

en: from
fa_IR: از

en: h
fa_IR: ‫h

en: iCloud App-specific Password
fa_IR: رمز عبور مخصوص برنامه iCloud

en: iCloud Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: iCloud app-specific password
fa_IR: رمز عبور مخصوص برنامه iCloud

en: iCloud email address
fa_IR: آدرس ایمیل iCloud

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
fa_IR: آدرس ایمیل iCloud و رمز عبور مخصوص برنامه iCloud

en: includes
fa_IR: شامل می شود

en: includes:
fa_IR: شامل می شود:

en: locations
fa_IR: همه موقعیت ها

en: mandatory notice
fa_IR: نوتیفیکیشن های ضروری

en: min
fa_IR: دقیقه

en: month
fa_IR: ماه

en: months
fa_IR: ماه ها

en: of
fa_IR: از

en: on
fa_IR: در

en: out of
fa_IR: بیرون از

en: people
fa_IR: مردم

en: people waiting
fa_IR: افراد در انتظار

en: person
fa_IR: شخص

en: person waiting
fa_IR: فرد در انتظار

en: placeholder
fa_IR: متن پیشفرض

en: plain
fa_IR: مساحت

en: reCAPTCHA
fa_IR: ری‌کپچا

en: reCAPTCHA Type
fa_IR: نوع reCAPTCHA

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
fa_IR: چالش reCAPTCHA منقضی شد. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
fa_IR: پیکربندی reCAPTCHA نامعتبر است.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
fa_IR: reCAPTCHA قابل بارگیری نبود.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
fa_IR: reCAPTCHA در پنل مشتری

en: reCAPTCHA on Employee Panel
fa_IR: reCAPTCHA در پنل کارمند

en: reCAPTCHA setup
fa_IR: تنظیمات reCAPTCHA

en: reCAPTCHA validation failed.
fa_IR: اعتبارسنجی reCAPTCHA ناموفق بود.

en: results
fa_IR: نتایج

en: service
fa_IR: سرویس خدمات

en: services
fa_IR: خدمات

en: settings
fa_IR: تنظیمات

en: slot left
fa_IR: محل باقی مانده

en: slots left
fa_IR: محل های باقی مانده

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
fa_IR: اسلات هایی که انتخاب کرده اید مشغول هستند. به جای آن، نزدیک‌ترین اسلات های زمانی را به شما پیشنهاد کردیم.

en: spot left
fa_IR: محل باقی مانده

en: spots left
fa_IR: محل های باقی مانده

en: text
fa_IR: متن

en: ticket left
fa_IR: نام بلیت

en: tickets left
fa_IR: محل های باقی مانده

en: to
fa_IR: به

en: try different email
fa_IR: وارد کردن ایمیل

en: until
fa_IR: تا زمانی که

en: week
fa_IR: هفته

en: weeks
fa_IR: هفته ها

en: {booked}/{total} Booked
fa_IR: {booked}/{total} رزرو شده

en: {count} Appointment | {count} Appointments
fa_IR: {count} قرار ملاقات | {count} قرار ملاقات‌ها

en: {count} Assigned
fa_IR: {count} اختصاص داده شده

en: {count} Attendee | {count} Attendees
fa_IR: {count} شرکت‌کننده | {count} شرکت‌کنندگان

en: {count} Day | {count} Days
fa_IR: {count} روز | {count} روزها

en: {count} Employees
fa_IR: {count} کارکنان

en: {count} Extras
fa_IR: {count} اضافات

en: {count} Month | {count} Months
fa_IR: {count} ماه | {count} ماه‌ها

en: {count} Selected
fa_IR: {count} انتخاب شده

en: {count} Service | {count} Services
fa_IR: {count} خدمت | {count} خدمات

en: {count} Spots
fa_IR: {count} جایگاه‌ها

en: {count} Total
fa_IR: {count} مجموع

en: {count} Week | {count} Weeks
fa_IR: {count} هفته | {count} هفته

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
fa_IR: {count} قرار ملاقات حذف شد. | {count} قرار ملاقات‌ها حذف شدند.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
fa_IR: {count} قرار ملاقات حذف نشده است. | {count} قرار ملاقات‌ها حذف نشده‌اند.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
fa_IR: {count} کوپن حذف شد. | {count} کوپن‌ها حذف شدند.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
fa_IR: {count} کوپن حذف نشده است. | {count} کوپن‌ها حذف نشده‌اند.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
fa_IR: {count} مشتری به دلیل رزروهای آینده نمی‌تواند حذف شود. | {count} مشتریان به دلیل رزروهای آینده نمی‌توانند حذف شوند.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
fa_IR: {count} مشتری حذف شد. | {count} مشتریان حذف شدند.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
fa_IR: {count} مشتریان به دلیل نبود نام، نام خانوادگی، ایمیل نامعتبر، شماره تلفن یا ترکیبی از این دلایل وارد نشدند.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
fa_IR: {count} مشتریانی با همان آدرس ایمیل در لیست مشتریان شما وجود دارند. اگر انتخاب کنید که این رکوردها را بازنویسی کنید، برخی از داده‌های فعلی آن‌ها با اطلاعات جدید جایگزین خواهد شد.

en: {count} day | {count} days
fa_IR: {count} روز | {count} روز

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
fa_IR: {count} کارمند حذف شده است. | {count} کارمندان حذف شده‌اند.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
fa_IR: {count}کارمند به دلیل رزروهای آینده حذف نشده است. |{count} کارمندان به دلیل رزروهای آینده حذف نشده‌اند.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
fa_IR: {count} رزرو رویداد حذف شده است. | {count} رزروهای رویداد حذف شده‌اند.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
fa_IR: {count} رزرو رویداد حذف نشده است. | {count} رزروهای رویداد حذف نشده‌اند.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
fa_IR: {count} رویداد حذف شده است. | {count} رویدادها حذف شده‌اند.

en: {count} event | {count} events
fa_IR: {count} رویداد | {count} رویدادها

en: {count} hour | {count} hours
fa_IR: {count} ساعت | {count} ساعت‌ها

en: {count} item selected | {count} items selected
fa_IR: {count} مورد انتخاب شده است | {count} موارد انتخاب شده‌اند

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
fa_IR: {count} مکان حذف شده است. | {count} مکان‌ها حذف شده‌اند.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
fa_IR: {count}به دلیل رزروهای آینده، مکان حذف نشده است. |{count} مکان‌ها به دلیل رزروهای آینده حذف نشده‌اند.

en: {count} minute | {count} minutes
fa_IR: {count} دقیقه | {count} دقیقه‌ها

en: {count} month | {count} months
fa_IR: {count} ماه | {count} ماه‌ها

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
fa_IR: {count} رزرو بسته حذف شده است. | {count} رزروهای بسته حذف شده‌اند.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
fa_IR: {count} رزرو بسته حذف نشده است. | {count} رزروهای بسته حذف نشده‌اند.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
fa_IR: {count} بسته حذف شده است. | {count} بسته‌ها حذف شده‌اند.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
fa_IR: {count}بسته به دلیل رزروهای آینده حذف نشده است. |{count} بسته‌ها به دلیل رزروهای آینده حذف نشده‌اند.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
fa_IR: {count} منبع حذف شده است. | {count} منابع حذف شده‌اند.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
fa_IR: {count} منبع حذف نشده است. | {count} منابع حذف نشده‌اند.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
fa_IR: {count} سرویس حذف شده است. | {count} سرویس‌ها حذف شده‌اند.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
fa_IR: {count} سرویس حذف نشده است. | {count} سرویس‌ها حذف نشده‌اند.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
fa_IR: {count} مالیات حذف شده است. | {count} مالیات‌ها حذف شده‌اند.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
fa_IR: {count} مالیات حذف نشده است. | {count} مالیات‌ها حذف نشده‌اند.

en: {count} week | {count} weeks
fa_IR: {count} هفته | {count} هفته

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
fa_IR: {count}x نوبت | {count}x نوبت

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
fa_IR: {successfulImports} از {totalRows} مشتری به لیست مشتریان شما وارد شده‌اند.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
fa_IR: «تاریخ و ساعت رزرو»، بدون توجه به تاریخ و زمان رویداد، محدودیت را بر اساس تاریخی که رزرو ایجاد می‌شود، تعیین می‌کند.<br>«تاریخ و ساعت شروع رویداد» آن را بر اساس تاریخ و زمان شروع رویداد تنظیم می‌کند.
